SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Jezoo - piętno stalowego kręgu

    Post
    Po 35 roku życia

    Monkey jak Ty mnie tu znalazłeś? Myślałem, że ten dział odstrasza ludzi, bo każdy chce być wiecznie młody a wejście tutaj jest jak podróż w czasie |-) Może specjalistą TRX nie jestem ale wg mnie opłaca się kupić taki system. Ja też myślałem, że to co mam w domu jest wystarczające bo co mi takie pasy mogą dać. Długo polowałem na jakieś okazje i [...]

    Odpowiedzi: 2237 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-04-12 08:33:45 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Jezoo - piętno stalowego kręgu

    Post
    Po 35 roku życia

    Również takie opinie czytałem, że to najlepszy zabieg na ścięgna i stawy. Skończę zabiegi to jeszcze odwiedzę orto i zrobię USG. Czytałem również, że ścięgno achillesa goi się od 3-6 miesięcy. Mam nadzieję, że u mnie pójdzie to szybciej. Narazie problem jest tylko z kucaniem i wchodzeniem po schodach a tak to jest ok, no i to, że krok lewą nogą [...]

    Odpowiedzi: 2237 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-04-12 21:56:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jezoo - piętno stalowego kręgu

    Post
    Po 35 roku życia

    Plecy, kaptury i barki Giaurnemo, masz rację, tym bardziej w moim przypadku, każdy trening jest na wagę złota. Dzisiaj wyciągnąłem hantle i od razu czuć, że trenowałem. Aż się chciało trenować do upadłego, dlatego też zwiększyłem liczbę serii aby połechtać swoje ego. 1. Wiosłowanie hantlami 5x12x15kg 2. Wiosłowanie do biodra 4x12x6kg 3. [...]

    Odpowiedzi: 2237 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2025-04-15 22:00:30 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • Jezoo - piętno stalowego kręgu

    Post
    Po 35 roku życia

    Uda i łydki Trening nóg zaliczony i to lepiej niż planowałem, tzn. zrobiłem jedną serię przysiadów więcej. Kolano nie dokuczało co mnie bardzo cieszy. Ostatnie rozciąganie wyeliminowało ból. 1. Przysiady z kettlami 5x12x12kg 2. Wykroki 3x10x6kg 3. MCNPN 4x15x12kg 4. Wspięcia 3x12x6kg Jutro wizytuję córkę w nowym mieszkaniu na czwartym piętrze - [...]

    Odpowiedzi: 2237 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2025-04-25 22:02:06 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • [BLOG] kulturysta94/Ostatnie podejście

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    Plan na tydzień drugi 4 treningi siłowe (A,B,A,B) 2 treningi aerobowe 20-30min 2 treningi interwałowe 4 dni wysokich węgli ~150g 3 dni niskich węgli do 50g Poniedziałek 15.09 - Dzień Treningowy A Trening zakres powtórzeń 6-15 1. Przysiady klasyczne 60, 70, 80, 90kg 2. Podciąganie na drążku nachwyt 25 powt w 4 seriach 3. Wiosłowanie hantlem w [...]

    Odpowiedzi: 93 Ilość wyświetleń: 10384 Data: 2014-09-15 20:58:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • wlasnie pisze, za szybko entera kliknelam:D rozkład BTW 120/77/130, 1700 kalorii dzis dobilam prochem, bo przez domowa pizze (pol na pol z razowa maka, zeby bylo troche mniej grzesznie) zabraklo mi białka... trening zrobiony:D nie wiem, czemu tak nie moglam sie wziac za cwiczenia po przerwie na wyrwanie zeba:/ wyciskanie sztangielek płasko 6 kg [...]

    Odpowiedzi: 164 Ilość wyświetleń: 12945 Data: 2013-06-16 19:00:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ~~KAIZENteam~~pytania do nas! part II

    Post
    Odżywki i suplementy

    Tak Premium. Edek pierwsze co rzuca mi sie w oczy to to ze opisujesz swoja rozgrzewke. Jest rozciaganie, to dobrze ale za malo tam ogolnego przygotowania do treningu tj za malo serii wstepnych i nie ujeles rozgrzewki gimnastycznej. Ponadto uwazam ze dla osoby z tak malym stazem raczej metoda piramidy odwrotnej nie nadaje sie. Zmieniony przez - [...]

    Odpowiedzi: 2852 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-03-30 16:51:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ~~KAIZENteam~~pytania do nas! part II

    Post
    Odżywki i suplementy

    Witam, ja mam pytanie z innej beczki, może trochę głupie - znacie jakiś sposób na solidne rozgrzanie kolan? Bo za każdym razem jak zaczynam robić przysiady to w kolanach czuję lekkie kłucie, które pojawia sie przy robieniu serii rozgrzewkowych (30 powt. z samą sztangą + 30 powt. z 40kg). Co ciekawe im większy ciężar zakładam tym to kłucie jest [...]

    Odpowiedzi: 2852 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-05-28 18:01:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ~~KAIZENteam~~pytania do nas! part II

    Post
    Odżywki i suplementy

    Moi Drodzy, znalazłem dość interesujący artykuł o powiększeniu objętości ramion 3cm w ciągu 30 dni myśle że powinniście go zobaczyć wiem że to nie żadne rozmowy w toku ale z 90% "pakerów" skusiło by się na takie coś. Moim zdaniem jakby ktoś zastosował taki trening to 3cm w plecy a nie do przodu i więcej strat niż pożytku ale właśnie co [...]

