typ budowy: ektomorfik dieta: jeszcze trochę poczytam i będzie priorytet: klata, plecy Trening w założeniu oparty na ACT, ale nie wiem czy podmieniając ćwiczenia nie zburzyłem systemu ;] I. Rozgrzewka 1. Bieg w miejscu - unoszenie ramion (20x na boki, 20x przed siebie) - krążenie ramion (20x w przód, 20x w tył) - rozgrzanie nadgarstka (obracanie [...]
Poniedzialek: Klata / Biceps(lekko) 1.Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej do góry 4 Serie: progresja ciężaru - W ostatniej serii drop set 2.Rozpiętki na ławce skośnej 3 Serie x 8p 3.Wyciskanie na ławce glową w dół ( sztangielki / sztanga) 3 serie : regresja ciężaru: 6/8/10 4.Krzyżowanie linek w bramie 3 serie x 12p 5.Uginanie ramion ze [...]
trenuję jujitsu - pn i śr mam treningi. chciałbym dorzucić do tego siłkę (mój staż - 2,5roku): pn - jj wt - siłka - plecy + bic? śr - jj czw - siłka - klata + barki pt - siłka - nogi + tric so/nd - wolne - najlepiej rowerek :) albo czw. wolny i potem trening w pt i so?? nie wiem.. jako że te dni mam niesymetrycznie, to pytam - jakie partie ciała, [...]
Siema wszystkim ! Mam na imię Karol. Podstawowe informacje: 1. Wiek - 16 lat 2. Wzrost/Waga - 178/65 kg (na czczo) 3. Staż - 8 miesięcy. 4. Cel - sylwetka 5. Ektomorfik Chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o moim planie treningowym, który rozpisał mi właściciel siłownii na którą chodzę. Podam wam również diętę do której staram się dostosowywać. [...]
Wiek: 25 Wzrost: 184 cm Waga: 130 kg Biceps: 55 cm Klatka piersiowa: 143 cm Udo: 75 cm Rekordy życiowe: przysiad 320 kg, wyciskanie: 252,5 kg, martwy ciąg 360 kg Sukcesy: Mistrz Europy (2002) IV miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Świata Strong Man (2000) Dwukrotny brązowy medalista Drużynowych Mistrzostw Świata (1999, 2002) Srebrny Medalista [...]
Witam zalaczam zdjecie zeby bylo widac ocb mniej wiecej wiem ze nie widac zbyt wiele ale lepszych raczej nie mam. Wiec tak trenuje ok 16, 17 miesiecy w tej chwili mam taki plan zeby przyszle 2 miesiace robic jeszcze mase mięśniowa a polowe maja i czerwiec przeznaczyc na redukcje tkanki zeby sie troszke podrzezbic (glownie brzuch i ogolnie [...]
Witam wszystkich To będzie mój 1 pościk więc jeżeli coś by nie było tak profesjonalnie napisane jak to bywa to wybaczcie ;] Poniżej podam swój plan treningowy który wykonuje w domu, od kilku lat. Chciałbym o możliwe wskazówki czego brakuje co można dodać ew.co jest źle zestawione (plan był robiony pod kątem własnych obserwacji wiec jak były [...]
Witam, Proszę o ewentualną poprawę, co zmienić, co wywalić, co dodać do tego treningu domatora. Spędzilem troche czasu w atlasie ćwiczeń http://www.kulturystyka.pl/atlas/ i w wyszukiwarce na tym forum pod hasłem "trening domatora". Przeczytałem "Jak ułożyć własny program treningowy" [...]
Hej do tej pory uprawiałem wiele sportów, sporo chodziłem na siłownie, lecz zawsze robiłem to na wyczucie, bez żadnego planu i teraz chciałem to zmienić. oceńcie proszę. Z góry dziękuję za pomoc. Czy ewentualnie zamienić poniedziałek z piątkiem ? Czy górne partie ciała nie są za rzadko ćwiczone ? Poniedziałek: Dolna część grzbietu: -martwy [...]
