SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Pomoc z planem treningowym

    Post
    Sztuki Walki

    Shinji77 Ciekawy temat, kilka razy już pytałem o podobne klimaty na forum ale jakoś bez odpowiedzi to zostało :P,szukałem w wyszukiwarce i starych temetach "siła fizyczna w SW" ale ciężko jest znaleźć jakiś ogólny plan na cały tydzień, z rozpiską poszczególnych dni i co i jak łączyć, coś tak jak twój. Myślę że warto by było (bo takie [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1960 Data: 2009-09-19 13:36:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • plan FBW - do poprawy - priorytet nogi

    Post
    Trening dla początkujących

    fajnie by było jak byś wypełnił ankiete działu ale co powiem teraz: 1.?rozciaganie w przerwach pomiedzy cwiczeniami?- robisz rozgrzewke to jeżeli ona jest porzadna to wykonujesz napewno dynamiczne, w przerwach nie ma sensu jeśli już to po treningu wyknaj porzadne rozciaganie statyczne 2.przysiad pelny- z tego co w mojej głowie siedzi wiem że takie [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1202 Data: 2011-05-19 13:56:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kilka pytań na temat supli oraz witamin.

    Post
    Odżywki i suplementy

    samo rozciaganie moze nie pomoc. tym bardziej, jak nie bedziesz robil tego prawidlowo, miesien na rozciaganie odpowiada czasem jeszcze wiekszym napieciem. najlepiej jakbys wybral sie do fizjoterapeuty zeby ci objasnil cwiczenia z poizometrycznej relaksacji miesni. co do witamin http://www.sfd.pl/sklep/Universal_Nutrition_Daily_Formula-opis483.html

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 968 Data: 2014-06-19 12:03:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan do oceny(w domu, początkujący)

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Poniedziałek(brzuch i mięśnie naramienne) mięśnie naramienne-unoszenie sztangielek(2x5kg) bokiem w górę, unoszenie ramion w przód ze sztangielkami i brzuch-brzuszki- 8 serii po 30 powtórzeń Wtorek(triceps i nogi) triceps-pompki(5 serii po około 30 każda), nogi- rozciąganie, przysiady, przywodzenie nóg, przysiady z wykrokiem i ciężarem(2x5kg) [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 992 Data: 2014-01-18 17:51:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co dalej

    Post
    Trening w domu

    mam pytanie co do rozciągania : mianowicie po tym treningu jest lekkie rozciąganie a ja chce być dość dobrze wygimnastykowany moge dodać pare ćwiczonek na rozciąganie ?

    Odpowiedzi: 68 Ilość wyświetleń: 5041 Data: 2013-01-31 20:34:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ale żeby nie być zbyt krytykancki, proponuje jedno z wielu rozwiązań. dzień 1 1. ćwiczenie dynamiczne (do wyboru, np np przysiad z podskokiem z minimalnym ciezarem) 2. ćwiczenie angazujace czworogłowe (najlepiej przysiad) 3. ruch poziomy 'push' (np. yciskanie na ławce) 4. ruch pionowy 'push' (np. push press) 5. ćwiczenia stabilizujące [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 4582 Data: 2007-09-07 17:23:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak trenować żeby być zdrowym i silnym by YaKuZa

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Skunksiarz racja SOG. Zapomniałem dodać info o stretchingu Rozciąganie jest ważne. www.kulturystyka.pl/atlas/stretching.htm Tak wogule to ja przy 188 cm miałem problemy z postawą ciała wiadomo - wyższy człowiek = wieksza siła która pochyla nas do przodu przy złej postawie. Dostosowując się do tego co napisałem sam sie dziwie z efektów

    Odpowiedzi: 71 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-05-23 10:32:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ROZGRZEWKA

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    ATLAS ĆWICZEŃ "Rozgrzewka-Jest bardzo istotnym elementem treningu. Zaniedbanie jej lub wykonanie niepoprawnie może być przyczyną wielu, często niebezpiecznych kontuzji. Każdy trening, nawet lekki powinien być nią poprzedzony. Jak powinna wyglądać rozgrzewka? Przede wszystkim powinna obejmować swoim zakresem część ciała, którą będziemy [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 6606 Data: 2003-06-21 21:22:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 05.03.2014 Panowie, wszedł cheat. Na końcu wypiski go zobaczycie, bo jest tak niesamowity, że musicie się na niego przygotować :-D Generalnie to mocne DOMS'y na udach i łydkach mam po 2 dniach rowerku i treningu łyd wczoraj, ale poszedłem dziś na siłkę zrobić HIIT na rowerku właśnie i poszło fajnie :-)) Trening Rower - 5 minut rozgrzewki - 10 [...]

    Odpowiedzi: 872 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-03-05 16:54:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rytuał Przejścia by nieraz

    Post
    Po 35 roku życia

    PM W1D4 Rutyna Swing kb32 6x20 1min.przerwy na skakance Rozciąganie Dobrze, że jutro piątek...

    Odpowiedzi: 3050 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-01-22 22:03:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rytuał Przejścia by nieraz

    Post
    Po 35 roku życia

    Rusek, zdaje się pisał, tylko nie pamiętam w której książce, że człowiek jest przystosowany do wysiłku bez rozgrzewki. Natomiast rozciąganie po treningu pozwala chociażby wstać następnego dnia z łózka :-) Kwestia jest dość ciekawa, bo jeżeli rozgrzewka nie wpływa na ilość kontuzji, to może wpływać na wyniki, czyli lepsze rozgrzanie ma przełożenie [...]

