SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Flex15/początki

    Post
    Trening dla początkujących

    ********Trening 13******** Wyciskanie leżąc Rozgrzewka 22kg x 20 40kg x 12 Serie zasadnicze 54kg x 12 54kg x 12 54kg x 12 54kg x 14 Rozciąganie klatki 22kg Rozpiętki 7 kg x 12 7 kg x 12 7 kg x 12 Trening był z bratem dlatego nie mogłem więcej kg brac, ale takie mam zakwasy na klacie ze :))

    Odpowiedzi: 96 Ilość wyświetleń: 10949 Data: 2014-03-24 19:02:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening w domu muaj taj??

    Post
    Sztuki Walki

    Co to muaj taj?ulepszona wersja jakaś boksu tajskiego?.Ja tez chcę to trenować!;o A tak poważnie to w domu możesz sobie ewentualnie porobić ogólnorozwojowy trening (pompki,brzuszki itp,rozciąganie) a jak chcesz się nauczyć MUAY THAI(zapamiętaj jak się piszę )to idź na sekcje a nie trenować w domu bo nabierzesz złych nawyków i nikt nie skoryguje Ci [...]

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 10731 Data: 2009-06-22 13:57:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy trening na mase jest dobry w młodym wieku ??

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    A wiec ja postanowailem zrobic nowy trening ktory znajduje sie pozniezej.. Nie jest to moze trening na mase ale dziki zwjlemu treningowi tez mozna przytyc. Jak narazie widze efekty xzwyklego chpodzenia na silownie w 2 tygodnie 2 kg jest dobrze :). A na silowni miedzy seriami pije kefiry 2 na jeden trening :P ( 400 g jeden keffir ) to chyba dziki [...]

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 10278 Data: 2003-04-05 23:01:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • problem z brzuchem

    Post
    Trening dla początkujących

    Po pierwsze po przeczytaniu chyba 100 postów mam mętlik w głowie i już nie wiem co dobre a co złe jest dla mnie.Mój problem to brzuch ,walcze i walcze z nim i nic.Proszę o dobrą radę i plan ćwiczeń.Po krótce opisze co robię żeby to zmienić i pozbyć się t.tłuszczowej nie tylko z brzucha ale i pośladków i bioder.Chodzę na siłownie prawie co [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 4303 Data: 2005-05-08 21:34:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trening na wyskok ze skakanką

    Post
    Inne dyscypliny

    a jak wpływa skakanie(+rozciąganie) przez 0,5H 3-4 razy w tygodniu z conajmniej 1 dniem przerwy pomiędzy treningami?? możesz dać linka o tym wpływie na kolana?

    Odpowiedzi: 27 Ilość wyświetleń: 13245 Data: 2005-07-23 13:54:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening do sprawdzenia

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    zgadzam się z panami wyżej że trening nóg robi się oddzielnie. Moim zdaniem to mitologizowanie treningu nóg. Szczególnie jeśli trening dwugłowych uda dołoży się do treningu pleców - nie ma najmniejszego problemu z połączeniem treningu czworogłowych np z barkami. Łydki przerzucić można do jeszcze innego treningu (z klatką, z rękami w superseriach [...]

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 2264 Data: 2013-01-23 10:00:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Skolioza - co zrobić?

    Post
    Zdrowie i Uroda

    Przemyślałem wszystko i jednak wrócę, ale dopiero opłaca mi się na wrzesień, bo w czerwcu 'kończą' się zajęcia, przez wakacje nie ma, więc od września wystartuje i postaram się systematycznie chodzić 2 raz w tyg. do fizjoterapeuty + w domu będę się rozciągał bez zbędnych ćwiczeń, ew. dodam kalistenikę, ale to z konsultacją fizjo. Ta podkładka nie [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 3069 Data: 2013-04-30 12:00:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Basen jako aeroby

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    z wlasnego daoswiadczenia powiem ze basen robic po silowni jak sie zrobi przed do jest lipa na silowni malo sily !!! basen jest dobry na rozciaganie miesni

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 10924 Data: 2004-10-26 22:21:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dodatkowy trening w domu

    Post
    Sztuki Walki

    no walka z cieniem jak najbardziej jeżeli nie masz dostępu do worka tak 30 kg minimum. Na cieżkim worku najlepiej sie wyrabia elementy techniczne i nie tylko. A wiec walka z cieniem dobry substytut. Rozciaganie masz na MT zapewne wiec jezeli uważasz że mało to dołóż troche do swego naciągu. 4 razy KB w tygodniu to chyba w sam raz. Ale jak czules [...]

    Odpowiedzi: 27 Ilość wyświetleń: 6472 Data: 2005-01-03 21:21:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dodatkowy trening w domu

    Post
    Sztuki Walki

    na poczatku powiem: nie jestem expertem a wszystko co powiem jest tylko moim przemysleniem , radze o tym podyskutowac z trenerem wieczorny trening -rozgrzewka - pajacyki , skipy , jak masz mozliwosc to bieganie , skakanka -troche ciekawych cwiczen/uderzen rodem z MT, bieg boxerski, nie wiem jak to nazwac - wykopy naprzemian kolanami (robisz wykop [...]

