SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • A wiecie może czy do takiego szpagatu potrzebne jest rozciąganie właśnie mięśnia dwugłowego uda? https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/10382147_983671335052146_8782516155734032075_n.jpg?oh=6ea7d67c4b5e473e2c19eaea5e27a958&oe=54B2FBCD&__gda__=1421580868_8a12f3b33d4b3c1427b931a3b943e366 Zmieniony przez - ewski39 w dniu [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 2263 Data: 2014-10-07 16:29:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • rozciaganie i rozgrzewka

    Post
    Sztuki Walki

    To jest tylko zamiar... dojazd, matura. Nie wiem czy uda mi sie to w tym roku choć bardzo bym chcial.Dlatego postanowilem samemu sie rozciagac, choc czy w moim wieku (18 lat)jest mozliwe zrobienie szpagatu tureckego?? Jak bylem maly to uczęszczałem (choc nie za dlugo)na karate wiec troszke mi zostało... Zabiore sie z rozciaganie i mam nadzieje ze [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 3306 Data: 2005-08-20 13:04:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ente pytanie o żarcie potreningowe...

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    ja sadze ze powinno sie poczekac 10 min z carbo(by mleczany zosaly wydalone) i zrobic sobie w tym czasie np. rozciaganie

    Odpowiedzi: 40 Ilość wyświetleń: 2951 Data: 2005-11-20 16:18:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Początki.

    Post
    Sztuki Walki

    Nie wiem czy wiesz, ale w karate też jest dużo fajnych kopnięć na głowę. Kładzie się też duży nacisk na rozciąganie. Przynajmniej ja tak miałem. Spróbuj karate, nie spodoba się to pomyślisz czy chcesz jeździć na MMA.

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 1902 Data: 2012-03-26 22:21:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mniej więcej tak,dorzuć trucht do tej rozgrzewki + rozciąganie codziennie oraz przyspieszenia 5 metrowe na maxa z nabiegu, z miejsca a sprinty 40x5 Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-11-21 18:04:11

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1112 Data: 2012-11-21 18:03:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • rozgrzewka rozciaganie 15 min 1. Skip A, B, C, polskip A, Wieloskoki. odcinek 30m 2. Sprinty z miejsca i z nabiegu Odcinek 10m

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1112 Data: 2012-11-21 19:24:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Biegi i ból

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    rozciąganie, krążenia nóg itd, itp .

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1265 Data: 2006-05-13 10:09:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szpagat

    Post
    Sztuki Walki

    Najlepsza metoda to systematyczne, długotrwałe rozciąganie

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1448 Data: 2009-05-16 16:44:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ból :(

    Post
    Zdrowie i Uroda

    zaczelo boleć bez obciążenia? pewnie byleś słabo rozgrzany. rozgrzewkę (rozciąganie) trzeba zaczynać od powolnych, delikatnych skłonów. doraźnie maści p. bólowe.

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1086 Data: 2004-12-12 21:34:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ABDO SCUPLT AND STRECHING

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    A stretching to rozciaganie Ale czy to sie czyms rozni od zwyklego rozciagania, to nie wiem (nie probowalam).

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1440 Data: 2006-08-03 16:26:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Który trening FBW ?

    Post
    Trening dla początkujących

    Ok wielkie dzięki za rady dla Ciebie jak i dla reszty, pozdro. Kurcze jeszcze zapomniałem w tym planie Georga na klate musi być wyciskanie w skosie ? czy można na plaskiej dać ? I czy można dać rozciąganie pod koniec ? Zmieniony przez - czuabkl w dniu 2011-03-08 21:54:45

    Odpowiedzi: 27 Ilość wyświetleń: 2175 Data: 2011-03-08 21:50:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Który trening FBW ?

    Post
    Trening dla początkujących

    rozciąganie zawsze na koniec musi być, tak jak przed rozgrzewka. w planie georga w 1 zestawie jest płaska, w drugim skos chyba? jak nie to tak bym robił

    Odpowiedzi: 27 Ilość wyświetleń: 2175 Data: 2011-03-08 21:56:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • POMOCY!!! GARBIE SIE!!!

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    W wyniku intensywnego trennigu klatki piersiowej i najprawdopodobniej zaniedbaniu treningu plecow nastapily dysproporcje w rozwoju sylwetki, a co za tym idzie wada postawy. Nie jest to kurza klatka bo to wada rozwojowa, powstala na skutek patologii krzywizny kregoslupa (jego kifozy)i niedoboru wapnia, ktora objawia sie stozkowym spojeniem klatki [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 3444 Data: 2004-06-17 09:37:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening na Wytrzymałość

    Post
    Piłka Nożna

    wkońcu jakiś znalazłem ;D co o nim sądzicie??? Trening na wytrzymałość: Poniedziałek 1. Rozgrzewka (trucht + rozciąganie) 2.Biegniesz w terenie do miejsca w którym możesz robić jakieś okrążenia (pętla czy kółko ok 300 metrów), może być na stadionie lekkoatletycznym wzdłuż lini bocznych i końcowych. "Piramida" 12344321 - okrążenia [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 2114 Data: 2009-06-27 22:29:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Podwójne mawashi geri

    Post
    Sztuki Walki

    Na tułów mi wychodzi :P Mogę kopać ile chce :D Ale na głowę już ciężej. A jakie jest te rozciąganie aktywne? P.S. trenuje light contact ale w nastepnym roku przechodze do semi :P Zmieniony przez - zyzio132 w dniu 2009-07-22 23:00:27

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 3153 Data: 2009-07-22 22:59:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szybkosc

    Post
    Piłka Nożna

    no przede wszystkim biegaj duzo ja znam wiele planów treningowych i np na rozgrzewke zrob sobie 2 km , rozciaganie , jak chcesz dorzuc kilka skipow i wieloskokow, pozniej sprinty i na koniec powtorz 2 km

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1022 Data: 2011-01-01 23:29:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Napięte plecy

    Post
    Zdrowie i Uroda

    Całych na pewno nie masz spiętych, zależy jakie grupy mięśniowe, zrob sobie jakieś rozciąganie.

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 926 Data: 2018-01-20 17:28:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Siłka + Pompki

    Post
    Trening dla początkujących

    Panowie, mam 23 lata i dosc napiety grafik. Codziennie od 8 do 18 siedze w robocie, a kiedy przychodze jestem zmeczony. Praca siedzaca przy komputerze... stety niestety. Weekendy niestety tez zajete. Chce cwiczyc ile sie da w domu. Na silownie dawno nie chodzilem, a jak chodzilem to raczej dla podniesienia kondycji niz dla miesni. Mam 183 cm [...]

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 3083 Data: 2008-11-01 19:05:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Początki

    Post
    Scena MMA i K-1

    nie zgodze sie z dragonem rzeczywiscie trenowanie sztuk walki nie jest dla kazdego bo jest to drogi interes (w wiekszosci duzych miast kostuje od 50 do 100, a w malych okolo 30 - 50 zl), ale na pewno sie oplaca!!! ja trenowalem kicka i pomimo ze zycie zmusilo mnie do przerzucenia sie na kultrystyke, to jakbym mial okazje wrocic to pomimo dosyc juz [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 2408 Data: 2005-10-18 09:52:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • skurcze

    Post
    Inne dyscypliny

    no własnie myśle rozgrzewka i rozciaganie... to jest to Trening Czyni Mistrza

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2679 Data: 2003-11-03 21:42:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)