Od jakiegoś czasu zmagam się z treningiem i ciągle poszukuję motywacji dlatego zakładam dziennik tutaj licząc na chociaż niewielkie wsparcie. Za mną dopiero 6 treningów ale już zanotowałam niewielkie postępy . Trening I Rozgrzewka - skakanka (30 , 35, 40 sekund) + 3 serie damskich pompek x10 A:4/4 D:5/6 C4:4/4 E:4/4( w wersji o słupek) F: 10/10 [...]
O to mój trening, nie jest dobry, wręcz słaby jak na moje warunki. Dysponuje: Hantle 2 x 10 kg, ekspander. Poniedziałek: Klata & triceps Klata Pompki klasyczne : z podpartymi nogami na taborecie 4 x 10 na 3 taboretach 3 x 10 podparcie z przodu 3 x 10 Wyciskanie z klatki w staniu 4 x 10 2x6kg Rozciąganie ekspandera przed sobą 3 x 10 [...]
1.Pompki płasko(dowolna z podanych wersji)-4-5 serii x do zmęczenia-ze zmiennym rozstawem dłoni. 2.Pompki głową w dół(nogi na podwyższeniu-rys.5)-4-5 serii x do zmęczenia- ze zmiennym rozstawem dłoni. 3.Rozciąganie ekspandera za plecami lub Rozciąganie zamocowanego na końcu ekspandera jednorącz stojąc-3-4 serie x do zm. 4.Pompki przy [...]
Witam. Nie jestem kulturystą, a lekkoatletą (200m/400m) oraz dodatkowo interesuję się kalisteniką więc w treningu siłowym ciężary staram się zastąpić ciężarem ciała, oczywiście w miarę możliwości (np.zostawiam przysiady ze sztangą żeby biegi nie ucierpiały) Czy taki trening jest dobry? Chodzi mi głównie o ocenę treningu siłowego. Trening wykonuję [...]
Na tych wakacjach mam zamiar zrobić to co na poprzednich, czyli ostro trenować. Ćwicze full-contact Karate i do swojego treningu mam zamiar już poważniej dołączyć siłownie. Prosze o rady jeśli chodzi o suplementację. Obecnie mam bialko EGG 90% (Megabol) i Glutarol Olimpu. Wlasnie skonczyla mi sie serwatka i weglowodany. Na wakacjach mam zamiar [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Wiek: 15 lat Wzrost: 170-180 (nie wiem dokładnie :D ) Waga: 60-70 kg mam problem, ponieważ nie wiem ile robić powtórzeń w treningu domatora ile serii i jakie wykonywać ćwiczenia ? 1.Pompki płasko(dowolna z podanych wersji)-4-5 serii x do zmęczenia-ze zmiennym rozstawem dłoni. 2.Pompki głową w dół(nogi na podwyższeniu-rys.5)-4-5 serii x do [...]
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Na wstępie zaznaczę, że będzie to wpis raczej przydługi, tym bardziej dziękuję wszystkim, którzy dotrwają do końca, zwłaszcza jeżeli będą w stanie wesprzeć nowicjusza dobrą radą. Prawdopodobnie powielę tutaj kilka wątków poruszanych już wcześniej, jednak w wielu przypadkach czytając różne rzeczy, w różnych [...]
Chciałbym się poradzić apropo treningu. Ćwiczę już 2 miesiące wg tego planu: Poniedziałek: ćwiczenia na siłowni: trening mięśni naramiennych i nóg. 1. Wyciskanie sztangielek bokiem w górę siedząc. 3 x 15 powtórzeń obciążenie: 5kg 2. Unoszenie sztangielek bokiem w górę stojąc.3 x 12 powtórzeń Obc: 4kg 3. Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia stojąc. [...]
Witam. Chciłabym zapytac, czy dobrze dobrałem sobie plan ćwiczeń przed karate typu kyokushin-kai(jeśli ma to jakieś znaczenie). Mam 15 lat, 180cm wzrostu, waże 64kg. Jeżeli chodzi o moją sprawnosc to jest ona dość dobra, osiągam dobre wyniki w bieganiu, róznych formach skakania, jestem dość wytrzymały. Ten plan ćwiczeń, który tu przedstawiam [...]
Witam. W październiku bądź listopadzie zamierzam zacząć przygodę z siłownią. Z racji tego, że mam jeszcze czas postanowiłem już trochę ćwiczyć. Posiadam ekspander, rowerek stacjonarny oraz drążek i korzystając z tego sprzętu chciałbym nieco wzmocnić swoje mięśnie oraz zrzucić parę kilo. Wiem, że istotną sprawę odgrywa również dieta którą powoli [...]