    Odpowiedzi: 2852 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-06-05 13:11:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ~~KAIZENteam~~pytania do nas! part II

    Post
    Odżywki i suplementy

    Syrius dodaj nastepny trening, tj 6. Powinno ruszac. Filemong wedlug mnie mozna to zrobic lepiej w twoim wypadku. Przyklad: 1dzien klatka -wyciskanie sztangi w poziomie 12,10,8,6 -wyciskanie sztangi w skosie 12,8,8 -rozpietki w skosie j.w. barki -wyciskanie na maszynie Szmita 12,8,6 -wioslowanie sztanga stojac lub wznosy boczne ramion 20, 3*12-8 [...]

    Odpowiedzi: 2852 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-12-15 19:07:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • $#^%$GYFGE$^%$@%^R& SPAM!%)

    Post
    Odżywki i suplementy

    a ja wy***any ehhhh mam przerwe w treningach do poniedzialku next, musze jakos zabic czas, chyba dam rozciaganie co drugi dzien pimpek a ty jakos sie rozciagasz?

    Odpowiedzi: 2956 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-08-02 20:20:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dam_bo walka o lepsze jutro

    Post
    Trening dla początkujących

    Dzisiejszy trening Skakanka 35 minut 3 minuty przerwy 300 Kettlebell Chalenge 17:30 minuty, kettla 16kg Walka z cieniem 10 minut Worek 13 minut Rozciąganie 20 minut Czas trwania 100 minut Szczęśliwego Nowego Roku.

    Odpowiedzi: 33 Ilość wyświetleń: 4740 Data: 2012-12-31 13:20:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dam_bo walka o lepsze jutro

    Post
    Trening dla początkujących

    druga część też już za mną, choć myślałem, że nie dojdzie do skutku ze względu na nadgodziny w 300 KC pobiłem swój rekord i pewnie długo go nie poprawię, gdyż na dniach powinna przyjść 20kg kula i nią zamierzam trenować 300 Kettlebell Chalenge 13:45 minut, kettla 16kg Walka z cieniem 10 minut Worek 10 minut Rozciąganie 20 minuty Czas trwania 55 [...]

    Odpowiedzi: 33 Ilość wyświetleń: 4740 Data: 2013-01-07 21:03:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dam_bo walka o lepsze jutro

    Post
    Trening dla początkujących

    Dzisiaj skakanka 40 minut i rozciąganie 20 minut. Miałem jeszcze pomachać kettlą, ale musiałem nawozić drewna i brakło sił, czasu i chęci.

    Odpowiedzi: 33 Ilość wyświetleń: 4740 Data: 2013-01-26 20:17:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Krążenia, rozciągania, podskoki. Przed bieganiem w zasadzie tylko rozciąganie lekkie, bo nie zaczynam od zabójczego tempa tylko od truchtu.

    Odpowiedzi: 318 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-05-05 09:57:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening z dnia 27.07.2012 obwód: thrusters - 10x/2x20kg kółko z kolan - 10x rozciąganie sprężyn przed klatą - 10x obwód wykonany 6x, czas 15 minut Dziś jest tak ciepło, że trudno złapać oddech. Źle się czuję po tym treningu, rzygać mi się chce. Idę jeść %-) Ania, musisz solidnie posypać mięso przyprawami, by wyszło dobrze doprawione. Cały kawał [...]

    Odpowiedzi: 318 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-07-27 20:30:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • rozciąganie sprężyn przed klatą - 10x Kiedyś myślałem, że to ćwiczenie na klatę %-) Skąd wytrzasnąłeś te sprężyny, tył barków odstaje, czy tak dla urozmaicenia?

    Odpowiedzi: 318 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-07-28 11:49:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening z dnia 30.08.2012 -podciągnięcia - 16x -kółko z kolan - 16x -rozciąganie sprężyn przed klatką - 16x całość powtórzona 3x Na więcej nie było mnie dzisiaj stać. Po bardzo ciężkim dniu w pracy cieszę się, że w ogóle zrobiłem trening %-)

    Odpowiedzi: 318 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-08-30 21:39:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening z serii drugie podejście do porannego trenowania. tym razem zjadłam zamiast jednej ... dwie kanapki |-) później rozgrzewałam sie 10min bo po normalnych 7 jeszcze nie ustabilizowałam tetna, do tego rozciąganie i oddechy w zimnie przed drzwiami wejściowymi by sie dobudzić jakos mi sie tam udało zapanować na zapadającymi sie płucami i [...]

    Odpowiedzi: 317 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-01-10 11:31:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wczoraj dieta w drodze, więc pierdoły do wieczora rano kanapka zestaw obowiazkowy pózniej do godz. 18.30 zjadłam owsiankę z owocami w ilości kosmetycznej serdelka sztuk 1 200ml soku wyciśnietego z pomarańczy zmiksowanego z truskawkami wieczorem na 4 osoby, 1kg krewetek w maśle/ 2kg ryby z grilla wino , mężczyźni i śpiew :-D Dzisiaj. rano zestaw [...]

    Odpowiedzi: 317 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-06-09 13:50:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)