SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Propionat

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 149 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7628
Witam panowie zamowilem juz 3 butle propa z alchemii i na dniach powinienem go miec, jeszcze go nie biore, bo nie dawno skonczylem cykl. Moje pytanie brzmi czy sam prop dalby rade ubic moje miesnie? Winka nie chce brac. Oczywiscie dobra zbilansowana dieta, pozdro z gory dzieki.

Wymiary w profilu. Ostatni cykl skonczylem 3 marca bylo to 15 prolki i 100 metki razaka.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 149 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7628
aha zapomnialem dodac ze przed cyklem dieta redukcyjna bedzie+aeroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82757 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699884
jeżeli dieta będzie dopięta to jak najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
ubić to można co najwyżej białka na pianę,jak chcesz jakości do dobra dieta,aero+spalacze i prop jako antykatabolik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 149 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7628
dzieki, diete mam ulozona z ujemnym bilansem kalorycznym, nigdy takiej nie stosowalem, zawsze byla masowka, wiec to dla mnie nowosc. Musze spalacz dokupic i bd git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 149 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7628
luki sog flex nie wejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 64
Witam. Zakupilem 20ml rosyjskiego propionatu i 10ml deki greckiej. chciałbym jakoś to rozłorzyć na 8-10 tyg,i mam tym temacie kilka pytan:
1. Czy branie np. przez 10tyg w każdą niedziele 1ml deka wtorek i piątek propian ma sens?
2. jaka dieta do tego?
3. jakie odżywki byłby najlepsze do tego?
Mój starz na siłowni to rok i 5miechów wzrost 170cm waga 82kg (w tym troche za dużo masy tłuszczowej)brałem już metke200tab i 4ml omnadrenu250 w jednym cyklu. Czy mógłby mi ktoś poradzić,bo w moim otoczeniu mam różnych ,,specjalistów''. z Góry dzięki! pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
kolego 5 miechów na siłowni i już towar brałeś ja *******e gdzie twoja cierpliwośćsezon w pełni jak c***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 64
1rok i 5miechów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
to i tak za krótko zresztą nie pisz w czyimś temacie tylko załóż swój
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tren okres półtrwania

Następny temat

Antek+Omka+Tren A

WHEY premium