SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rytuał Przejścia by nieraz

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 337212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Swoją drogą, to zostałem rozpracowany:

Nieraz
Więc może piątaki tym razem nie na kule i książki a na jakieś szkolenie




Nawet żony pytałem jakiś czas temu, czy lepiej żebym pojechał na INTRO, czy jednak na coś tam innego kasę przeznaczył (nie pamiętam co było w alternatywie).
Piątaki cały czas zbieram, ale też regularnie wydaję na zakupy w kategorii "sport".

W listopadzie planuję finansowy post, ale nie będę Ci dziennika zaśmiecał!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
Tak w skrócie: marzec i październik - Intro. Lipiec Łagów. Maj (chyba) SFG 1, nie trzeba być po Intro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
panteon
Swoją drogą, to zostałem rozpracowany:

Nieraz
Więc może piątaki tym razem nie na kule i książki a na jakieś szkolenie




Nawet żony pytałem jakiś czas temu, czy lepiej żebym pojechał na INTRO, czy jednak na coś tam innego kasę przeznaczył (nie pamiętam co było w alternatywie).
Piątaki cały czas zbieram, ale też regularnie wydaję na zakupy w kategorii "sport".

W listopadzie planuję finansowy post, ale nie będę Ci dziennika zaśmiecał!


Żony nie pytaj, bo jak zobaczy koleżanki, jakie na Intro przyjeżdżają, to w życiu Cię nie puści...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Nie w głowie mi bycie instruktorem, ale takie szkolenie - po latach błądzenia to by się przydało.
Potem tylko po 9tys powtórzeń każdego ćwiczenia i byłbym na prostej

Żona powiedziała, żebym jechał na intro!!
Wie, że ja te kettle kocham...

Co do tych wszystkich legginsów na sali - żona zna temat, bo sama jak jakąś laskę z kettlem wypatrzy (np. na instagrami, czy takich tam) to mnie woła.
Ja zazwyczaj krytykuję - a to nadgarstek wygięty, a to to, a to tamto..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Moja skarbonka. 6 zł zainwestowane. Waga TARA podana (łatwiej oszacować zawartość). Data rozpoczęcia napełniania na puszce. Konkret. Na SFG-1 trzeba zbierać
Łagów to jest opcja. Można się spotkać, poćwiczyć, pogadać. Dzieci zabrać. Taki urlop, dla chorych na kettle.



Panteon
Co do tych wszystkich legginsów na sali - żona zna temat, bo sama jak jakąś laskę z kettlem wypatrzy (np. na instagrami, czy takich tam) to mnie woła.
Ja zazwyczaj krytykuję - a to nadgarstek wygięty, a to to, a to tamto..

No, no. Pewnie zaliczasz ten mały test. Żona i tak badawczo obserwuje gdzie patrzysz "O! Albo ta! Popatrz jaki ma wypię... To jest: wygięty. Nadgarstek wygięty! Ależ haniebnie wygięty ten nadgarstek!"


Zmieniony przez - MaGor w dniu 2015-10-27 12:21:27

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
A to moja!



Kiedyś była zaklejona, ale teraz na bieżąco wyciągam z niej kasę (np. rozszerzona wersja 2. tomu Lafay'a wyszła i "musiałem" kupić), dlatego teraz otwieram i wyciągam z niej kasę, jeśli kupię coś w kierunku kettli itp.
Nawet jak kupię coś innego, to staram się ze skarbonki wybrać, żeby się jakby ukarać (???).
Papierowe pieniądze też tam wpadają, bo jak się trafi, to czemu nie ?

Małżonka jak już komentuje mój komentarz to raczej - "popatrz na siebie".. i nie będę tego rozwijał. Ona oczekuje sylwetkowych efektów i gdzieś ma czy będę wyciskał Bulldoga, Bestię czy Krakena..


Zmieniony przez - panteon w dniu 2015-10-27 12:26:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
Zebrać kasę na SFG nie lada wyczyn, ale widzę, że skarbony macie godne zwłaszcza Panteona zaj**iaszca moja trochę oszukana: niby klasyczna świnka, ale można wyciągać bez rozbijania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
U mnie wystarczy odkręcić, co czasem mi się zdarza...

Zbierałem te wszystkie pojemniki, pudełeczka, słoiczki z supli, bo przydają się w pracy na drobne elementy, no i są trwałe

Skarbonka daje radę - najpierw miałem pudełko po witaminach - za małe było..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Moją można dopiero spruć otwieraczem do konserw. To zabezpiecza wkład przed dzikimi świniami, które czasami przetrząsają mój dom w poszukiwaniu drobnych

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Dla mnie to jest takie subkonto, gdzie są w miarę stałe wpływy, ale spokojnie mogę wybrać
Coś kosztem czegoś.
Po to to mam, bo nic konkretnego nie składam...
Może na to intro wiosenne zacznę ciułać..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Styczeń-Konkurs Sportowa Sylwetka drazekm

Następny temat

Styczeń - Konkurs Sportowa Sylwetka - Wouej

WHEY premium