SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • lafay

    Post
    Trening w domu

    Wg programu Lafaya raz w tygodniu to za malo. Wiekszosc cwiczen z tego programu rozwija jednoczesnie kilka grup miesniowych, tak wiec praktycznie podczas kazdego treningu rozwija sie wszystkie glowne grupy. Do tego dochodzi rozciaganie. Wogole zamierzasz zaczac cwiczyc czy juz cwiczysz i chcesz zmienic program? Jaki jest Twoj cel ? Masz jakis [...]

    Odpowiedzi: 28 Ilość wyświetleń: 8888 Data: 2009-03-05 20:27:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wałkowane milion razy. http://www.sfd.pl/ROZCI%C4%84GANIE!!!!!-t134922.html http://www.sfd.pl/ROZCIAGANIE!!!!!_cz.2-t135103.html Zmieniony przez - Mihau kb w dniu 2009-08-14 22:04:58

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 10210 Data: 2009-08-14 22:04:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pytanie o wzrost, ale nie "jak urosnąć" :D

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Ludzie każdy jest inny jeden duży , drugi mały tak juz jest i tego niezmenimy ale to nieoznacza , że mniejszy oznacza słabszy . Macie dużo czasu na swój wzrost i nie przejmujcie sie takimi błahostkami . Ale jak chcesz to najlepsze jest rozciaganie joga albo coś innego

    Odpowiedzi: 26 Ilość wyświetleń: 6022 Data: 2013-07-07 18:23:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rzeźba i siła

    Post
    Szybkie pytania bez logowania

    W jednej książce znalazłem informacje. Od 8 - 12 serii to są cw z umiarkowanym obciążęniem i są one na wytrzymałość mięśni wielkość oraz siłę. Zmieniłem troche mój trening : SIŁOWE 19:00 – Wtorek (klatka piersiowa, tricepsy) Przerwa 1 min pomiędzy seriami 1. Sztanga (góra – dół klatka piersiowa na skośnej ławce ) 8 x 10 powt. [...]

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 2500 Data: 2010-06-06 13:08:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dziekuje za podpowiedzi. Chyba zrezygnuje z p90x. Trening na siłce 3 razy w tygodniu pozostałe dni cardio bieganiem lub insanity. tylko sobie rozciąganie i brzuch zostawię z p90x bo są dobre

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 5635 Data: 2013-03-14 21:52:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pompki na poręczach

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    znalazlem pewna odpowiedz nie wkleje niestety zdjec bo jest z innego forum klata Cel: Ćwiczenie angażujące dolną część mięśni piersiowych, oraz bardzo silnie angażuje mięśnie trójgłowe ramion. Pozycja wyjściowa: W podporze na poręczach staramy się maksymalnie pochylić tułów do przodu a łokcie odchylić od tułowia. Nie blokujemy ramion w łokciach. [...]

    Odpowiedzi: 25 Ilość wyświetleń: 10912 Data: 2006-12-29 10:23:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • własciewie to robie tylko przed treningiem rozciaganie. I nie wiem o co za bardzo ci chodzi z tym dynamicznym i statycznym

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 2212 Data: 2008-08-31 22:55:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kolana - problem

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Opaski na kolana są bardzo skuteczne, ale z nimi możesz jeszcze poczekać. One są b. dobre do noszenia podczas ruchu, szczególnie gdy obciążasz te stawy, nie mozna ich nosisz cały czas (np. jak normalnie chodzisz, albo śpisz), bo wtedy osłabiają więzadła. Może wystarczy po prostu skorygować technikę jazdy? Jak załozysz opaskę, to nie będzie Cię [...]

    Odpowiedzi: 40 Ilość wyświetleń: 7305 Data: 2006-05-07 16:16:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kolana - problem

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Nie wydaje mi się, abym była ponad miarę rozciągnięta - tzn. nie ingerowałam w zakres stawów, rozciągam się tylko tyle, na ile mam możliwości. To nie tak. Są pewne normy kątów jakie można osiągnąć w danych pozycjach i jeśli się je przekracza to mówi się o nadruchomości. Piszesz zresztą o tym niżej. Plus kilka innych metod, których moja skromna [...]

    Odpowiedzi: 40 Ilość wyświetleń: 7305 Data: 2006-05-16 22:49:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kolana - problem

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    - dotykasz całymi dłońmi podłogi nie zginając kolan No co najmniej (ale chyba kwestia długości mięśni? co mają stawy do tego?). Próbowałam kiedyś łokciami, ale chyba się nie da - dotykasz piętą do pośladka bez najmniejszego problemu i jest jeszcze luz Of course it is No ale to nie jest tak, że ja się urodziłam i od razu dawałam wszystkie [...]

