SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/Aldhissla/Na pohybel Dukanowi!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie daj się
I zaglądnij czasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
Cześć Dziewczynki

Postanowiłam zajrzeć, co tam ciekawego na Forum. Hera do mnie napisała i musiałam zobaczyć, co i jak

Nie spisałam do Was, żeby nie marudzić. Bo niestety najlepiej nie jest. Znowu jestem na L4 i na sterydach. Na siłowni już tylko rower, pusta sztanga i najmniejsze hantle Ćwiczę, jak tylko się dobrze czuję, ale już nie tak hardcorowo jak kiedyś...

Na dietę też nie mam pomysłu, nie wiem ile kalorii jeść, jak nie ćwiczę regularnie. Michę staram się trzymać czystą, ale bardzo ograniczyłam mięso i nabiał, po przeczytaniu kilku książek. Wg nich pokarm pochodzenia zwierzęcego pogarsza choroby autoimmunologiczne, eh

No cóż, taka sytuacja

Pozdrawiam Was serdecznie i bardzo dziękuję za 1% przekazany na moje leczenie i rehabilitację

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Zdrówka!!!

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938


Zmieniony przez - Aldhissla w dniu 2014-01-17 09:18:25

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
Drodzy Państwo, Drogie Koleżanki i Koledzy,

Zwracam się do Was z uprzejmą prośbą
Jak niektórzy, z Was wiedzą, od 6 lat choruję na Stwardnienie Rozsiane

Zbliża się okres, gdy rozliczając się z podatku dochodowego możemy w deklaracji podatkowej wskazać cel szczegółowy, na który przeznaczony zostanie 1% z naszych podatków
Wszystkie osoby, które zechciałyby mi pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz
Z góry bardzo dziękuję!

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
Cześć Dziewczynki

Z okazji jutrzejszego Dnia Kobiet, chciałam złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Jesteście Babochłopami, co prawda, ale i tak wszystkiego najlepszego!!!

Pozdrawiam

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
Przechodzę na weganizm - w celach zdrowotnych ovkors. Polecam wykłady dr Ewy Dąbrowskiej

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
Cześć Dziewczynki

Chciałam zameldować, że dziś mija miesiąc odkąd jestem na diecie (poście) wg dr Ewy Dąbrowskiej. Czuję się bardzo dobrze. Przestała boleć mnie głowa, nie czuję się zmęczona, mam mnóstwo energii i dobry nastrój. Kurcze, nie spodziewałam się, że to w ogóle możliwe

Efektem ubocznym jest to, że straciłam na masie ok. 6 kg, noszę mniejsze ciuchy o 1 rozmiar, zniknęły mi obrzęki na twarzy i nogach i mam ładniejszą cerę

Korzystając z okazji, chciałam życzyć Wam szczęśliwych, zdrowych i pogodnych Świąt

Oraz przypomnieć tym, który jeszcze nie rozliczyli się z Urzędem Skarbowym, że zbieram środki na moim subkoncie Fundacji Dobro Powraca. Proszę wszystkich o pomoc w mojej walce ze Stwardnieniem Rozsianym. KRS 0000 33 88 78 cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

Zmieniony przez - Aldhissla w dniu 2014-04-19 07:02:48

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Wszystkiego dobrego

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
Szanowni Państwo, Drodzy Koledzy i Koleżanki,

Pragnę Wam serdecznie podziękować za przekazanie dla mojej Fundacji 1% swojego podatku. W piątek otrzymałam raport. Całkowita liczba wpłat z 1% podatku wyniosła 105, co dało łączną kwotę 9085,18 zł, więc jak widać każda złotówka się liczy 
Fundacja przeznaczy pieniążki na drogie rehabilitacje, leki oraz suplementy diety, dzięki którym udaje mi się utrzymać dobrą kondycję i zdrowie – kto mnie nie zna, nigdy by nie powiedział, że mam SM i to od 7 lat

Przy okazji odpowiem na często pojawiające się pytanie: czy wiem od kogo dostałam pieniążki?
Nie, Fundacja nie ujawnia żadnych danych personalnych. Nie wiem od kogo pochodzi wpłata, a jedynie znam nazwę Urzędu Skarbowego. Mam nadzieję, że w przyszłym roku również będę mogła liczyć na Waszą pomoc. Raz jeszcze dziękuję i życzę wszystkim dużo zdrówka

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja.

Następny temat

Do osoby z doświadczeniem. Prośba o radę.

WHEY premium