SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Znowu plan na krytykę czeka...

    Post
    Trening w domu

    ja robie tak: 1.wyciskanie w skosie sztangi x2 2.wyciskanie w poziomie sztangi x1-2 (zalezy w jakim minicyklu) 3.podciaganie na drazku lub sztangi w opadzie x2 4.przenoszenie sztangi lub sztangielki x1-2 5.wyciskanie zza karku (podobno kontuzjogenne)x2 6.rozciaganie sprezyn x1 (zamiast unoszenia bocznego w opadzie bo go nie lubie) 7.unoszenia [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 1926 Data: 2005-04-13 07:25:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ile płacicie za treningi ??

    Post
    Sztuki Walki

    i moje treningi mniej więcej dzielą sie tak, że: Poniedziałek: * rozciąganie * kopcięcia, ogólnie techniki nożne Środa: * postawa, garda * ręce, sierpy, proste itd Piątek: * wszystko w połączeniu osobiście najbardziej lubię treningi piątkowe tyle, że w piątek to nie zawsze jest tak łatwo się zebrać zeby isc

    Odpowiedzi: 61 Ilość wyświetleń: 8165 Data: 2005-10-25 14:38:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ból pleców

    Post
    Zdrowie i Uroda

    Byłem wczoraj u rehabilitanta na zabiegach miałem wywiad, prądy laser, masaż bańką i na koniec terapia manulalna czyli rozciąganie tak żeby kręgosłup strzelał . Generalnie rehabilitant powiedział mi że mam bardzo spięte mięśnie więzadła kręgosłupa piersiowego. Pytanie czemu aż tak długo mam spięte mięśnie ból trwa już pół roku to nie tylko ból [...]

    Odpowiedzi: 38 Ilość wyświetleń: 4840 Data: 2016-10-26 20:53:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Boks - boks

    Post
    Sztuki Walki

    Daroson, nie mów, że to Twój klubowy trening :> Skoro się temat rozkręca to opisze jak u mnie jest... Na początek rozgrzewka - bieg (krążenia ramion, przysiady), później rozciąganie, wymachy, skłony, pajacyki. Po tym bieg bokserski i walka z cieniem. Następnie technika i sparingi. A po tym już mamy stacyjnie worek, skakanki, ćwiczenia z [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 5391 Data: 2008-03-09 22:14:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • zapasy w moim wieku.

    Post
    Sztuki Walki

    Moim zdaniem kazdy wiek jest dobry na zaczęcie treningu. Mówi się ze zapasy to prawdziwa szkoła twardego życia. Nie trzeba byc nikim wielkim, ale zawsze sie może przydać w życiu takie umiejętności jak wytrzymałość na rozciąganie. Ja zacząłem trenować w wieku lat 7 i trenuje do dnia dzisiejszego a mam teraz 16 lat. Gorąco polecam

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 4136 Data: 2007-08-01 17:59:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Powrót na właściwe tory!!

    Post
    Trening dla początkujących

    FBW Rozgrzewka dynamiczna wymachy skrety itp +5min orbitrek 1.Plank 1min - jeżeli delikatnie w celu aktywacji mięśni stabilizujących przed siadami to ok, jednak nie mecz mocno bzrcuha przed wielostawami 2.Przysiady 3x10 ok 3.Podciąganie nachwytem 3x max (brakujaca liczba powtórzeń do 10 negatywy) ok na grzbiet jak najbardziej 4.Pompki klasyczne [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 648 Data: 2021-01-08 08:42:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • I to, i to. Prawdę mówiąc to noge podniesiesz swobodnie tylko na taką wysokość, na jaką jesteś w stanie zrobić rozkrok bez dociskania, nie wyżej, ponieważ w powietrzu nie ma żadnego podparcia, które by Ci ten rozkrok poszerzało Tak więc rozciągaj się dalej i ćwicz rozciąganie aktywne. Aha - to się nie przydaje w walce...

    Odpowiedzi: 78 Ilość wyświetleń: 6231 Data: 2005-06-24 00:00:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Perfekcyjne Warunki Fightera

    Post
    Sztuki Walki

    Ja mam 7% tkanki tłuszczowej, cały czas ćwiczę,: biegam, wieczorami rozciąganie 150 pompek 300 brzuszków (w 3-4 seriach), treningi,

    Odpowiedzi: 35 Ilość wyświetleń: 4645 Data: 2010-01-21 13:56:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pierwszy i nie ostatni dziennik Półtorsona :)

    Post
    Hi Tec Nutrition & Peak Performance

    Witam wtorek trenowane partie biceps +triceps Triceps 1.pompki na poreczach 4 serie po 12 powtorzen 2.sztangielka zza glowy 3 serie po 10 powtorzen 3.francuskie wyciskanie sztangi 4 serie po 8 powtorzen Biceps 1. w oparciu o kolano 4 serie po 10 powtorzen 2. sztanga łamana 4 serie 10,8,6,4 powtorzenia progresja ciezaru 3 mlotkowanie 3 [...]

    Odpowiedzi: 122 Ilość wyświetleń: 9999 Data: 2011-12-06 11:09:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mięśnie skośne optycznie powiększają szerokość talii więc nie wiem czy jest to przez Ciebie pożądane. Ale tak, według mnie możesz tak zamienić jedno ćwiczenie Odpoczynek między obwodami wykorzystać możesz na np. leciutkie rozciąganie, aby mięśnie chociaż przez chwilę odpoczęły. Jeżeli chodzi o pompki, to śmiało możesz robić wersję dla kobiet [...]

