SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rytuał Przejścia by nieraz

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 336805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
3min czy 5min ten sprint?

GSowcy będą pewnie wykonywać po swojemu raczej.. Nie wiem czy to ich przyciągnie. Wątpię.

Rozumiałbym w grindach ocenianie sumy obu rąk (albo jakąś średnią), albo słabszą rękę, albo mocniejszą! BYle było to czytelne w regulaminie.

Jedziesz??
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Cieszę się Nieraz że do mnie zaglądasz i motywujesz. Dziękuję.
Wybacz, że się nie udzielam w Twoim dzienniku, ale przecież nie będę pisał po każdym Twoim treningu "Moc jest" , "SIŁA" "WOW", bo w sumie co mógłbym innego napisać. No chyba że chcesz to mogę pisać

Mogę Cię tylko zapewnić, że z podziwem czytam Twoje wypiski treningowe. i dopinguję.
No i tyle chciałem napisać.
Łubu, dubu,łubu dubu .....

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
Dzięki, Szajba, jest moc w Twoim wpisie! :)
Wiem, że u mnie nie ma za dużo miejsca na dyskusje: cel, program, naprzód. Cała filozofia.
Fajnie, że w ogóle ktoś tu zagląda. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Ja tam lubię czasem napisać choćby "WOW", żeby przerwać cyferkowy monolog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
Dobra, jest temat - będzie można popisać coś wiecej niż "WOW" i przerwać cyferkowy monolog. Temat to przygotowanie do dwóch konkurencji ze zbliżających się MP kettlebell challange: Push Press oraz Snatch. Zasady co dopiero opisane, link też jest kilka postów wstecz. Dla przypomnienia:
Push Press:
- czas na wykonanie 1,5 min (90 sekund)
- dwa odważniki
- nie można odstawiać w trakcie
- jeden zarzut i dalej pressy

Snatch
- czas na wykonanie 3 min (180 sekund)
- jedna zmiana ręki
- nie można odstawiać odważnika

Temat do rozkominy: nastawić się na ciężar czy na ilość powtórzeń?
Burza mózgów - nie ma błędnych podpowiedzi.
Najlepsze rozkimy nagradzane będą "WOW" oraz szacunami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Musiałbyś się porównać z konkurentami.
Skąd mamy wiedzieć, czy lepiej zrobić 100x z 20kg, czy 20x z 32kg ??

Przydałby się jakiś przelicznik punktowy, żeby zobaczyć gdzie więcej punktów zgarniesz, no i wszystko w odniesieniu do konkurencji.

Możesz też pójść w swoje mocne strony (to siła, czy wytrzymałość?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
Hehe, no moje treningi są jawne, więc jak ktoś zagląda, to ma pewnie zdanie wyrobione.

O konkurencji wiem tyle, że będzie silna. A jak to sobie wszystko wyliczyć i w którą stronę pójść wstępnie sobie rozkminiam i celowo się tym nie podzieliłem, żeby nic nie sugerować.

Jeśli chodzi o wynik, no to póki co przyjmijmy, że chodzi o jak największy tonaż przerzucony w danym czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Tak napisałeś, że nic nie napisałeś.

Z Twoich treningów wynika, że Jesteś i silny i wytrzymały.
SSST zaliczone, z 28kg prawie zaliczone, swingujesz kulą 52kg..
Ciśniesz prawie połowę masy ciała i w TGU masz +50%MC..

To coś jak z tą żabą - ma się ustawić w kolejce dla pięknych czy dla mądrych, a ona nie może się rozdwoić..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Nieraz nie wiem jak w push pressie ale z rwaniem bym zrobił tak, że jak z 28mką robisz rwania w takich ilościach to brał bym na zawody 32kę i poszedł na żywioł, bez oszczędzania się. To tylko 3min Jesteś bardzo silny i wytrzymały więc wydaje mi się, że u Ciebie to tylko kwestia dobrania ciężaru i jazda

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Styczeń-Konkurs Sportowa Sylwetka drazekm

Następny temat

Styczeń - Konkurs Sportowa Sylwetka - Wouej

WHEY premium