/SFD/2016/10/13/034236e4ed2f40b8afbe91d58b1119a3.jpg Cześć ;-) Na samym początku chciałbym podziękować SFD za wybranie mnie w konkursie i przydzielenie mi trenera. Myślę, że jest to dla mnie szansa na nauczenie się czegoś, poznanie własnego ciała i przy okazji poprawa sylwetki /SFD/2016/10/13/76cb32b61ef4456fbb8bf436cab4cc32.jpg Jestem Dominik [...]
cześć, nie ukrywam, że jestem świeżak w temacie więc chciałbym zasięgnąć opinii kogoś konkretnego :)... mam 23 lata, 169 cm wzrostu i ważę 64-65 kg. Codziennie jeżdżę ok. 0,5 godzinki do pracy w każdą stronę na rowerze. No i więc co myślicie o takim zestawie: poniedziałek: - 15 minut biegania z ćwiczeniami rozciągającymi - śniadanie: *chudy [...]
Witam ; ) jako, ze nie mam aktualnie czasu na silownie musze trenowac w domu...moja propozycja to plan treningowy przyczajony w jakimś atlasie kulturystycznym. Jedyne co posiadam aktualnie w domu to...ekspander wiec tylko owy przyrząd musi mi wystarczyc tak wiec wybralem sobie te cwiczenia, ktore najbardziej mi odpowiadają, mialem juz okazję [...]
mam 17 lat, 180 cm, 80 kg, cwiczylem juz co nieco ale nie regularnie, od tamtego czasu przytulem jakies 5 kg... teraz chce cwiczyc regularnie zeby spalic tkanke tluszczowa, ktora jest cienka ale przez nia nie widac no miesni brzucha ktore mam dosyc rozbudowane czy tez nie widac żył. rozgrzewka 3x25 pompki, rece szeroko 2x20 pompki rece blisko 2x20 [...]
Witam. Postanowiłem założyć dziennik dla kontroli własnych postępów i dodatkowej motywacji. Będzie to nietypowy trening, bo bez użycia żelastwa (dlaczego to zaraz wyjaśnię ;) Wiek: 17 Wzrost: 168cm Waga: 62kg Biceps: L - 31cm, P - 30,5cm Przedramię: 28cm Klatka: 89cm (pomiar nie wiem czy miarodajny, bo samemu ciężko) Talia: 81cm Udo: 51cm Łydka: [...]
[...] produkty które mogę włączyć do diety oraz co najlepiej pić (wspomniane 2L dziennie )) ĆWICZEŃ (zestawy dzięki którym prawidłowo rozłożę masę oraz nabiorę masy mięśniowej.) ROZCIĄGANIE (zestaw dzięki któremu będę robił postępy i mogą nawiązywać do poprawienia postawy ciała itd). Proszę o wstrzymanie się z komentarzami typu "to wymaga dużo czasu [...]
Witam mam 17 lat i ważę 96kg oraz 182 cm wzrostu. Wykonuje takie ćwiczenia : Poniedziałek : 3 x 20 wyciskanie francuskie 3 x 21 normalne podnoszenie hantla 3 x 20 chwyt młotkowy 3 x 25 pompki 3 x 40 wznosy kolan do klatki 4 x 40 wznosy łydek 5 x 60s rozciąganie statyczne Wtorek : Wolne Środa : 3 x 20 wyciskanie francuskie 3 x 21 normalne [...]
Cześć! Może ktoś mnie tu jeszcze pamięta ;-) Bo ja widzę w sumie większość znajomych nicków - chociaż zbytnio się nie udzielałam w dziennikach, obserwowałam po cichu. (Przez jakiś czas byłam jako Oriba - nowe konto, nowa ja... no nie wyszło xd Wracam tutaj, bo i nastawienie podobniejsze do starego xD... No dobrze, koniec żarcików.) Jakieś info w [...]
Cześć Chciałabym ulepszyć swój trening, który wykonuje od miesiąca dlatego postanowiłam poradzić się tutaj na forum, zauważyłam bowiem, że forum prezentuje dość wysoki merytorycznie poziom, jeśli chodzi o porady dla nie-zawodowców, a entuzjastów sportu. Mam też kilka pytań, ale to pod rozpiską treningu. trening, codziennie x2 (rano na czczo i [...]