    Odpowiedzi: 37 Ilość wyświetleń: 3553 Data: 2011-06-27 15:37:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 4 letni staż w biegach.

    Post
    Inne dyscypliny

    my na obozie mielismy po 2-3 treningi codziennie, wiadomo ze wynikow nie bedzie dzien po treningu bo jestes zmeczony, dlatego kilka dni przed zawodamy tylko jakies rozciaganie i rozruch.

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1020 Data: 2010-02-20 22:42:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ćwiczyłem metodą Lafaya bardzo fajny,przyjemny trening jednak nie do końca to czego szukam.Co sądzicie o połączeniu metody budowania siły z "nagiego wojownika"+rozciąganie odprężone+3 razy w tygodniu biegi wytrzymałościowe+jakieś ćwiczenia na poprawe zwinności i koordynacji. Jakie ćwiczenia rozwijające zwinność/koordynacje polecacie(to [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1714 Data: 2011-04-05 21:31:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pare pytań odnośnie ćwiczenia

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Jeżeli chodzi o drążeka to podnoś sie po 20 razy w 4 seriach na ćwiczenie, w różnych chwytach, nachwytach , podchwytach. Pompki też w zależności od rozstawienia rąk, a skoro masz juz tak mocne łapki to rób pompki pod ścianą na rękach. Mianowicie brzucha. Ja mam ławke rzumską ... brdzo fajna sprawa na rozciąganie mięśni przy okazji.... skośna też [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 3549 Data: 2006-05-17 18:30:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan na rozciąganie

    Post
    Sztuki Walki

    wg mnie za słaba rozgrzewka. Napisałeś rozciąganie dynamiczne dałeś jedno ćwiczenie dynamiczne (1 seria to za mało, chyba najlepiej 3 takie) a pozostałych to...chyba statyczne, nawet nie potrafię nazwać. Raczej ćwicz już dostępnymi planami, są sprawdzone i dobrze zorganizowane, pamiętaj że ważna jest systematyczność;-)

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1867 Data: 2011-11-14 21:00:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • prosze o rade

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    oki. wyglada to tak: 15-20 min.-stepper potem "probuje"sie rozciagac ok.2-3min. sklony tlowia w pozycji stojacej i siedzacej,przysiady,rozciaganie miesni wewnetrznych ud.. po tej niby rozgrzewce zaczynam trening. Cwiczenia klatki piersiowej i miesni grzbietu: -rozpietki w siadzie na maszynie 40 razy w 4 seriach -rozpietki ze [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1341 Data: 2006-11-21 16:30:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Najlepiej mieć jednego trenera który Cię pokieruje. Siłka też jest ważna ale nie w tym wieku.. tylko Cię spowolni. Chodź sobie tylko na Kicka i szlifuj technikę a siłą zajmiesz się później. Tym bardziej że masz swoją kategorię wagową (na siłowni rozbudowujesz muskulaturę a co z tym idzie zwiększa sie twoja waga). Kickboxing, rozciąganie i bieganie [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 4556 Data: 2007-08-13 00:12:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • mam 17 lat i tez zalezy mi zebym urósł jak najwięcej... jakie są te ćwiczenia dynamiczne?? jak wyglądają - bo na tym się nie znam... a te preparaty takie jak L-glutamina i inne co zwiększają GH?? czy rozciąganie coś da??? czemu Ci co grają w siatkówę - są wyźsi.. czy może to zadziałać w moim wieku??

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 7085 Data: 2004-04-29 17:03:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Układanie planu treningowego i diety.

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    1. Unoszenie kolan w zwisie na drążku 2. Przysiady 3. Przysiady wykroczne 4. Krzyżowanie linek wyciągu w staniu 5. Wyciskanie sztangielek 6. Unoszenie sztangielek bokiem w górę 7. Podciąganie na drążdku podchwytem 8. Podciąganie sztangielki w opadzie (wiosłowanie) 9. Uginanie ramienia ze sztangielką w siadzie – w podporze o kolano 10. Rozciąganie [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 2144 Data: 2012-06-02 18:40:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Paln do oceny

    Post
    Trening w domu

    Zrobiłeś sobie plan podwójnie dzielony, bez nóg. Jest taka opcja trenowania i dobrze się sprawdza ale w domowych warunkach i przy swoim stażu powinieneś podzielić treningi na A i B, ten pierwszy z pompkami to będzie Trening A, drugi B. Do A daj 3 ćwiczenia na klatkę, 2 na barki i 1 na triceps. Do B daj 3 ćwiczenia na nogi, 3 na plecy i 1 na [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1519 Data: 2008-09-01 16:20:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pierwsza mini redukcja.....

    Post
    Trening dla początkujących

    Wczoraj zrobiony szybki trening barków i tricepsa: -wyciskania hantli siedząc-4s.16pow -rozciaganie linki wyciagu górnego3s.16pow. -odwrotne rozpietki 3s.18pow. -wyciskanie wąsko na suwnicy 4s.16pow -unoszenie hantli na boki4.s15pow.+na dobicie 2s.na maxa małym cieżarem. -francuz leżąc-4s.18-15pow. -ściaganie linki wyciagu górnego-4s.15-12.pow [...]

    Odpowiedzi: 91 Ilość wyświetleń: 9796 Data: 2014-06-30 14:07:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)