SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Rytuał Przejścia by nieraz

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 371184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba ebooka mam. Prześlij maila na prv to wyślę
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 2288 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 75823
PM W1D4
Rutyna
Swing kb32 6x20 1min.przerwy na skakance
Rozciąganie

Dobrze, że jutro piątek...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8632 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294460
6x20 i minuta odpoczynku na skakance...
ŁOJEZU!!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 518 Napisanych postów 10132 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68495
panteon
6x20 i minuta odpoczynku na skakance...
ŁOJEZU!!

Skakanka może rozluźniać. Nie trzeba od razu łoić DU
@Nieraz - łoisz PM? Na długo?

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 2288 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 75823
panteon
6x20 i minuta odpoczynku na skakance...
ŁOJEZU!!


Co ŁOJEZU, bo nie kumam. Wczorajszy trening na odp*****l. Nawet nic na brzuch nie wrzuciłem.

@MaGor: Jak skaczesz spokojnie, to odpoczywasz, jak przyspieszasz, to fajny interwał wychodzi. W sumie, tak czy inaczej interwał, ale jak skaczesz szybciej, to fajniejszy Plan Minimum łoję ten i na pewno następny tydzień. Potem zobaczę co dalej.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 2288 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 75823
Wczoraj wg. planu 5min. na TGU. Miałem do dyspozycji tylko Kabana, zrobiłem po 3 na stronę. Akurat chciałem trochę odpocząć od smarowania gwintów w pistoletach, więc dołożyłem jeszcze 3 serie gobletów. Dzisiaj od rana pobiegałem i uda mnie teraz ostro nap*****lają...

W1D5
TGU 3x1 KB32
Goblet squat 3x5 KB32
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6595
sorki ze sie spytam ale co to jest ten ritual przejscia?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
też nie wiedziałem , i uzyskałem takie wyjaśnienie :
ROP=Rite of Passage czyli Rytuał Przejścia obejmuje wyciśnięcie odważnika o wadze zbliżonej do połowy wagi ciała wyciskającego oraz test rwań odważnikiem 24kg w czasie 10min, zaliczany od 200 powtórzeń. ROP-em jest nazywany plan opublikowany przez Pavla Tsatsuline (PT) w Wielkim wejściu odważników kulowych (ETK=Enter the kettlebells). Skrótów jest cała masa, trudno się w nich połapać, ale nie jest to obowiązkowe. Natomiast jeśli już oswoiłeś się ze swoimi kulkami, to warta bawić się nimi "zgodnie ze sztuką", niezależnie, jaką sztukę wybierzesz.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 2288 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 75823
Dodatkowo w "Powrocie odważników kulowych" Rusek stwierdza, że zaliczenie rytuału przejścia odróżnia początkującego od średniozaawansowanego.

@Kamaro zaj**isty masz awatar :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8632 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294460
Oj tam oj tam! To tylko liczby..
Dla mnie ROP to program treningowy, a że "kończy się" on na pressie z połową masy ciała i teście rwań 200x, to inna bajka.

Pavel ładnie wszystko porozdzielał, porozstawiał - tylko trzeba poczytać jego publikacje.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Styczeń-Konkurs Sportowa Sylwetka drazekm

Następny temat

Styczeń - Konkurs Sportowa Sylwetka - Wouej

Shoty
Polecane artykuły