SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/Aldhissla/Na pohybel Dukanowi!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83674

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak dasz rozpiskę z treningu, to ocenimy, c z tym zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
kurka wodna, mi się zaczynają podobać plecy (że takie duże a brzucha nie cierpię... i jeszcze te rozstępy... najchętniej wycięłabym to nożem

Wypiska z siłowni taka jak ostatnio, czyli:

1. Prostowanie nóg siedząc: 8x30 kg, 8x35 kg, 8x40 kg
2. Przysiady ze sztangą: 8x20 kg, 8x30 kg, 8x40 kg
3. Przywodziciele 8x20 kg, 8x20 kg, 8x 25 kg
4. Odwodziciele j.w
5. Wspięcia na palce siedząc 12x, 10x, 8x
6. Rozpiętki ze sztangielkami na ławce skośnej 8x4 kg, 8x6 kg, 8x6 kg
7. Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce poziomej 8x7,5 kg, 8x7,5 kg, 8x10 kg
8. Unoszenie bokiem w górę sztangielek 8x2,5 kg, 8x2,5 kg, 8x2,5 kg
9. Uginanie ramion ze sztangielkami (naprzemienne) 8x4 kg, 8x4 kg, 8x6 kg
10. Prostowanie ramion 8x2 kg, 8x2 kg, 8x4 kg
11. Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem 8x25 kg, 8x 25 kg, 8x32 kg
12. Prostowanie tułowia na ławeczce 12x, 10x, 8x


Aeroby 10 min rozgrzewka, 30 min zakończenie
Streching

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
Martuś, jednak zwiększyłam co nie co:

6. Rozpiętki ze sztangielkami na ławce skośnej 8x6 kg, 8x6 kg, 8x8 kg
7. Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce poziomej 8x10 kg, 8x10 kg, 8x10 kg

Menu zmienię od jutra, bo dziś już było za późno na zmiany. Dziękuję - już się szczuplej czuję

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cze Natasza jak idzie? Nie ukrywasz się czasem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
Cześć Pawełku, właśnie się ukrywam

Coś mi nie wychodzi ta redukcja... Nie pisałam nic, żeby nie demotywować innych, ale skoro pytasz, to powiem prawdę... Od paru dni mam jakiś kryzys Zaczęło się w środę - jak wróciłam z pracy to wysłałam Andrzeja po M&Msy do sklepu, w czwartek był dzień kobiet i dostałam od chłopaków ciastko i czekoladę (białą i niesmaczną), ale zeżarłam to i tak mnie rozbolał brzuch, że nie poszłam na siłownię i dobrze mi tak.. Może Julka Ci wspominała, bo przyszła na chwilę do nas i to był jedyny pozytywny akcent tego dnia

Na siłce byliśmy dopiero w piątek i dziś też idę, ale tylko na orbitreka i na saunę, bo wczoraj mocno dałam w palnik

Skończyłam 8 tygodniowy trening, i na razie robię go dalej, bo nie wiem, czy mam coś zmieniać. W sumie to jest strasznie fajny i tylko zwiększam ciężary. Andrzej też i to mnie jeszcze bardziej dobija, że on sobie bierze 70, 90 kg i tym macha jak pustą sztangą, a ja nie wezmę więcej niż 40. Wiem, że on jest facetem, ale do jasnej ciasnej, ja ćwiczę o 1,5 roku dłużej i powinnam już mieć lepsze osiągi...

Dobra, koniec marudzenia... muszę trzymać fason i nie zepsuć tego co już osiągnęłam. Dziś jest nowy dzień i wszystko będzie dobrze

Zmieniony przez - Aldhissla w dniu 2012-03-10 05:48:49

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Monia, chcesz mieć lepsze osiągi od faceta z masą mieśniową 2x Twoja? (przeca słabowity to on nie jest). Ciesz się że chłopak robi postępy.

A jeśli chodzi o Ciebie, to za dużo od siebie wymagasz. Czasem trzeba się troszkę wyluzować i dosłownie dać sobie siana. Ostatnio miałaś ciężkie chwile a zdajesz się traktować to jak zwykłe przeziębienie.

Monia masz moc! Cholernie wielką, nie zapominaj o tym.
... a Twój entuzjazm jest jak ebola zaraża każdego.

Małymi kroczkami byle do przodu i ... (patrz mój podpis)

ps
wszystko wiem o waszej słodkiej rozpuście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
Wiem, że masz rację, po prostu porównuję się do niego... niepotrzebnie

i dziękuję za miłe słowa. A wymagać od siebie trzeba, jeśli nie ja, to kto

Na razie czekam, aż moja Wyrocznia mi powie, co i jak w sprawie treningu... jeśli chodzi o dietę, to wiem teoretycznie, mam nadzieję, że nadchodzący tydzień będzie łatwiejszy i dam radę

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...a tak na marginesie, to jeśli się nie mylę, to dopiero zaczynasz redukować , do tej pory była stabilizacja po dukaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
tak choć zeszłego tygodnia nie nazwałabym redukcją.... Ale teraz biorę się za siebie ostro. Kurka, najgorsze jest to, że chodzę głodna na 1800 kcal

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
Witajcie!!! Czy ktoś wie, gdzie jest Wyrocznia moja, Marta??? Potrzebuję porady

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja.

Następny temat

Do osoby z doświadczeniem. Prośba o radę.

WHEY premium