Siema! Rozpocząłem przygotowania do sezonu 2014, jak na razie będę ćwiczyć tylko na siłowni a sprzęt strongman w późniejszym czasie. Dzisiaj trenowałem nogi: 1. Przysiady ze sztangą na plecach: - 60kgx15 - 100kgx12 - 140kgx8 - 180kgx8 - 180kgx8 2. Przysiady na Hack maszynie - 4 serie po 12 pow. małym ciężarem 3. Wyprosty nóg na maszynie (czwórki) [...]
Jak wspomniałem wczoraj miałem dzień regeneracji, więc postanowiłem pojechać na zawody strongman do Nidzicy i pokibicować chłopakom w tą mroźną zimę. Zawody wygrał Sławek Toczek, który jest jak wino im starszy tym silniejszy :) Dzisiaj na siłowni ćwiczyłem klatkę i biceps: 1. Wyciskanie na ławce poziomej: -60kgx20 -60kgx20 -100kgx8 -120kgx8 [...]
Dzisiaj trening nóg: 1. Przysiad ze sztangą z przodu: - 20x60kg - 20x60kg - 10x100kg - 8x140kg - 6x170kg http://www.youtube.com/watch?v=hBUXHsZiLk4&feature=youtu.be 2. Przysiad ze sztangą z tyłu: - 50x100kg w 1.5 min. 3. Wyprosty nóg na maszynie (czwórki) - 4 serie z 20 pow na 6 pow z progresem ciężaru i na końcu dropset 4. Wypychanie na [...]
W czwartek trenowalam martwy ciąg inna metoda jak dotychczas, ten trening rozpisal mi trener Marek Boltrukanis. A więc.... Najpierw martwy ciąg na delikatnym podwyższeniu: -60kgx15x2 -100kgx8 -140x6 -200x3 -240x2 Następnie sztanga z ziemi tylko ze ruch polega na delikatnym oderwaniu od ziemi: 270x3 280x3 Później wysokośc z [...]
Dzisiaj miałem wspólny trening pleców z moim kolegą Tomkiem, który mnie porządnie motywował do ciężarów. Martwy ciąg: -60x15 -110x10 -150x10 -190x8 -230x6 -270x6 -300x3 próbowałem podejść pod 310kg ale jeszcze nie teraz... Resztę treningu to ściąganie drążka do klatki, hantel, dzień dobry, brzuchy i rozciaganie :)
Jako porecze mozesz skombinowac dwa mocne krzesla i robic pompki na ich oparciach (ja tak cwiczylem dwa lata ponad w domu) albo mozesz poszukac takich koziolkow w IKEA nawet widzialem cos takiego co mozna wykorzystac. Sa tez do kupienia porecze, ale jak sadze z kasa trzeba sie liczyc wiec pozostaja krzesla lub zastap to cwiczenie wyciskaniem [...]
Witam i ponownie dziękuję za fachowe rady! Zrobiłem dziś taki trening: 1. rozgrzewka 2. skipy 3x(A,B,C)x30-40m 3. odcinki szybkościowe sub. max 5x40/60m na postawienie ( przerwy 5-7' ) 4. wieloskoki : 5x10-skok L-P 5x5-skok L-L 5x5-skok P-P 5. rozbieganie 5x80m ( rytmowo ) A więc po kolei. Rozgrzewka - pisałeś że wykonujesz rozciągania przez [...]
Dzisiejszy trening nog. Wyjatkowo mi sie niechcialo, wiec poleciala probka przedtreningowki olimpa knockout 2.0. Porobilo mnie, ze szok. Stwierdzam ze takie zabiegi, to tylko w ostatecznosci, kiedy czlowiek naprawde ma zejscie a nie tylko lekkiego lenia. Mrowienie skory i lomotanie serducha jeszcze kwadrans po skonczeniu treningu. Ale do rzeczy. [...]
Witam Dzisiaj wypiska podwojna, zalegla z wczoraj no i piatkowa. Trening ze srody. Plecy i Biceps Podciaganie szeroki nachwyt 5xmax (czyli generalnie bardzo slabo, nie ma co pisac duzo, udalo sie jedynie zaktyowac troche lopatki i ciagnac bardziej z plecow niz rekami, cala reszta porazka) Wioslowanie 3x12 45kg (ciezar bez zmian od zeszlego [...]
Trening nog 26/06 Przysiady 5x8 70kg (Ostatnia seria poszla 5x tylko, niestety mocy brakowalo i znowu jakies dziwne rozkojarzenie, za duzo na glowie ostatnio) RDL 4x8 60kg Leg press 4x10 80kg Wykroki 3x24 (12) 15kg powerbag (to cwiczenie mnie zabija, nie wiem czemu ale strasznie ciezko sie je robi) Prostowanie nog na maszynie 4x8 55kg (solidna [...]
Dzisiaj odpoczywałem i odsypiałem, niedziela jest u mnie jedynym dniem bez pracy. Miałem w planach zrobić chociaż jakiś crossfit ale nie wyszło, zrobię przynajmniej rozciąganie, szpagat już tuż tuż.
"Jak schudnę te 30 kilo to dam znać :P :D ale chyba troche mi potrwa :D" Jak schudniesz na takich założeniach 10kg bez efektu jojo to będzie cud. Poza tym nie wcale to nie będzie długo trwać, na ogół jest tak że zapasa się 6 lat a potem zrzuca się 30kg fatu w miesiąc, przy okazji z tłuszczu wyrzeźbiły się fajne mięśnie więc można śmiało [...]
/SFD/Images/2015/12/31/f5e87dc5bc5c4753a1a2f8b11174b17b.gif Dzień 25 - 12.01.12 /SFD/Images/2015/12/31/aab6cd30b0554030a84ef92905ff0e87.gif Rozgrzewka Trening bokserski wytrzymałościowy: 20 stacji Pierwszy obwód 45sec pracy 15sec odpoczynku Drugi obwód 35sec na 15sec Stacje min.: Przysiad z wyrzutem (piłki i kettlów) 3xTRX (Brzuch, Pompki, [...]
Drążka nie mam niestety, więc może być takie coś? 1. Wiosło do brzucha 4 x 6-10 2. Seria łączona A Ściąganie drążka wyciągu chwytem neutralnym do klatki piersiowej, siedząc 2 s. - 8-12 B Ściąganie długiego drążka wyciągu do karku, siedząc 2 s. - 10-15 3. MC 3 x 8-10 no i na koniec rozciąganie gum sprzed klatki 3 x max A co do nóg to nic nie [...]