SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rytuał Przejścia by nieraz

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 336848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Robisz tyle siadów z 2x32 i się dziwisz, że potem rwania 28 ciężko wchodzą..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Nie wiem, nie znam się, ale strasznie duża objętość wychodzi. Kiedy zamierzasz zmienić kettle na większe ?

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
Nie dziwię się, tylko stwierdzam fakt Czasem lepiej wchodzi część siłowa, a gorzej balistyka, a czasem odwrotnie. Zdarzało się też, choć rzadko, że dobrze żarlo cały trening.

Zostały 2 tygodnie, w trakcie których mam zwiększyć ilość. O ile w przysiadach jest to prawdopodobne, o tyle w pressach będzie trudno. Zwiększyć ciężar mogę, jeśli zdecyduję się kontynuować kolejne 6 tygodni po uprzednich 2 tyg. regeneracyjnych. Tyle z teorii, bo mam nadzieję przerzucić się na plan pod Mistrzostwa, co stanowi doskonały pretekst, by wymigać się od tej potwornej objętości :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
Wysłałem formularz zgłoszeniowy. TGU nie stanowiło problemu. Natomiast okazało się, że 30 powtórzeń Long Cycle w 90 sekund to nie igraszka. Musiałem się ostro spiąć, by zmieścić się w wyznaczonym czasie a i tak nie mam pewności, czy będzie zaliczone. Na koniec zrobiłem podciąganie 5x5. Czekam... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Pisałem, że objętość w przysiadach będzie bolała..
Masz tak, że wolisz dany ciężar wyciskać niż z nim siadać?? U mnie tak jest! Trochę bez sensu, bo nogi są silniejsze niż ręce..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
nieraz
Czekam... :)

Czekamy

Panteonie, dzieje się tak dlatego, że przy siadach pracuje więcej mięśni i dochodzi masa ciała. Dlatego nawet przy tym samym obciążeniu będzie to większy wysiłek dla układu krwionośnego i oddechowego.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
A widzisz! Typowałem na niedotrenowane nogi, bo tych wyciskań zrobiłem dużo więcej w swoim życiu No i kettle na klacie przyduszają, a w wyciskaniach można w miarę normalnie oddychać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Oddychanie przy frontach z kettlami trudno nazwać oddychaniem. To raczej siorbanie powietrza do ściśniętego brzucha i płuc

Nieraz, jak już wysyłasz filmiki do zaliczeń to i tu możesz wrzucić

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
Nie wrzucam, bo poruta

Ogólnie to coś w tym jest, że przysiady bolą bardziej, ale więcej można z nich wycisnąć. Chodzi mi o to, że w pressach fail to brak wyciśnięcia a w przysiadach zawsze wstaje, co najwyżej puszcza chwyt i kettle lecą z rack.

Rozkminiam trochę nad planem i trochę żal odpuszczać. Z drugiej strony jak dociagne do końca, to zostanie mało czasu, by się przygotować. A wczorajszy Long Cycle pokazał, że trzeba...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Czyli LCCJ obowiązkowo z 2x24 jest?
Wszystkie boje obowiązkowo? Po to żeby się zakwalifikować do startu, czy potem też na zawodach?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Styczeń-Konkurs Sportowa Sylwetka drazekm

Następny temat

Styczeń - Konkurs Sportowa Sylwetka - Wouej

WHEY premium