Dzisiejsza miska niestety nieliczona bo w gościach, nieczysta {:-( z brzydką wpadką. Dałam się namówić na tiramisu z alkoholem. Poza tym ok Śniadanie: pł owsiane z wiśniami, łyżeczka śmietany 30% , 30 gram białka orzechowego Obiad: pierś z kurczaka, kawałek mięsa wołowego z zupy, wątróbka kurza z zupy 2 kawałki Deser : tiramisu :( bomba [...]
dzisiejszy trening Tydzień 3 - 2 serie x 12 Trening A. 24.09/12.09/17.09/ A. Przysiad ze sztanga na plecach RCC/R20/25/30X10 R CC/R20/25/25 CC/11,5/12,5 B1. wyciskanie sztangi skos góra R12,5/20/25 R 12,5/20/20kgX10 10,10 B2. przyciąganie drążka dolnego siedząc do brzucha 19/25 19/25kgx10 19/19 C1. prostowanie nóg w siedzeniu 25/25 25/25kgx11 [...]
Dzisiejszy trening 3sx10 Trening B. 17.10/13.10/ 08.10/01.10/25.09/22.09/09 A. Martwy ciąg – r20/30/40/40 nagrałam będę wysyłać r20/30/40/40 r20/30/30/40 B1. Wyciskanie sztangi stojąc 12,5/12,5/15,5x7 bardzo skoncentrowałam się na technice 12,5/12,5/14,5 12,5/12,5/14,5/20x5 B2. ściąganie drążka górnego do klatki szeroko z nachwytem 42,5/42,5/45- [...]
Wczorajsza miska czysta niepoliczna. Dzisiejszą dodam wieczorem jeśli będzie się dało, bo wczoraj nie wchodziły produkty na "Po treningu" Poszłam dzisiaj rano na siłkę i niestety to był zły pomysł , bo jeszcze choroba z leksza trzymała. Czułam się już dobrze i z zapałem poszłam na trening. Już podczas rozgrzewki rozbolała mnie głowa suma sumarum [...]
25.10 DNT 7 burpies, cardio20min bieg w miejscu,podskoki, skakanka itp, rozciąganie 15min; basen rekreacyjnie z dziećmi 1,5h Miska czysta nieliczona 26.10 DNT relax :-) Miska czysta, raczej tłuszcze przekroczone bo wpadło dużo orzechów włoskich. Jutro trening B ostatni tydzień3x8 Postanowiłam wziąść kolejny trening Obliqes nr2. Chciałabym jednak [...]
Weekend DNT @ Miska w niedzielę bardzo nieczysta ciasto x3 :( i 2 duże krówki. Nie wiem co mi się stało. Plan na dzisiaj /ObrazkiSFD/ZdjeciaSFD3_large/a6dee64143d541a0b1685578335ee3d6.png DZIEŃ 1 26.01/16.09 09.01 1. przysiad klasyczny (3 x 10, 90 sek. przerwy) r cc/cc z wys/20x20 30/35/40 rcc/cc z wysk/20 25/30/35 r cc/20 25/30/30 [...]
Aktualne pomiary 23.02.2015 w ost rubryce, jakoś źle się zapisało /ObrazkiSFD/ZdjeciaSFD3_large/80d654e21b9f47969b58fbde43ad86c9.png Zmieniony przez - gosikmyszek w dniu 2015-02-23 06:59:38 Moje miski zaległe w profilu. Suple: mg, tran Od dłuższego czasu mam problem ze spaniem najpierw nie umiem zasnąć potem budzę się ok 4 nad ranem i pomimo [...]
Taka piękna wiosenna pogoda dzisiaj :) aż chce się żyć ;-) Dzisiejszy trening DZIEŃ 3 07.03/27.02/20.02/11.02/05.02/23.01/14.01 1. snatch jedną ręką 3 x 10 na każdą rękę (90sek) r6 10/14x2+12x8/14x1+9x12kg r6 10/12x7/12x6 ???!!! 2a. martwy na prostych nogach ze sztangielkami (3 x 10, 90 sek) 12x14/16 12/14/16 2b. przysiad plie (3 x 10, [...]
No i po treningu. Podoba mi się %-) szybko ,mocno i treściwie %-) paskudne zakwasy z wtorku bardzo mi przeszkadzały w treningu. I pomyśleć że jeszcze niedawno marudziłam że nigdy nie mam zakwasów }:-( Trening A góra 09.04 1. WL 3x 8-12 r 15/15 25/30/30x7/30x7 2. Wiosłowanie hantelką 3x 8-12 9/10/12 3. Wyciskanie siedząc 3x 8-12 5/6/7x10+3 [...]
nightingal z mniejszym obciążeniem schodzę dużo niżej, te 50kg robiłam 2 trening i sprawia mi problem bo nie dość że nie za płytko to jeszcze na ramionach bardzo wbija mi się sztanga i piecze podczas przysiadów co powoduje że zaczynam się 'kręcić' pod sztangą. próbowałam z ręcznikiem, ale tu znowu boję się że się wyślizgnie. No nic będę męczyć [...]