zacznij od ACT to napewno. A raczej wielu ludzi cwiczy bez rozciagania i chyba nic im nie jest. Rozciaganie jest bardzo dobre, lecz da sie bez niego zyc
ile serii i powtórzeń nie jest tak istotne,bo w tej części pracujesz nad techniką i dokładnością ruchów. Rozplanuj sobie czasowo cały trening i wyjdzię w praniu np 8-10min rozgrzewka, 10-15 min ćwiczenia techniki, 10 min na końcowe rozciąganie, reszta czasu to WOD. Jezeli w planie bedziesz miał dłuższego WODa pozostałe czesci treningu będą [...]
Sopi ciezka robota przy tobie chłopie, miałes tam podany plan po co go korygujesz skoro sie na tym nieznasz całkowicie, nastepna nie pisz mi pan Tomasz, bo sie głupio czuje a do tego co dzien chcialbym byc raczej młodszy. nie skupiaj sie narazie na zadnych partiach typu biceps triceps , one dostana swoje w innych cwiczeniach, młody jestes ale ni [...]
w domu mozesz robic brzuszki przysiady pompki bieg bokserski rozciaganie jak masz trohe miejsca mozesz pocwiczyc walke z cieniem itd Doradca w dziale "Style tradycyjne" "Nie ma odpornych na ciosy, są tylko źle trafieni" 10 Dan Kosolokaikan Karate
Ja konkretnie zazwyczaj w dojo ćwicze, bo mamy je do dyspozycji przez cały czas i siłownie w sumie też. w domu konkretnie tak jak KOSA napisał, ogólnorozwojówka, techniki, walka z cieniem, rozciaganie i wiele innych cwiczeń ___________ "Tradycyjny" "Olek, Kaśka dwa bratanki..." "Należy być silnym jak lew, a zarazem [...]
Zgadza się, ale osobiście nie jestem fanem rozciągania i rolowania przed treningiem. Są to formy relaksu dla mięśni, a nie tego oczekujemy przed treningiem. Oczekujemy, by mięśnie były zwarte i gotowe do wysiłku. Na relaks przyjdzie czas po treningu ;-) Jedyna forma rozciągania jaką akceptuję przed treningiem, to rozciąganie dynamiczne.
powiem tak... z wlasnego doswiadczenia wiem ze jezeli biegasz na 1km 5.50.... to 3km pewnie nawet nie przebiegniesz... obstawiam ze te 3km przetruchtasz w tempie 8min/km ja bym zrobil inaczej na twoim miejscu! masz 6 tyg to nie jest duzo ale nie malo! (mowie tylko co ja bym w takim wypadku zrobil) 1 tydzien ( jezeli ten start jest bardzo wazny to [...]
1. Rozciąganie przed siłownią to niekoniecznie dobra rzecz, zależy czy dynamicznie czy statycznie. Nie ma zdjęcia. 2. Dieta z kaloriami na plus i ciężkie treningi całego ciała. 3. Powinno pójść szybciej, zależy od treningów i diety oczywiście.
Ja A6W wykonywałem na zakończenie zajęć na siłowni Nie wiem czemu ale było mi lepiej je wykonywać właśnie wtedy :) (czułem mięśnie i mogłem określić czy poprawnie wykonuje czy też nie ) Potem tylko rozciąganie i do domu
Najprostszy trening jaki tylko może być, to chyba tylko cos takiego: - rozciąganie + 800 m rozgrzewkowym tempem; - potem 10 razy po 400-600 m szybko (razem 4-6 km), z mocnym finiszem na końcu, odstepy między biegami około 3 min; - te 400/600-metrówki uczą nasz szybkiego biegania, tempo można tam utrzymać ciut szybsze, niż w typowym biegu na 1500, [...]
moim zdaniem troszke rozciaganka na treningu nie zaszkodzi, ale tylko troszke bo jak wiadomo rozciaganie uszkadza miesnie, i regeneracja sie wydluza...
Hmm, jestem zaskoczony, myślałem, że to będzie dobre uzupełnienie. Kilkakrotnie na tym forum widziałem porady, że trening z gumami przydaje się w treningu do uderzanych. jeśli nie to, to przez wakacje, żeby nie wyjść z formy, myślę o takim reżimie treningowym: rano godzina na rowerze, potem w ciągu dnia ok 1 godziny ćwiczeń: drążek, pompki, [...]
biegaj 5 razy w tygodniu, raz wybieganie, raz sila biegowa, raz biegi tempowe i dwa razy interwaly, powinno pomoc, kup tez carbo i poczytaj na forum jak to stosowac. masz przyklad jednego treningu interwalowego: 15min truchtu + rozciąganie +100m luźno+ 5x 400m (4 min przerwy) + 100m luźno+ 10min truchtu
Ta tematyka była już wiele razy poruszana. Kościec również rozwija się jeżeli odpowiednio go obciążamy. Wielokrotnie pytano tutaj o możliwość zwiększenia wzrostu przez ćwiczenia tzn. różnego rodzaju zwisy i rozciąganie. Z tego co pamiętam to konkluzja była taka, że jest to w możliwe aczkolwiek w niewielkim wymiarze. Ogólnie rzecz biorąc ćwiczenia [...]
Trenuje 3-4 razy w tyg.Jeśli chodzi o klatkę piersiową to zaczynam od ławeczki płaskiej zazwyczaj od 120kg w górę aż do 160kg. 120kg x 8-12 130kg x 7-9 140kg x 4-6 150kg 2-3 160kg x1 Następnie skos z hantlami od 30kg do 40kg Rozciąganie na bramie. Pompki na uchwytach. Zmieniony przez - lechu88 w dniu 2015-01-03 20:40:49