SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/Aldhissla/Na pohybel Dukanowi!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
MISKA:
Leki na SM: Copaxone, Gabapentin800, Amantix, Vestibo
Suplementy: Omega-3, Potas, Magnez, Pokrzywa, Bratek

TRENING:
Rower w terenie ok. 60 min

Ale mam zakwasy, zwłaszcza klata i ramiona

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
MISKA:
Leki na SM: Copaxone, Gabapentin800, Amantix, Vestibo
Suplementy: Omega-3, Potas, Magnez, Pokrzywa, Bratek

TRENING:

Rozgrzewka: Rower 10 min
1. Przysiady ze sztangą: 15x20 kg, 15x20 kg
2. RDL: 15x20 kg, 15x20 kg
3. Prostowanie nóg siedząc: 15x20 kg, 15x20 kg
4. Uginanie nóg leżąc: 15x10 kg, 15x10 kg
5. Wspięcia na palce na drabinkach: 15x, 15x
6. WL 15x20 kg,15x20 kg
7. Rozpiętki ze na ławce skośnej: 15x4,5 kg, 15x4,5 kg
8. Uginanie ramion z hantlami (naprzemienne) 15x4,5 kg, 15x4,5 kg
9. Prostowanie ramion nad głową: 15x2,5 kg, 15x2,5 kg
10. Unoszenie hantli bokiem w górę: 15x2,5 kg, 15x2,5 kg
11. Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem 15x15 kg, 15x 15 kg
12. Prostowanie tułowia na ławeczce 15x, 15x

Rower 20 min. i rozciąganie

Poza tym rower w terenie ok. 40 min - do pracy sobie jeżdżę zamiast samochodem śmierdzącym, a co

Zakwasy wstępnie przepalone, ale na razie ciężarów nie zwiększam, bo ledwo skończyłam trening zmęczona, ale szczęśliwa

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
MISKA:
Leki na SM: Copaxone, Gabapentin800, Amantix, Vestibo
Suplementy: Omega-3, Potas, Magnez, Pokrzywa, Bratek

TRENING:
Rower w terenie ok. 50 min

Coraz lepiej się czuję ale czad i w końcu plecy przestały mnie boleć

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No jak dobrze Ufff, stresu na przysporzyłaś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
Sobie też. Już myślałam, że to się nigdy nie skończy. W niedzielę idę się mierzyć, ubijesz mnie, aż się boję

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ejjjj, a może dietę p/zapalną zrobimy?
Zobacz jak Hera teraz je
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
o f***, ale hardcore. jutro poczytam dokładnie o co kaman
wiesz, ja dopiero od paru dni wróciłam do ćwiczeń i mojej starej diety, więc może nie będzie tak źle

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
MISKA:
Leki na SM: Copaxone, Gabapentin800, Amantix, Vestibo
Suplementy: Omega-3, Potas, Magnez, Pokrzywa, Bratek

TRENING:
Basen 60 min.

Marta, a ta dieta przeciw zapalna, to na redukcję czy na chorobę moją? Nie jestem pewna, czy dam radę tak jeść. Mogę spróbować, ale nic nie obiecuję. Warzywa mają być surowe, czy ugotowane? Ja rozkładać posiłki w ciągu dnia?


1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest dieta, jaką się zaleca w chorobach autoimmunologicznych. Warzywa jak chcesz, liczba posiłków dowolna, ale IMO lepiej wyjdziesz jedząc 4-5 z równomiernie rozłożonymi makroskładnikami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
Martuś, a masz jakiś link do tej diety? Przeglądałam wpisy Hery i znalazłam co nie co w necie, no i Hera mam (moim zdaniem) mało urozmaicony jadłospis, a tu http://www.cyberbaba.pl/diety/113-diety-dla-zdrowia/1568-dieta-przeciwzapalna podają, że można jeść więcej rzeczy

Po prostu potrzebuję listę dozwolonych produktów oraz rozkład BWT dla mnie

Widziałam też, że Herze kazałaś nie pić kawy :'-( łeeeeeeeee

Na razie stopniowo wymieniam ww na te pochodzące z marchewki i pietruchy, jednak serce mi pęka na myśl o odstawieniu pysznego chlebusia. Dojem jeszcze to, co mam upieczone i chyba spróbuję wytrwać na tej diecie, ale nie ukrywam - to będzie wyzwanie

A i jeszcze jedno, od jakiegoś czasu strasznie dokucza mi kolano, kiedyś doktorek powiedział, że mam "reumatoidalne zapalenie stawu kolanowego prawego" cokolwiek to znaczy, Kazali brać Sulfalazin czy jakoś tak, ale to bylo z 10 lat temu. Przestało boleć, więc przestałam to łykać, a teraz znowu się odzywa, zwłaszcza na zmianę pogody, chamstwo

Idę teraz na siłkę, a później uzupełnię wpis

I jeszcze wymiary

Wiek : 27
Waga : 76
Wzrost : 170
Obwód w biuście(1) : 100
Obwód pod biustem : 84
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 80
Obwód na wysokości pępka : 90
Obwód bioder (3): 102
Obwód uda w najszerszym miejscu: 62
Obwód łydki : 36


Zmieniony przez - Aldhissla w dniu 2013-05-12 14:42:43

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja.

Następny temat

Do osoby z doświadczeniem. Prośba o radę.

WHEY premium