SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/Aldhissla/Na pohybel Dukanowi!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
Wybaczcie mi, please Od jutra będzie po Waszemu: 1700 kcal BTW 100/100/100, chyba, że mam jeść inaczej?
Upiekę razowca i szynkę, żadnej chemii z marketu. Ograniczę nabiał do 150g i będzie tylko 2 razy w tygodniu (twaróg półtłusty)

Zmieniony przez - Aldhissla w dniu 2012-11-03 19:43:55

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
Dziewczyno, rób to wszystko dla siebie. Myślę, że uzyskałaś wskazówki co robić i się nie załamuj, tylko wstań i idź do przodu, to ty masz pokazać, że Tobie zależy, nikt tak na prawdę nie prowadzi nas za rękę. Trzymaj się jednego rozkładu i już, jak tego się nauczysz to będzie krok w przód.

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
UN wiem, że ostatnio strasznie marudziłam i ogólnie byłam beznadziejna, jestem z Wami już prawie rok, ale nie byłam systematyczna. Często chorowałam, ale to tylko głupia wymówka, ćwiczyć nie mogłam zawsze, kiedy chciałam, ale nie musiałam się z tego powodu opychać. I takie błędne koło. Nie chcę się już łamać, chcę się zmienić, chcę, żeby zdrowe jedzenie i ćwiczenia siłowe były dla mnie czymś normalnym. Chcę wierzyć, żeby się udało. Pewnie nie będę koksem jak Wy, ale chcę być zdrowa, sprawna i szczęśliwa

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
Mniej myśleć, więcej robić

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
O raju, Ola, muszę się czymś zająć, bo ostatnio strasznie dużo myślę, analizuję, czytam i im więcej, tym mam wrażenie, że jestem głupsza. krok pierwszy, miska na jutro:




Zmieniony przez - Aldhissla w dniu 2012-11-03 20:08:11

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
Jednak awokado okazało się smakować jak mydło, więc zastąpiłam je 30g orzechów włoskich

A jeśli chodzi o moje durnowate wpisy z ostatnich paru dni... to raz jeszcze przepraszam, po prostu miałam niczym nieuzasadniony kryzys.

Dobrze wiem, że nie ma drogi na skróty, a do osiągnięcia ładnej sylwetki i zachowanie dobrego stanu zdrowia, potrzebna jest zdrowa dieta i ćwiczenia

Zmieniony przez - Aldhissla w dniu 2012-11-04 08:53:39

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
Dziewczynki, mam pytanko techniczne. Chcę dodać do treningu wykroki (po przysiadach, przed MC). Nigdy wcześniej ich nie robiłam, do dziś. Na razie w domu i bez obciążenia. Mam zaburzenia równowagi (raz się uda, a raz nie). Myślicie, że to jest do wypracowania? Można się nauczyć trzymać równowagę? I jeszcze podzielę się z Wami moim odkryciem kulinarnym - razowiec z oliwą jest boski

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
DT MISKA:
Omega 3, Vita-min, Liponexin




Zmieniony przez - Aldhissla w dniu 2012-11-04 21:02:44

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
Cześć Dziewczynki. Dziś były tylko interwały na orbim - rozgrzewka 26 min, 4x30/30 i 10 min na uspokojenie serca
Jutro będą mi nastawiać bark (znowu szwankuje)
DNT MISKA:
Omega 3, Vita-min, Liponexin




Zmieniony przez - Aldhissla w dniu 2012-11-05 21:00:39

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
Bark i kość udowa ponastawiane. Przez tydzień 0 podnoszenia ciężarów. Pozwolili chodzić tylko na spacer lub bieżnię i czekać aż się zagoi

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja.

Następny temat

Do osoby z doświadczeniem. Prośba o radę.

WHEY premium