SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rytuał Przejścia by nieraz

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 337300

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Czasem mnie drażni.. coś tam tłumaczy, tłumaczy i nagle pojawia się uśmieszek i "hmmmm" (znaczy: "tego wam nie powiem"/"na pewno ci się nie uda").

Jak komuś nie pasuje, to może nie oglądać i w sumie dawno żądnego jej filmiku nie oglądałem.
Zuzki też.. ale Zuzka uroczo mówi i mógłbym tak słuchać i słuchać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
TYDZIEŃ 9

Poniedziałek:

Rutyna rozgrzewkowa a dalej:
A1: Military Press 2x5 (3x KB30) + 3x5 (2x KB28)
A2: Push ups 5x5
B1: Front Squat 5x5 (2x KB28)
B2: Swing 5x5 (2x KB28)
C: Windmill 2x5 (KB24)
D: Bent Press 2x3 (KB16) + 3x1 (KB24)

UWAGI:
– treningi ok. 1h, przerwy ok.1min. bez zmian
– po rozgrzewce sprawdziłem wyciskanie wojskowe z KB36, weszło bez problemów na każdą rękę
– zamieniłem wiosłowanie na pompki z rękami na kettlach i nogach wyżej, bo plecy atakuje różnymi sposobami a typowe na klatę to w sumie tylko dipsy.
– przysiady spoko, za to wymach z 2x KB28 to ciężka jazda... pozytywna oczywiście :)
– wiatraki luz, BP też w miarę wchodzi, choć byłem już ciut zajechany. Ogólnie to dzięki pompkom taki full body workout wyszedł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
BP wszędzie Gdzie się nie zajrzy

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aż miło Chyba się przyjęło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
Wtorek:

Byłem sprawdzić formę achillesa. Niestety, muszę odpocząć od biegania, bo boli coraz bardziej. Wyszło 57:17 na trasie 9.2km.

Środa:

A1: Dipsy 5x5
A2: Pull ups 5x5
A3: Military Press 5x1 (KB36)

Uwagi:
– z braku czasu oraz problemami z lewą nogą trening połowiczny, za to wszedł dodatkowy trening w czwartek
dipsy na krzesłach oraz podciąganie w normie, dołożyłem single z KB36, efekt fajnego napięcia utrzymuje się do dzisiaj

Czwartek:

TGU: KB16, KB24, KB28, KB32, 3x1 KB36
Bent Press: 3x5 KB16. 3x1 KB24, 3x1 KB28

Uwagi:
– dobry turek to jest to...
– wyciskanie pochylone dalekie od technicznej doskonałości, za to cieszy progres siłowy

No to spadam dalej rozciągać i mrozić achillesa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
Piątek:
A1: Push ups 5x5
A2: Bent Over Row 5x5 (2x KB28)
A3: C&P 5x1 (KB36)
B1: Front Squat 5x5 (2x KB28)
B2:Swing 5x5 (2x KB24)
C: Windmill 2x5 (KB24)

Uwagi:
– czas treningu, przerwy standardowo,
– zamiast wyciskania na siedząco pompki z rękami na kettlach i nogami wyżej, czyli na krześle. Plecy się zrobiły takie, powiedzmy, wytrenowane, więc przyda się poprawa również z przodu. Poza tym nie chcę dublować z C&P. A skoro moim priorytetem pozostaje wyciśnięcie ciężaru połowy ciała, wziąłem na warsztat single z ciężarem submaksymalnym. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.
– przysiady w parze z rwaniem pary KB24 wchodzą, jak powinny – zestaw daje w kość, ale można skończyć zaplanowaną ilość bez wypruwania flaków.
– na koniec wiatraki i rozciąganie. Weekend
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
Sobota – varioty day

TGU: KB16, KB24, KB28, KB32, KB36, KB40!!!
Bent Press KB16, KB24, KB28 + KB16 1x3

Uwagi:
– wahałem się, czy zrobić ten trening, bo czułem wczorajszy i ogólne samopoczucie dzisiaj p***owate, ale nie miałem lepszych pomysłów, więc zrobiłem i był to dobry ruch, gdyż wszystkie turki z progresją ciężaru wchodziły jak trzeba, więc zrobiłem podejście pod Buldoga i pierwszy raz udało się zaliczyć skubańca lewą ręką droga w dół była dość wolna, bo zaczynałem z lekka panikować, ale weszło całe pełne powtórzenie :) na prawą też dało radę, ale na prawą wchodziło już parę razy wcześniej
– wyciskanie pochylone po japońsku, czyli jako tako, niby wchodzi, ale nadal czuję, że nie tak, jakbym chciał. Nie ma jednak, co narzekać, trza cisnąć dalej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Dawaj film!!!
Pochwal się i Ty

Robiłeś BP z 28+16kg??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
panteon
Dawaj film!!!
Pochwal się i Ty

Robiłeś BP z 28+16kg??


Filmu niet. Od biedy mógłbym nagrać telefonem, ale wczoraj na to nie wpadłem. Jak dojdę do połowy wagi ciala, to zarejestruję na pewno i się podzielę. Wg dzisiejszego pomiaru waga to 85kg, więc jeszcze brakuje.

BP - chodziło o to, że z każdą kulą 1powtórzenie na rękę i na koniec dodatkowe powtórzenia z KB16.

Achilles już nie boli, ale jeszcze nie biegam. Samopoczucie przez to jakieś takie... ewidentnie czegoś brakuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
E tam...
To tak jak ludzie idą na basen i już mają być opaleni.. bo jak inaczej, taki blady na basen??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Styczeń-Konkurs Sportowa Sylwetka drazekm

Następny temat

Styczeń - Konkurs Sportowa Sylwetka - Wouej

WHEY premium