Witam, mam 23 lata, ćwiczę intensywniej od 3-4 miesięcy. Waga 83,5, wzrost 188. Miejsce ćwiczeń: w pełni wyposażona siłownia. Przed każdym treningiem 10min na bieżni - 1,6 - 2km, potem rozciąganie i rozgrzewka. Układając trening bazowałem na Atlasie ćwiczeń. Powtórzenia zazwyczaj stosuję 12/10/1010(8), ciężar wzrasta. Trening A - podciąganie [...]
Witam wszystkich serdecznie. Na początku chciałbym podziękować wszystkim, za tak wspaniałe forum gdzie można się wymienić informacjami, i oszczędzić dzięki temu wiele czasu i mieć najlepsze możliwe efekty. Wspaniała sprawa. Mam prosbę, chciałbym jeśli to możliwe, byście mi powiedzieli parę rzeczy o moim treningu. A więc moze zacznę od początku. [...]
Jestem tu nowa i mam nadzieję, że wkrótce połapię się w pełni,jak to forum funkcjonuje .No i mam problem.Chciałabym zrzucić parę kilogramów-głównie chodzi mi o wysmuklenie ud i pośladków.Wiem, że zaraz mnie odeślecie do przeczytania podstawowych artykułów na ten temat, więc od razu zastrzegam, że troszkę sobie posiedziałam przed kompem ostatnimi [...]
Witam. Może zacznę od mojego sposobu odżywiania. Śniadanie - 7:30. 1. Rogal maślany, serek homogenizowany 120g, szklanka mleka/soku pomarańczowego, kilka (ok. 3, 4) kromek pieczywa Sonko 7 ziaren lub WASA pełnoziarniste. 2. Rogal, ser biały rozdrobniony ze szczyptą soli (jedna taka kostka, nie wiem ile ma, jakoś ze 60g) ) do tego kilka kromek [...]
Płeć : MĘŻCZYZNA Wiek : 24 Waga : 84 Wzrost : 183 Cel treningowy : sucha masa + rzeźba Staż treningowy na siłowni : 6 lat Uprawiane inne sporty : jogging Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : full osprzęt( stary typ siłowni) Dieta : Jest ( ale i tak cały czas poprawiam błędy) Przeciwwskazania medyczne : brak Zażywane [...]
Więc tak, po uzupełnionej ankiecie widzicie, że mam parę drobnych problemów. Na początku napiszę trochę o nich by było wszystko jasne. Po kolei dyskopatia czyli problem z krążkiem międzykręgowym, nie będę się chwalił jak jej się dorobiłem, bo przyznam się bez bicia, że to głównie było spowodowane moją głupotą, która wraz z przykurczem [...]
Cześć. Wkrótce niestety czeka mnie odsiadka w wiezieniu. W najorszym wypadku nawet 2 letnia. Poza granicami kraju. Cela 1 osobowa, bez dostępu do siłowni. Będę mógl wykonywać tylko same pompki, przysiady i inne ćwiczenia na ziemi. Co najwyżej będę mógł wrzucić jakies książki do poszewki i wykorzystywać jakoś ten ciężar. Zastanawiam się nad [...]
Zastanawiałem się w jakę suplementy się zaopatrzyć i kiedy je stosować. Teraz zamierzam ćwiczyć na siłowni 2x na tydzien i 2x w domu ze sztangielkami, oraz treningi w siatkówke 3-4 razy na tydzien po 1.5 h. Główny mój cel to poprawa wyskoku do góry. Ale także zrzucenie 4 kg a zarazem wyrobienie mięśni( przy okazji). Chciałbym sie dowiedzieć jakie [...]
jestem zupełnie zielona jeśli chodzi o prawidłowe dobranie diety. przeglądam tematy na tym forum już od dłuższego czasu,ale po przeczytaniu tego wszystkiego już nic nie wiem... jestem osoba szczupłą ale mam problem z dolną częścią ciała, która zupełnie nie pasuje do górnej 82/62/91,5... dlatego zależy mi na pozbyciu się tłuszczu,szczególnie z [...]
Witam, mam na imię Kuba i ćwiczę już około 1.5 roku z przerwami z powodów zdrowotnych, gdzie w ostatnim czasie staram się już ćwiczyć równomiernie i cały czas, aby moje starania nie poszły na marne. Przeglądając zdjęcia i porównując je z tymi bardziej aktualnymi, zauważyłem dość widoczną zmianę, niestety nie na tyle, aby czuć się [...]