    Odpowiedzi: 27 Ilość wyświetleń: 6472 Data: 2005-01-04 22:22:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Parę podstawowych pytań ;)

    Post
    Inne dyscypliny

    1. Też myślę, że bardziej sprint, na 200m dużo lepiej się sprawdzam niż na np. 2,5km Ale to chyba nie znaczy, żeby w ogóle nie biegać długich podczas treningów? 2. Trening codziennie odpada, ze względu na brak czasu, max. to jest 3 razy, czasem 4 w tygodniu. Tylko jak trenować, co robić? Jak ma wyglądać cały trening? Może ktoś mi to rozpisać, np. [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1883 Data: 2008-12-13 17:37:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • postrzał w biodro

    Post
    Zdrowie i Uroda

    Witam! Dokładnie jak piszesz! Ten opis tabletka (olfen) to tylko uspokaja ból i pomaga przeżyć. "Jakieś fizjo" odnosilo się typowo do konkretnego przypadku. W moim były to masaże mechaniczne, wyciąg (rozciąganie) i soluxy. I tu jawi się przykład niekompetencji. Lekarz który mi to zlecił (mam na myśli masaż i wyciąg) zaszkodził mi bardziej! [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 4672 Data: 2017-07-02 20:30:50 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • hej, to byly pierwsze zajecia, wiec dla początkujących. w sumie trwały 30min.... 3 podstawowe cwiczenia połączone pod koniec w wod, no i rozciaganie. jesli juz robiles cos pod katem crossfitu to nie wiem czy bylbys zadowolony... mam nadzieje, ze zajecia beda sie rozwijały wraz z postepami grupy. dajcie znaka jak w energi. przygotowuje sie ktos do [...]

    Odpowiedzi: 76 Ilość wyświetleń: 12837 Data: 2013-03-05 09:01:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • robienie szpagatu ma sie nijak do wysokiego kopania,chociaz jasne jest,ze trzeba byc porozciaganym w tym sporcie:) skup sie bardziej na technice przy kopaniu,praca bioder,stosuj także rozciąganie dynamiczne itd..:) pzdr

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 10430 Data: 2008-09-25 21:47:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trzeba rozciagac całe nogi - nie skupiac sie tylko na danym cwiczeniu. Wazne jest rozciaganie dynamiczne jak i statyczne. Za wysokie kopnieca odpowiada technika idaca w parze z rozciagnieciem nóg.

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 10430 Data: 2008-09-25 21:54:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zanim opiszę dzisiejszy trening przedstawię plan, jaki wykonywałem przez cały lipiec. Pn - Rano bieganie, po południu trening siłowy Wt - Trening w klubie Śr - Crossfit Cz - Rano bieganie, po południu trening w klubie Pt - Trening w klubie So - Crossfit Nd - Regeneracja Przez cały ten okres zbudowałem życiową formę, polecam przede wszystkim [...]

    Odpowiedzi: 54 Ilość wyświetleń: 6467 Data: 2012-07-31 21:08:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rapuchopin - Jakoś głupio mi odpuścić przy samej końcówce (zostały 2 tygodnie) dlatego będę trenował dalej z jednym dniem przeznaczonym na regeneracje :-) Czasami czuję się zmęczony, ale to przecież jest normalne... Trzymam dietę i się wysypiam, nie boję się przetrenowania, zwłaszcza że trenuję już tak półtora miesiąca. Na odpoczynek przyjdzie [...]

    Odpowiedzi: 54 Ilość wyświetleń: 6467 Data: 2012-08-21 23:40:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Interwały na rowerze stacjonarnym how ?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Dlaczego nie możliwe próbowałeś ? zrobiłem 5 minut rozgrzewki przedtem lekkie rozciąganie a potem: 1a odpoczynek 30 sekund 1b praca 20 s 2a odpoczynek 60 sekund 2b praca 30 s 3a odpoczynek 90 sekund 3b praca 40 s 4a odpoczynek 120 sekund 4b praca 50 s 5a odpoczynek 150 sekund 5b praca 60 s 6a odpoczynek 180 sekund 6b praca 70 s Ogółem się [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 12604 Data: 2009-04-24 16:48:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja tkanki tłuszczowej - ułożenie diety

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Co myslicie o tego typu planie na kilka pierwszych tydonie (6) ? TETNO UTRZYMANE POD CZAS TRENINGOW NA 70% 7h snu i treningi w regularnych porach wieczorem. PON - wieczorem ROWEREK 30 MINUT 30 MINUT BIEZNIA WT - Wykroki – 4x 10-15 Przysiady – 3x 15-20 Unoszenie bioder leżąc – 3x 12-15 Wspniecia stojac 4x 8-12 [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 9165 Data: 2017-05-25 22:21:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • prośba o ocenienie treningu na masę

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    prosiłbym o ocenienie tego treningu. Trening jest na mase, a więc: I dzień(poniedziałek): barki - wyciskanie sztangi z klatki 4serie po 12x10x8x8 stały ciężar - wyciskanie sztangi z tyłu 3serie po 12x10x8x8 stały ciężar JAK 1 TO NIE 2 - Unoszenie sztangielek bokiem w górę 3serie 10 pow.stały ciężar - kaptury 4serie 10pow. stały ciężar II [...]

    Odpowiedzi: 34 Ilość wyświetleń: 3392 Data: 2006-06-18 15:22:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)