SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rytuał Przejścia by nieraz

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 336944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
PW poszło, zerknij proszę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
Co to dla mnie? Jakieś kilkanaście miesięcy treningu pewnie. Ale może też uda się robić niejako przy okazji. Rekord to 40 a dotychczasowy wynik to 36kg a przez ostatni rok co najmniej w ogóle nie ćwiczyłem S&S.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
Środa
C&P KB28x5 + 3x (KB36 x5 + KB40 x3 + KB44)
S&S KB40 OHS 5x10 = 100reps/ 5min EMOM + 1 min przerwy + TGU x7/ 10min

Niestety nie udało się zaliczyć S&S z Buldogiem z marszu. Swingi poszły w miarę dobrze, choć ostatnia seria już na granicy. Natomiast przy 3 turku na lewą stronę zgasło światło i oprócz ciężaru musiałem zmagać się jeszcze z ciemnością no i poległem... Kurde, całkowicie nowe doznanie. Magor chyba robił takie akcje, czyli po omacku (chociaż nie pamiętam czy akurat turki) i teraz już wiem dlaczego. O ile w swingach jak się wyłączyły lampy, to czuć różnicę, ale sytuacja jest do opanowania, to w tgu mózg się przegrzewa. Udało się jeszcze wstać, choć już niezła lambada była, ale na powrocie przy przyklęku musiałem zrzucić kulę.

Nie wiem też, czy udało by się zaliczyć, gdyby nie ta akcja, bo kolejne powtórzenie, już przy świetle, też spaliłem a ostatniego w ogóle nie było sensu próbować. Na prawą zaliczyłem wszystkie. Cóż, bywa i tak. Przynajmniej będę głodny sukcesu na następnym treningu a to wypada test day.

Pressy weszły dobrze - clean przed każdym powtórzeniem fajnie bodźcuje cyca. Dziś pozostałem przy 44kg za to zrobiłem więcej powtórzeń niż w poniedziałek.
Niestety zmagam się z jakąś anginą czy inną francą - mam nadzieję, że do soboty przejdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Ciężary - WOW!

To światło to nie pierwszy raz Ci zgaslo podczas S&S.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
Dziś byłem o milimetr, a dokładnie o 50 gramów... w sumie, gdybym rozebrał się do gaci, to pewnie cyferki by się zgadzały. No ale musi się zgadzać... Na lewą za to nie udało się nawet wyrównać tego, co w zeszłym tygodniu. Trudno. Po Świętach pewnie waga znowu nie będzie się zgadzać a wyrównanie tego, co przybędzie zajmie pewnie z dwa miechy. Nie ma co ronić łez, tyle czekałem, że nie muszę się nigdzie spieszyć. Na koniec ponowne podejście pod S&S z KB40 i znowu fail w tym samym miejscu, czyli 3 tgu na lewą rękę. Znaczy trzeba to wypraktykować.

Przed Świętami już chyba nie uda się potrenować, więc wszystkim odwiedzających życzę zdrowych, wesołych itd, itp...

Chociaż wróć - przecież w ręce trzymam telefon, który waży powyżej 150 gramów... hahaha, ale piękny samobój.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Graty!

Jest zapas!
Znaczy zaliczasz to jako połowę masy ciała czy nie?


Ja bym się rozbieral i ważył ponownie.
Gdybym wyczail że bez telefonu waga wskaże mniej, to bym czatowałna jakiegoś kierowcę żeby nagrał całość.


Zmieniony przez - panteon w dniu 2018-12-22 19:42:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Graty Nieraz! Jeżeli chodzi o mnie masz zaliczone skoro jeszcze telefon był w ręce.

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Telefon w ręce i spodnie na tyłku.
Mogłoby się zebrać z 300-500g nawet.

Chyba że spodnie superultralekkie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
Gdybym wyczail wcześniej, to bym się ważył tak, by się zgadzało, a wtedy jeszcze tgu i ssst do tt. Ale spoko, dociągne na spokojnie drugą rękę, by zaliczyć Rytuał a tt się machnie przy okazji. Ogólnie, jak widać, waga poważna, bo 100 to dużo, ale prawie 50kg w pressie... nie narzekam. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Przy 100 te 4kg chyba nietrudno będzie zrzucić, a do wycisniecia 48 to już 2kg mniej.

Trudność będzie polegała na tym, że teraz cykl uroczystości się rozpoczyna i może nieco kg wpadnie..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Styczeń-Konkurs Sportowa Sylwetka drazekm

Następny temat

Styczeń - Konkurs Sportowa Sylwetka - Wouej

WHEY premium