SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Styczeń-Konkurs Sportowa Sylwetka drazekm

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Mądrze pomyślane :),Muzy założył już wątek i na "dzień dobry" ma 29 wejść,więc i ja idę jego śladem :)

Etap I Styczeń 2015-Waga Optymalna

Mam na imię Marek i jak dane z mojego profilu wskazują mam 50 lat więc chyba w tym konkursie będę najstarszy (nie licząc fikcyjnych stulatków)

Co do planów treningowych nie mam jako takich,po prostu ćwiczę bo lubię no ale mam zamiar co tydzień w styczniu próbować pompki na maksa i podciąganie na drążku no i rozumie się wygrać ten etap :)

Diety nie stosuję jem wszystko co chcę i kiedy chcę,stosuję tylko jedną zasadę po troszku i często.

Typ mojej budowy ciała to ektomorfik-uzasadnienie: chudy,delikatna budowa,płaska klatka,słabo umięśniony,problem z budowaniem mięśni,łatwość odchudzania.






Zmieniony przez - drazekm w dniu 2014-12-30 17:29:38
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trzymasz formę zaj**iście na 50 wiosenek
troche dziwne te wznosy nóg na drązku ,ale nie sledze konkursu ,wiec nie wiem jak to ma byc i jak inni robią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Przed chwilą próbowałem pierwszego ćwiczenia sprawdzającego,unoszenie nóg w zwisie,jest ciężko przy szybkim machaniu nogami przedramiona niby nic nie mają do rzeczy ale szybciej puchną,nie wytrzymałem całego czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Zapomniałem wspomnieć o treningu :),w okresie świątecznym były tylko po 2 treningi w tygodniu,ale gdy już od 5 stycznia będzie ich 4 lub 5 systemem split i wtedy będą też rozpiski.
Trenuję lekko można powiedzieć "trening fitness" ze względu na dolegliwości w odcinku lędźwiowym pleców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Mastiemu zależy na dużej frekwencji w konkursie,więc miałem dylemat czy wrzucić ten filmik bo na jednych może zadziałać demotywująco a na innych mobilizująco :)poziomka kółka 45s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Pierwsza próba ,jak jeszcze myślałem że chodzi o czas a nie ilość unoszeń kolan
unoszenie kolan w zwisie na drążku-czas 90 s 39x

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2015-01-01 14:05:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Widzę że konkurencja nie śpi,więc i ja wstawię swoje foto robione komórkę z aparatem VGA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Dzisiaj i jutro jeszcze dni bez treningu,za cienki dziś obiad miałem tylko zupka która szybko wyparowała :)
Nic nie wspomniałem o suplementach bo nie ma o czym nic nie stosuję.
Próbowałem dzisiaj pompki na maksa jest tragedia brak kondycji i bolą nadgarstki,teraz wrzucam stary film gdzie w miarę technicznie to robiłem chociaż czasami wygląda tak jakbym całkowicie nie prostował rąk bo nie robiłem przeprostów,chętnie przeczytam Wasze opinie na temat techniki,tylko proszę nie krytykować póki nie obejrzycie swoich pompek na filmie.
Film oczywiście nie jest do konkursu,konkursowe będę wrzucał na swój kanał na Youtube
pompki 76x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Jednak Masti miał rację żeby na koniec miesiąca do punktacji wliczyć ilość wejść na wątki,mój pomysł co do liczby postów użytkowników chyba by się nie sprawdził bo takowych nie widzę :)
Nie poszedłem na trening no i mnie rozpiera energia tym razem zrobiłem próbę podciągania i ją sfilmowałem,plusem jest że mam drążek rozporowy w futrynie plus kółka gimnastyczne które mogą służyć jako poręcze do dipów.
Film z cyklu demotywujemy konkurencję :).Muzzy17 tak to powinno wyglądać :),no może bez ostatniego ruchu bo troszkę fiknąłem
jak zaznaczyłem wcześniej filmy wrzucane jako linki nie są do konkursu film z drążka będzie kręcony na siłowni
podciąganie 28x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 781 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15668
Super! Masz chłopie trochę pary! Jestem ciekaw ile podciągnięć by Ci zaliczyli, gdyby to była twoja ostateczna próba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-powodzonka.W styczniu Twoje mocne konkurencje i wiem że pokażesz młodym miejsce w szeregu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Wouej
Super! Masz chłopie trochę pary! Jestem ciekaw ile podciągnięć by Ci zaliczyli, gdyby to była twoja ostateczna próba.

Czy mam trochę pary? może?,dla mnie to normalka,co do ilości powtórzeń nie ja będę oceniał ale myślę że do 27 nie ma o co się przyczepić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Styczeń - Konkurs Sportowa Sylwetka - Muzzy17

Następny temat

Rytuał Przejścia by nieraz

WHEY premium