SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/Aldhissla/Na pohybel Dukanowi!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1449 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13082
Nie daj się. To taka metoda na wywołanie u Ciebie wyrzutów sumienia i uwiązanie w domu przy kuchni. Jeżeli nie jesteś "słomianym ogniem" to przetrwasz, udowodnisz, że to Ci potrzebne i Twoje ciało i umysł z tego korzystają. Drugiej stronie nie pozostanie nic innego jak zaakceptować nowy stan rzeczy.

A woman is like a tea bag. You never know how strong she is until she gets into hot water.

http://www.sfd.pl/W_poszukiwaniu_zaginionej_talii__k_rol_k-t764731-s17.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Neee, nic w ten sam dzień

Jak się nie da na siłowni, to będzie 1x w tygodniu 20 minut rzeźni w domu
A więc:

1 burpee; 15 przysiadów
2 burpee; 14 przysiadów
3 burpee; 13 przysiadów
...........
15 burpee; 1 przysiad

Przysiady pupcią do ziemi, burpees poszukaj na YT.
Małżon niech nosze przygotuje, żeby żonę reanimować

__________

P.S. A rodzina iluosobowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
ja, Ropuch (mąż) i Syn

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ropuch? Padłam

E no, e no... Ja się spodziewałam tak minimum 2 osób więcej, psa, kota oraz rybek Powiedz małżonowi, że dzięki Twoim wypadom może poświęcić czas na "męskie sprawy" razem z synkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
pies i kot też są, ale mieszkają w budzie więc ich nie liczyłam. Tak mu mówię, i rzadko coś marudzi, ale wiem, że ma żal do mnie, że dużo czasu sobie poświęcam... ok, nie ważne. W domu pooglądam te przysiady i jak coś to w weekendy będę robić zanim chłopaki wstaną. Dziękuję :)

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dasz radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
Wiem, że dam :) tzn mam nadzieję :) Dobra, wracam do pracy, bo mam młyn dzisiaj. Czyli jem teraz 1700 kcal, 125 B, 90 T, 125 WW i dodatkowo ćwiczę te przysiady, tak??

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607824
Aldhissla moj chlop tez ciagle marudzi, ze mam za malo czasu dla niego, ale ja sie tym nie przejmuje Przynajmniej jak juz znajde czas dla niego, to potrafi to docenic

Zycze powodzenia z burpee, jak dla mnie ciezkie cwiczenie, ja wlasnie mecze sie z burpee challenge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
Dziewczyny.... wczoraj zrobiłam coś bardzo złego... aż mi wstyd, ale muszę się przyznać. Miałam depresję i kryzys i zamiast iść na siłownie nafutrowałam się chleba z jakąś pieczenią i poszłam spać... i spałam 12 h. Nawet nie chce myśleć ile to miało kalorii... i tak tego nie ważyłam, więc teraz nie dojdę. Ogólnie miałam strasznie ciężki tydzień w pracy, byłam strasznie przemęczona, nie mogłam spać. Jak wróciłam do domu, to się rozpłakałam, bo już nie mogłam znieść tego stresu. Przepraszam, ale musiałam się komuś wyżalić. Mam nadzieję, że mi wybaczycie. Teraz idę na siłkę i wszystko będzie już dobrze. Dziś zjem mniej za karę, jeszcze nie układałam planu. Na razie wypiję Whey'a i lecę ćwiczyć, bo dziś zamykają o 12:00. Do zobaczenia później

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja.

Następny temat

Do osoby z doświadczeniem. Prośba o radę.

WHEY premium