    Odpowiedzi: 40 Ilość wyświetleń: 7305 Data: 2006-05-16 23:25:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening Randy Couture

    Post
    Sztuki Walki

    A mam Pytanie Co myślicie o takim przerobieniu tego treningu ;D -Drążek nachwytem (bez bujania) -Wznosy boczne na gumach -Wznosy wzdłuż tułowia do brody -'kółeczko' z kolan -wykroki/przysiady na jedna i druga nogę. -dalekie wypady i dynamiczne wybicie z nogi wykrocznej + rozciąganie expandera za plecami (prawa noga,lewa noga , ręce = 1 [...]

    Odpowiedzi: 44 Ilość wyświetleń: 9064 Data: 2008-04-30 14:13:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • rozpakowanie żółwia

    Post
    Sztuki Walki

    najlepiej ustawić miseczkę z sałatą i ogrzewać żółwia lampką. Po pewnym czasie sam sie rozpakuje-łapka po łapce, a za nimi główka. Chyba, ze zółw akurat hibernuje a co do pozycji "na żółwia"-to oczywiscie standardowe wplatanie nóg i rozciąganie. Ja czasmi proboje przejscia do balachy-jezeli juz uda Ci sie wychwycic łokiec i wsunąć pod [...]

    Odpowiedzi: 57 Ilość wyświetleń: 8777 Data: 2005-05-23 23:41:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odchudzanie nóg

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    bądź nawet w domu, pajacyki, rozciąganie też pomoże Zmieniony przez - Skalar. w dniu 2007-11-06 22:07:45

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 8488 Data: 2007-11-06 22:07:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Problem ze wzrostem!Pomocy.....

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    wiesz co wzrostu raczej sobie nie poprawisz a jak już to będizesz miał później problemy ze stawami kolanowymi zwłaszcza ... bolesna sprawa ... jeżeli interesuje Cię koszykówka to zobacz sobie że tam nie wszyscy są wysocy jest gro zawodników którzy mimo wąłsńie małego wzrostu wymiatają wręcz na boisku a jeżłei juz tak bardzo chcesz zapakować do [...]

    Odpowiedzi: 42 Ilość wyświetleń: 8947 Data: 2005-04-06 17:06:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Problem ze wzrostem!Pomocy.....

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    plan do rozciągania ułożyć sobie mozesz sam ważne jest tylko żebyś rozciągal wszytkie mięśnie zaraz jak znajde to edytuje tego posta i wkleje tutaj przykładowy plan na rozciąganie pozdrawiam

    Odpowiedzi: 42 Ilość wyświetleń: 8947 Data: 2005-04-06 17:23:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Problem ze wzrostem!Pomocy.....

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    no nie polecam drązka ztej racji że wedlug mnie nie jest to najlepszy sposób takie rozciąganie sie na drązku wedlug mnie za bardzo to obciąza stawy zresztą znam ludzi którzy mieli nieprzyjjemne bardzo chwile z takim wiszeniem na drązku ale nie jest to pora zeby o takich rzeczach mówic pozdrawiam

    Odpowiedzi: 42 Ilość wyświetleń: 8947 Data: 2005-04-06 18:15:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Typ skoliozy....?

    Post
    Trening dla początkujących

    aha czyli jak pływam ogólnie raz w tygodniu po 1h to grzbietowym mam pływać 48min...aha i jeszcze jedna sprawa to do treningu wyżej : W jakiej kolejności robić nastepujące rzeczy po treningu ACT : -rozciąganie -zwis na drążku 4serie po 30sek. -3 ćwiczenia ze stabilności ogólnej 2 serie Co 1-wsze 2-gie 3-ecie?? ja myśle że : 1rozciaganie 2zwis [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 11742 Data: 2010-06-24 12:49:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Typ skoliozy....?

    Post
    Trening dla początkujących

    act + core + rozciąganie taka kolejnośc

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 11742 Data: 2010-06-24 13:19:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Artroskopia barku

    Post
    Zdrowie i Uroda

    Przepisał leki p.zapalne i właśnie rozciąganie tego pasma, już zaczęłem coś podobnego robić, dzięki za pomoc, pozdrawiam..

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 6332 Data: 2018-01-13 11:09:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening siłowy pod BJJ

    Post
    Sztuki Walki

    obawiam się, że oprócz ogólnorozwojówki nikt co nic nie doradzi... wytrzymałosć na powtarzające się dynamiczne obciążenia budujesz właśnie w ten sposób. więc standard, bieg interwałowy, komplet ćwiczeń siłowo-wytrzymałosciowych jakie masz na treningu, dodaj rozciąganie dynamiczne i statyczne. plan rozpisz sobie tak, abyś w ramach jednego cyklu za [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 8843 Data: 2005-12-03 17:59:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)