SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rytuał Przejścia by nieraz

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 336932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
Zrobiłem trening z kulą: wyciskanie spox, choć w tzw. międzyczasie zj**ała mi się półka z książkami, na szczęście nie na mnie. Dalej sprawdziłem wymach z lżejszą kulą. Wylosowałem 4 (3+1). Pierwsza seria oburącz 50, dalej jedną ręką po 10 na stronę i na koniec 20 oburącz. Prędkość wymachu z KB28 jest niewiele większa niż z Buldogiem. Droga jest dość krótka i tak naprawdę trudno jest rozpędzić odważnik do jakichś kosmicznych prędkości. Mimo to klapa na pewno szybciej buzuje niż z cięższym odważnikiem. No i liczba powtórzeń w serii o wiele większa, co musi(!!!) przełożyć się na rwanie.

Dzień pośredni:
C&P KB28 4x (1,2,3) = 48
Swing KB28 50(2H) + 10(1H) + 20(2H)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lżejszą przełoży się na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
novyneo
Lżejszą przełoży się na pewno


Najwyżej będzie na Ciebie

Dzień różności. Planowałem trochę więcej, ale pierwsze combo wycisnęło ze mnie większość sił, więc stwierdziłem, że nie ma co szaleć. Jutro mam w planach ranny długi wybieg. W zależności od samopoczucia dobiorę dystans.

Dzień różności:
KB32 5x (5x Clean + 1TGU)
Snatch KB24 1x10



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
Wczoraj zrobiłem sobie kuku: kolejne długie wybieganie w dodatku w lesie, przez który przeszła burza. Było kilka przerw technicznych z powodu nieprzejezdnej trasy, ale najgorsze były takie niewielkie gałęzie leżące prawie na całej trasie. Ledwo dobiegłem. 14,5km zajęło mi 1h i 40min.

Dzisiaj trening siłowy. Wyciskanie ok, choć czuję jeszcze wczorajszy wycisk. Balistyka, cóż, apetyt mam większy, ale widać takie są moje obecne możliwości. Albo dyspozycja dnia

Dzień ciężki:

C&P KB28 5x(1,2,3,4) = 100rep
Swing KB28 50/20/15/15/10/10/10 =130rep/10min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
E nie martw się to pewnie dyspozycja dnia. Jak się wczoraj zajechałeś do dzisiaj nie mogło pójść dobrze

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
adam77
E nie martw się to pewnie dyspozycja dnia. Jak się wczoraj zajechałeś do dzisiaj nie mogło pójść dobrze


Dyspozycja dnia to ulubiona wymówka polskich piłkarzy :)

Dziś pobiegałem zgodnie z planem. No może nie do końca zgodnie, bo miało być 7km w żółwim tempie a było trochę szybciej. Celowo nie brałem zegarka, żeby się nie ścigać, ale nie pomogło. Całą trasę trzymałem dość solidne tempo. Samopoczucie ok, trochę bolą uda po wczorajszych wymachach. Rozciągnąłem i jutro będzie git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
nieraz
adam77
E nie martw się to pewnie dyspozycja dnia. Jak się wczoraj zajechałeś do dzisiaj nie mogło pójść dobrze


Dyspozycja dnia to ulubiona wymówka polskich piłkarzy :)

.


Haha też prawda Tylko, że u nich dziwne zbiegi okoliczności się zdarzają ba zawsze mają słaby dzień i brak szczęścia jak jest mecz

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
adam77
nieraz
adam77
E nie martw się to pewnie dyspozycja dnia. Jak się wczoraj zajechałeś do dzisiaj nie mogło pójść dobrze


Dyspozycja dnia to ulubiona wymówka polskich piłkarzy :)

.


Haha też prawda Tylko, że u nich dziwne zbiegi okoliczności się zdarzają ba zawsze mają słaby dzień i brak szczęścia jak jest mecz


Trudno polemizować, choć ostatnio, nie zapeszając, trochę repra zaczęła coś grać, a przynajmniej robić wyniki

Dzisiaj dzień lekki. Wyciskania wchodzą poprawnie, mam trochę zapasu, więc pilnuję techniki. Rwanie – humor dopisywał, więc przed rzutem kostkami pomyślałem, że mogą być nawet dwie szóstki i wylosowałem 12 :) a że miałem w planie zaliczyć 200 rwań KB20 w 10min. to lepszej okazji nie mogłem sobie wymarzyć. Zrobiłem 5x10 w 4:38, odpocząłem do 5 i dalej 2x10 przerwa, 1x10+1x5 przerwa i 3x5. Stoper wyłączyłem na 10:02, ale odjąć należy czas do kettla na początku i do stopera na końcu, więc uznaję jako zaliczony. Spróbuję teraz dobrze przymocować obciążnik na rzepy dodatkową taśmą albo coś i rwać ciężarem 1,5-2kg większym. Jakoś trzeba dobić do KB24 a potem podbić świat...

Tydzień 3
Dzień lekki:

C&P KB28 5x (1.2.3) = 60rep
Snatch KB20 200rep./10min.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@Nieraz-Snatch KB20 200rep./10min.


Moje gratulacje 200 rwań z 20 kg w 10 min . Wyśmienity wynik. Powoli stajesz się twardzielem wśród twardzieli.Brawo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
orzegów
@Nieraz-Snatch KB20 200rep./10min.

Moje gratulacje 200 rwań z 20 kg w 10 min . Wyśmienity wynik. Powoli stajesz się twardzielem wśród twardzieli.Brawo.


Podziękował:) twardzielem staję się dosłownie, zwłaszcza góra pleców dzisiaj była jak z kamienia. Przy okazji gratuluję Tobie wyniku w wymachach – imponujący!

Dziś pobiegałem: 9,2km w 56min. z sekundami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Styczeń-Konkurs Sportowa Sylwetka drazekm

Następny temat

Styczeń - Konkurs Sportowa Sylwetka - Wouej

WHEY premium