A wiecie może czy do takiego szpagatu potrzebne jest rozciąganie właśnie mięśnia dwugłowego uda? https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/10382147_983671335052146_8782516155734032075_n.jpg?oh=6ea7d67c4b5e473e2c19eaea5e27a958&oe=54B2FBCD&__gda__=1421580868_8a12f3b33d4b3c1427b931a3b943e366 Zmieniony przez - ewski39 w dniu [...]
To jest tylko zamiar... dojazd, matura. Nie wiem czy uda mi sie to w tym roku choć bardzo bym chcial.Dlatego postanowilem samemu sie rozciagac, choc czy w moim wieku (18 lat)jest mozliwe zrobienie szpagatu tureckego?? Jak bylem maly to uczęszczałem (choc nie za dlugo)na karate wiec troszke mi zostało... Zabiore sie z rozciaganie i mam nadzieje ze [...]
Nie wiem czy wiesz, ale w karate też jest dużo fajnych kopnięć na głowę. Kładzie się też duży nacisk na rozciąganie. Przynajmniej ja tak miałem. Spróbuj karate, nie spodoba się to pomyślisz czy chcesz jeździć na MMA.
Mniej więcej tak,dorzuć trucht do tej rozgrzewki + rozciąganie codziennie oraz przyspieszenia 5 metrowe na maxa z nabiegu, z miejsca a sprinty 40x5 Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-11-21 18:04:11
zaczelo boleć bez obciążenia? pewnie byleś słabo rozgrzany. rozgrzewkę (rozciąganie) trzeba zaczynać od powolnych, delikatnych skłonów. doraźnie maści p. bólowe.
Ok wielkie dzięki za rady dla Ciebie jak i dla reszty, pozdro. Kurcze jeszcze zapomniałem w tym planie Georga na klate musi być wyciskanie w skosie ? czy można na plaskiej dać ? I czy można dać rozciąganie pod koniec ? Zmieniony przez - czuabkl w dniu 2011-03-08 21:54:45
rozciąganie zawsze na koniec musi być, tak jak przed rozgrzewka. w planie georga w 1 zestawie jest płaska, w drugim skos chyba? jak nie to tak bym robił
W wyniku intensywnego trennigu klatki piersiowej i najprawdopodobniej zaniedbaniu treningu plecow nastapily dysproporcje w rozwoju sylwetki, a co za tym idzie wada postawy. Nie jest to kurza klatka bo to wada rozwojowa, powstala na skutek patologii krzywizny kregoslupa (jego kifozy)i niedoboru wapnia, ktora objawia sie stozkowym spojeniem klatki [...]
wkońcu jakiś znalazłem ;D co o nim sądzicie??? Trening na wytrzymałość: Poniedziałek 1. Rozgrzewka (trucht + rozciąganie) 2.Biegniesz w terenie do miejsca w którym możesz robić jakieś okrążenia (pętla czy kółko ok 300 metrów), może być na stadionie lekkoatletycznym wzdłuż lini bocznych i końcowych. "Piramida" 12344321 - okrążenia [...]
Na tułów mi wychodzi :P Mogę kopać ile chce :D Ale na głowę już ciężej. A jakie jest te rozciąganie aktywne? P.S. trenuje light contact ale w nastepnym roku przechodze do semi :P Zmieniony przez - zyzio132 w dniu 2009-07-22 23:00:27
no przede wszystkim biegaj duzo ja znam wiele planów treningowych i np na rozgrzewke zrob sobie 2 km , rozciaganie , jak chcesz dorzuc kilka skipow i wieloskokow, pozniej sprinty i na koniec powtorz 2 km
Panowie, mam 23 lata i dosc napiety grafik. Codziennie od 8 do 18 siedze w robocie, a kiedy przychodze jestem zmeczony. Praca siedzaca przy komputerze... stety niestety. Weekendy niestety tez zajete. Chce cwiczyc ile sie da w domu. Na silownie dawno nie chodzilem, a jak chodzilem to raczej dla podniesienia kondycji niz dla miesni. Mam 183 cm [...]
nie zgodze sie z dragonem rzeczywiscie trenowanie sztuk walki nie jest dla kazdego bo jest to drogi interes (w wiekszosci duzych miast kostuje od 50 do 100, a w malych okolo 30 - 50 zl), ale na pewno sie oplaca!!! ja trenowalem kicka i pomimo ze zycie zmusilo mnie do przerzucenia sie na kultrystyke, to jakbym mial okazje wrocic to pomimo dosyc juz [...]