ten_nowy 2 nie mam pojęcia ale od 1 godz do 30 min gdzieś tak wszystko zależy od tempa , przerw między seriami itp. novyneo-Bent & Sinister? to jakiś program czy ćwiczenie nie wiem. Może jakiś fimik. Pierwszy trening zrobiony. I pewne modyfikacje. Wywaliłem bent press bo mi coś nie gra do układu. Ćwiczenie strasznie techniczne raz wejdzie i ciężar [...]
Może tak - może nie. Jakbyś miał pracę do wykonania (np. ciągłe wrzucanie cegieł/kamieni na rusztowanie), to kogo byś do niej wybrał? Strongmana, chłopaka od SF/RKC, czy gyrevika? GS jest bliższy naturalnej aktywności człowieka niż SF/RKC. Do tego treningi (cykle) GS są bardzo urozmaicone. Znajdziesz tam zarówno biegi, jak i kalistenikę, jogę, [...]
Dzień 62: Dzisiaj dzień bez treningu, dlatego jedyna aktywność jaką miałem, to po prostu rozciąganie - ot tak się lubię porozciągać, jeśli się w danym momencie nudzę :-)) Okno żywieniowe już prawie zamknięte, bo został tylko twarożek przed snem. Dodatkowo dzisiaj byłem u fryzjera i wyszedłem z fryzurą a'la Macklemore. :-p Regeneracja: 9 godzin snu [...]
Dzięki Agak! Dzisiejsza rozpiska: Wiem ze niepiwinnam tego serka wiejskiego na II sniadanie, ale nie miałam innego pomysłu na dobicie bilansu a serek akurat pasował i był w lodówce. Skąd bierzecie nie-fermowe kury? Już czekam na siłkę ..... Już po treningu. Pod koniec 3 serii musiałam niespodziewanie (przez męża)przerwać trening i przejść do [...]
Poniedziałek 1.08.2011 Początek nowego miesiąca , niestety nie bardzo udany;/ Dziś jak w planach poszedłem na salę – kółka i drążek. Zacząłem od dobrej rozgrzewki i ćwiczeń siłowych bez sprzętu , z wykorzystaniem gumy itp. Kiedy wszedłem na kółka – jakieś 45 min po zwykłych ćwiczeniach , poczułem już ,że nie mam praktycznie [...]
Poniedziałek 8.08.2011 Dziś w planach Lafay. Poszedłem na trening po drugim posiłku z dobrym nastawieniem  Uprzednio wypite dwie kawki , ale i tak lekko zamulony się czułem, zresztą przez cały dzień mam takie samopoczucie. Wracając do treningu , to po pierwszej serii pompek na poręczach już czułem , że będzie całkiem dobry trening . [...]
Jasne, dobrze mieć wcześniej podkład teoretyczny (małym sogaczkiem nie pogardzę ) A9 ? To jeszcze nie ten etap, aż taki zapobiegawczy być nie musisz Rozciąganie możesz robić tylko po (a nawet w DNT), przed wystarczy sama rozgrzewka Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-08-20 22:40:11
ja przepony nie robie ;) A rozciąganie przed treningiem , zwłaszcza 30 min to pomyłka . W lafay pisze , że można z 5 sek przytrzymaniem przzed treningiem dla lepszego rzogrzania. Moim zdaniem skakanka + pompki stykną
Poniedziałek 21.11.2011 Dziś w sumie taki pierwszy ( planowany) trening. Tamten tydzień trochę poćwcizyłem - takie przywyczajenie . A od tego ruszam , mam nadzieję z pełnej pary. Tak jak wcześniej pisałem ostatni okres ciężki , forma spadła przez to wszytko . Mam nadzieję , że w miarę szybko odzysakam , to , co straciłem. Przez ten czas co mnie [...]
23.04.2012 Poniedziałek , początek hardkorowego tygodnia . Dzień zaczął się porannym treningiem piłki nożnej - tutaj oczywiście unikałem piłki jak ognia heehh , trochę pobiegałem , doskonalenie jakichś podań no i gierka na koniec. A , że noga mnie boli także opierdzielałem się tak , jak to było możliwe. Następnie chwila odpoczynku i pojechałem na [...]
aha jeszcze dodam: 1. ostatnio zdarza mi sie pic kakao i inke na wodzie z dodatkiem mleka ( po jedym kubku). Czy lepiej to wyeliminowac? czy moze zostac? 2. zdarza mi sie do tej pory zjadac za duzo, tj. zjem ladnie sniadanie, a krotko potem dojadam z 200 kcal.... nie wiem z czego to wynika... 3. czasem dojem dod. jakis kawalek chlebam plaster sera [...]
tak jak Ania pisze mozewsz juz zmienic, ja ten pasuje. Uff.. przepraszam bo troche mi sie wszytskie krecicie duzo was jest i nie wiem co ktoa i tak dalej, , chyba sobie spisze najwazniejsze rzeczy , W kazdym razie ten co Ania ci dala to jest A i B do wykonania na zmiane mozesz ominac juz pierwsze tydgonie i do razu zaczac od 3 serii Bedziesz [...]
Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2011-03-16 20:03:02 miska za wczoraj i za dzis wczoraj malo wyszlo bardzo :( ale to wszystko przez to moje chorubsko..... !!! dzis juz ladnie :D i z treningiem :D dzis trening po 4 dniach przerwy (slownie CZTERECH DNIACH) }:- NARESZCIE trening rozgrzewka : okolo 10 min rowerek, 14 burpee, rozciaganie a. [...]
bo to tak jest, ze jak sie nie je czegos to odzwyczajamy sie od tego smaku i potem jestesmy na niego bardzo wrazliwi. Jak nie slodzimy niczego, to jak cos jest lekko slodkie od razu to wyczuwamy, mi sie np wydaje, ze jogurty naturalne sa slodkie, mimo tego, ze kupuje takie bez dodatku cukru. swego czasu wszystko wydawalo mi sie za slone, po tym [...]
micha na dziś, przegięłam z węglami, rano nie zaplanowałam całości, po powrocie z uczelni rzuciłam się na owsiankę, błąd!- naprawa jutro poza tym trening- po wczorajszym sukcesie i dzisiejszym nie zdychaniu rzuciłam się na kolejny etap Tonego SWEAT 3-4 4 minutki rozciągania 4 minutki Power Yoga I. HEAT UP - szybki marsz 3 obwody po 4:30 min [...]
wczorajsza micha (choć okazało się że inne przeliczniki mają jakoś inne zawartości...) oraz micha na dzisiaj mam wrażenie że jakoś dużo tłuszczy, wiecej niz węgli, stąd pytanie do Oblique czy proporcje więcej tłuszczy niż węgli są ok, czy mam może utrzymywać je na mniej więcej takim samym poziomie i węgle poniżej 100 gr, to znaczy dużo poniżej [...]
dzięki za zatwierdzenie znaczy ze spokojnym mięśniem.... sercowym mogę przystąpić do działań. Postaram się nawet od jutra, chociaż czując się jak się czuję... mam nadzieję ze na rozciąganie chociaż mi sił starczy :D wklejam michę dzisiejszą wrażenie z treningu i filmiki jutro, jak Cortunia obrobi, mogę powiedzieć w ramach zajawki że jak zwykle [...]