    Odpowiedzi: 3050 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-12-19 22:04:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rytuał Przejścia by nieraz

    Post
    Po 35 roku życia

    Wczoraj trochę potruchtałem. Nie było źle, jak już się trochę przyzwyczaiłem do bólu. Wyszło jakieś 0,5h na powietrzu, z 500m na boisko i z powrotem i 10 okrążeń na tartanie. A raczej na śniegu i lodzie. 1 kółko to 200m na oko. Nie ważne. Trucht miał mnie przygotować do rozciągania, a rozciągałem się prawie 1h. Solidnie, bez pośpiechu. Nadrabiałem [...]

    Odpowiedzi: 3050 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-01-22 08:42:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rytuał Przejścia by nieraz

    Post
    Po 35 roku życia

    Przysiad z 2KB40 nie jest większym problemem, problemem jest zarzut tych dwu kulek żeby ten przyciad wykonać :-D hehe próbowałeś? :-D Dobrze napisane, choć nie wiem, czy te 80kg tak łatwo bym wycisnął. Ledwo wskoczyłem na 2xKB32, nie wiem, czy dam radę zarzucić 2xKB36. Na sali jest jeden w domu mam jeden, ale wozić mi się nie chce. Nie dawno dwa [...]

    Odpowiedzi: 3050 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-02-19 08:18:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rytuał Przejścia by nieraz

    Post
    Po 35 roku życia

    Byłem wczoraj na wytrzymałości w klubie. Trening wyglądał mniej więcej tak: - rozgrzewka + rozciąganie - obwód: pajacyki bokserskie z gryfem (ok.7kg na oko) x 20 + przeskok bokiem przez piłkę lekarską x10 + przysiad z piłką lekarską (5kg) na karku x10 + rwanie KB24 x20 (10L+10P). Całość x6 - obwód: wymach KB24 x10 + padnij-powstań x10 + thruster z [...]

    Odpowiedzi: 3050 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-03-02 08:19:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rytuał Przejścia by nieraz

    Post
    Po 35 roku życia

    Z tym sykaniem jest o tyle ciekawa historia, że samo syknięcie bez kompresji na niewiele się zdaje. Rusek pisze, że kompresja jest najskuteczniejszym sposobem oddychania przy wyciskaniu ciężarów. Dalej wstrzymanie oddechu (to mi najczęściej wychodzi). Najsłabiej na pustych płucach. Szczegóły w Nagim wojowniku. Wczorajszy trening: - rozgrzewka - [...]

    Odpowiedzi: 3050 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-03-15 08:16:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rytuał Przejścia by nieraz

    Post
    Po 35 roku życia

    Patrząc na ceny tego wszystkiego i amatorskie podejście (bo za takie to nasze podejście uznaję): Jak ktoś chce sobie chodzić do pracy i dodatkowo zdobyć SFG, to musi być po prostu bogaty (silny i wytrzymały!!). Jak ktoś pracuje w branży fit - jest instruktorem, ma siłownię, jest rehabilitantem (oj, wyzwanie zalecić komuś kettla - już widzę [...]

    Odpowiedzi: 3050 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-03-25 09:59:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rytuał Przejścia by nieraz

    Post
    Po 35 roku życia

    Dzięki, dzięki, a komentarzy brak... Osobiście uważam, że marketingowo projekt bardzo fajny. Cele ustanowione przez Pavla w ETK pokrywają się z wymaganiami do TT i są naturalnym ukoronowaniem treningów z kettlami. Jeśli ktoś trenuje na własną rękę, to ma substytut pracy w sekcji. Ale jak to mówią, po owocach ich poznacie. Wczoraj zrobiłem sobie [...]

    Odpowiedzi: 3050 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-04-01 08:22:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rytuał Przejścia by nieraz

    Post
    Po 35 roku życia

    Wczorajszy trening: - rozgrzewka - pistolety KB16 1x (1,2,3), KB20 1x (1,2,3, KB24 1x (1,2,3 - front squat 2KB32+2 1x (1,2,3,4), 4x (1,2,3) - zakroki 2KB20 3x (1,2,3) - rozciąganie Byłem w klubie dużo wcześniej, więc samowolnie zacząłem robić pistolety. Mniejsze kule wchodziły na tyle dobrze, że w ostatniej drabinie sięgnąłem po KB24. Tu już tak [...]

    Odpowiedzi: 3050 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-04-14 07:43:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rytuał Przejścia by nieraz

    Post
    Po 35 roku życia

    Dzisiaj: - rozgrzewka - MC 16x 60kg, 12x80kg, 8x 100kg, 6x 120kg, 3x130kg, 1x140kg - swing 9x KB40 + 6xKB48 + 3x KB56. Całość x6 - snatch 9x KB20 + 6xKB24 + 3x KB28 - snatch 9x KB24 + 6x KB28 + 3x KB32 - snatch 9x KB24 + 6x KB28 + high&pull 3x KB32. Całość x4. - rozciąganie Rwanie po ciągach i wymachach to katorga. Z Kabanem dałem radę jedno [...]

    Odpowiedzi: 3050 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-04-22 20:26:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rytuał Przejścia by nieraz

    Post
    Po 35 roku życia

    Tydzień 5 Poniedziałek: - rozgrzewka - TGU KB28, KB36, KB42 - back squat 5x5 50kg - MP 2KB32 3x (1,2,3,4) - wiosło 5x5 50kg - swing KB48 9x10 - stretching TGU - z Buldogiem b.ciężko. Rozważam wprowadzenie jakichś zmian, tj. 2x jakieś wygibasy poprawiające mobilność etc. i raz typowo siłowo (czyli to co teraz na każdym treningu). Przysiad - przy [...]

    Odpowiedzi: 3050 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-09-27 07:53:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)