SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rytuał Przejścia by nieraz

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 336942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panteon
................


Pavel ładnie wszystko porozdzielał, porozstawiał - tylko trzeba poczytać jego publikacje.


sie poczyta , książka już w drodze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kamaro54

sie poczyta, książka już w drodze

Nie czytaj! ... Bo Cię wciągnie Żacik taki. Odważniki kulowe wciągają jak chodzenie po bagnach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
panteon
Oj tam oj tam! To tylko liczby..
Dla mnie ROP to program treningowy, a że "kończy się" on na pressie z połową masy ciała i teście rwań 200x, to inna bajka.

Pavel ładnie wszystko porozdzielał, porozstawiał - tylko trzeba poczytać jego publikacje.


Widać mamy zupełnie inne podejście, bo ten program wg. mnie jest ukierunkowany wyłącznie, by przejść kettlową inicjację. Gdybym miał wyj**ane na zaliczenie Rytuału, to najpewniej ćwiczyłbym jakieś metcony albo KBM. Ostatnio też pomyślałem o innej drodze do zaliczenia ROP, choćby tę, którą linkowałeś u siebie odnośnie wyciskania Buldoga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
"Oj tam oj tam!" było żartobliwe, ale pewnie są inne metody na wyciśnięcie połowy masy ciała stojąc.
Pewnie 75 powtórzeń C&P na stronę nie jest wcale potrzebne..

Moje myślenie jest takie: "robię ROP z 24" - czyli mam w planie dojść do C&P 5x(1,2,3,4,5) z kulą 24kg.
A że gdzieś tam jest 1 press z połową masy ciała, to mi tam z tyłu głowy lata..

Zmieniony przez - panteon w dniu 2015-01-25 15:59:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
Od samego rana pompki (4x25). Zatęskniłem też dzisiaj za wyciskaniem. Przez chwilę, na chwilę. Wystarczająco, by zacząć rozkminiać powrót do ROP, ale jeszcze nie w tym tygodniu. Miałem dzisiaj fajny rozruch z noszeniem paczek z panelami i na tym powinienem pozostać, niestety postanowiłem zrobić trening wg. rozpiski, bo nie czułem się wcale tak mocno zmęczony. No i teraz sobie pluję w brodę, bo zamiast radości i satysfakcji z treningu jestem wkuty, że nie udało się go zrealizować zgodnie z planem. Cóż, sam sobie zgotowałem ten los...

PM W2D1
Rutyna z kb24
Swing kb32 3x30 1x19 (przerwa 1min. skakanka)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
Od rana pobiegałem: 3,5km w 20min. bez parunastu sekund. Padał śnieg i było ślisko, ale klimatycznie. Pobudka w klimacie kreskówki: zadzwonił budzik i odruchowo przestawiłem go na godzinę później (diabołek). Odwróciłem się na drugi bok (aniołek), otworzyłem oczy, wstałem i poszedłem robić kawę. Trening wieczorem udało się skończyć wcześniej, choć był apetyt na jeszcze jedno powtórzenie tureckiego z kabanem w obroży. Trzeba ćwiczyć silną wolę :)

W2D2
Pullups 3x10
TGU kb24, kb28, kb32 po raz na stronę
Plank 3x1min./min.przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Drążek 3x10 - o lala...
Kiedy ja się zmotywuję?? a ten cały street workout i gimnastyka tak mnie kręci..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
panteon
Drążek 3x10 - o lala...
Kiedy ja się zmotywuję?? a ten cały street workout i gimnastyka tak mnie kręci..


Jak masz możliwość montażu porządnego drążka do sufitu/ściany, to najlepiej od razu. Jak nie to chociaż rozporowy, ale wtedy radzę być ostrożnym. W kawalerce taki miałem i każdorazowo sprawdzałem przed cwiczeniem. Dawał radę do czasu, aż się futryna (drewniana) nie rozjechała. Wtedy kupiłem linę i podczepiłem sąsiadowi z góry do balkonu. Zupełnie inna bajka, zwłaszcza, przy chwycie jedna ręka wyżej od drugiej. Wtedy rozważałem też kółka i chciałbym je kupić. To musi być petarda, aczkolwiek ze mnie taki gimnastyk, że może lepiej, że nie mam... wracając do podciągania to namęczyłem się i miałem kilka podejść, żeby wypracować jako taki wynik i satysfakcja jest, nie powiem, choć pewnie na kursie SF szybko by mnie sprowadzili na ziemię.

Czytałem dzisiaj trochę o pistoletach i ich rzekomemu niszczycielskiemu wpływowi na kolana. Na potreningu zakwalifikowali nawet do ćwiczeń, których trzeba unikać. Co o tym myślisz, Panteon, bo pewnie rozkminiałeś już temat :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Większość kulkarzy pisze o pistoletach jako o złu koniecznym. Podobno jest to ostateczna instancja jeżeli chodzi o sprawdzenie prawdziwej siły kopyta.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Drążek - mam w futrynie.
Mogę zawisnąć na nim z żoną na plecach (razem +100kg), ale żebym się miał jakoś na nim szarpać, to już bym się bał. Tylko jest to taki jednolity drążek, ze sklepu sportowego, a nie jakieś tam 2 rurki, jedna w drugiej + neoprenowe uchwyty. Vide lidl/biedronka/allegro.
Mam rurę z przykręconymi gumkami na końcach - moge iść z tym na zadymę i lepiej nie podchodzić do mnie.

Pistolety - robiłem z nimi smarowanie gwintów i z tego co pamiętam to od 2-3 koślawców, doszedłem do 10 na lewą i prawą - pewnie nie ideały techniczne, ale takie przyzwoite powtórzenia. Zajęło to niewiele - ze 3tyg możę..

Jednak pistolety bez rozgrzewki dały mi się we znaki. Czułem ból w kolanie..
Trzeba wyczuć - żeby nie przedobrzyć..

Jak się zainteresowałem ciężarami, to tak się pisało o martwym ciągu - NIEBEZPIECZNY!! a to ćwiczenie jak każde inne. Pewnie z pistoletami jest podobnie..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Styczeń-Konkurs Sportowa Sylwetka drazekm

Następny temat

Styczeń - Konkurs Sportowa Sylwetka - Wouej

WHEY premium