5.11 - DT (17) Dzien 3 1. wznosy bioder -hip thrust 4x10-12 90sek r20x10 30x8 40kgx12 45kgx11 55kgx10 55kgx7 40kgx11 45kgx9 45kgx8 45kgx6.5 50kg12 55kgx12 60kgx12 70kgx9 75kgx7 Wzielam step zamiast laweczki, pozycja faktycznie bardziej stablina. I chyba udalo mi sie wyczuc to cwiczenie bo tak mi w tylek weszlo jak nigdy :-) 2. MC proste [...]
13.12 - DT Ciesze sie bo wyglada na to ze moje rozciaganie i cwiczenia od fizjo przynosza efekty i mnie wyprostowalo 8-) Dzien 4 Man maker 6x6 czas -14.40 + bieg 45' BIegalo mi sie wyjatkowo dobrze nawet nie wiem kiedy minelo 30 minut, koncowka ciezej ale z jedna przerwa w marszu calosc poszla biegiem :-) Obliques to byl ostatni Man Maker w [...]
14-15.11 -DNT w piatek ostatni posilek u znajomych. Bardzo to bylo mile ,bo kolezanka przygotowala 3 daniowy obiad i chociaz o nic nie prosilam to wszystko robione pode mnie, bezglutenowo-bezcukrowo, lacznie z deserem :) jak widac da sie nie tylko nie robic glupich komentarzy ale nawet pojsc komus na reke ;-) no ale badz co badz gorzkiej [...]
ojeeej nowy trenio, dziekuje pieknie 8-) Ta kombinacja na brzuch z dnia 4 wyglada jak jakas wyrafinowana tortura 88-O no nic poznamy sie blizej to moze sie zaprzyjaznimy Zaczne sobie od dnia 3 bo dzis jeszcze zrobilam gore wg starego planu 17.11 Dzien 1 1. wyciskanie sztangi skos góra 4x6-8 2min przerwy r. 16kgx8 20kg x6 25kgx3 30kgx7 32.5kgx4 [...]
18.11-DT Obli jestes pewna ze nie pomylily Ci sie treningi i to jest wlasnie ten na ZWOLNIENIE tempa? %-) Dzien3 rozgrzewka: Mobilizacja, HAM, przysiady i MC ze sztanga 1a. Wypady z przeskokiem 3x8/na noge bez przerwy 1b. Przysiady z wyskokiem 3x 8 1c. Przysiady bez obciazenia 3x 20 normalne tempo, schodz nisko60sek odpoczynku to mnie tak [...]
Arphiel, dzieki za rade, nawet mam swoje paski- kupilam na samym poczatku razem z rekawiczakmi (+10 do profesjonalizmu ;-) )i jeszcze ani razu nie uzylam ani jednego ani drugiego :-PP Ach i wogole zapomnialam dodac ze mam juz wkladki (w sumie od ponad dwoch tygodni ;-)) przy chodzeniu juz ich wcale nie czuje i nawet fajnie sie z nimi cwiczy [...]
Obli, dzieki :) Robie rozruch i rozciagam sie prawie codziennie :-)) 27.11 - DT Dzien1. rozruch barkow, rozciaganie dynamiczne 1a. klatka wyciskanie 5x 6-8 ok 2min przerwy r. 20kgx10 25kgx8 30kgx4 35kgx8 37.5kgx4 35kgx6 35kgx4 32.5kgx8 32.5kgx8 35kgx8 37.5kgx4 35kgx5 35kgx4 zaczelam wyzej ale w sumie wyszlo na to samo co w zeszlym tygodniu [...]
no to wracam do gry 8-) konferencja bylaby calkiem udana gdyby nie to ze strasznie mnie tam przeglodzili.. co prawda mialam swoje bezglutenowo-bezcukrowe posilki ale jednak porcje przecietnego czlowieka sa dla mnie zdecydowanie za male i poza obiado-kolacja kiedy byl szwedzki stol (swoja droga szwedzki stol w Szwecji nazywa sie stolem kanpkowym [...]
Po pierwsze to wlasnie kiedy mialam napisac ze przeciez ja nie robie RDL to do mnie dotarlo ze robie zle....@@-) Nie wiem skad mi sie to wzielo ale ja robilam SUMO MC i jakos sie tak na tym zafiksowalam, ze chociaz mialam jak byk napisane na kartce RUMUNSKI to tluklam sumo od 3 tygodni...}:-( Po drugie oczywiscie i tak nie wiem dlaczego zle ciezar [...]
Nadrabiam, troche sie nazbieralo @@-) 12.12 -DNT Wieczorem maz zaskoczyl mnie wypadem do knajpy, dlatego moja fasola mung poszla w odstawke ;) Knajpa indyjska, pyszne jedzenie ale ostro i tlusto %-) /ObrazkiSFD/ZdjeciaSFD3_large/79afd72177304c74bbaad50cc9da605f.png 13.12 - DT Dzien2. rozruch barkow, rozciaganie dynamiczne 1a. wiosłowanie [...]
Ogloszenia parafialne: 19 grudnia jade na swieta do domu i mysle ze przez weekend sobie porzadnie odpoczne bo ostatnio czuje sie ciagle zmeczona no ale wiem ze niedlugo przerwa, wiec cisne. Oczywiscie miche bede w domu trzymac i mysle ze na trening jakies 3 razy tez mi sie uda wybrac :-)) Natomiast 26 grudnia wyjezdzam na narty na tydzien i [...]
Carramba- korzystam z filmikow w dziale ladies, w regulaminie jest post dla polamancow i tam wszystko jest ladnie opisane :-) http://www.sfd.pl/-t722248.html 12.01-DT Trening wyszedl taki sobie ale raczej kiepawo sie dzis czuje, krecilo mi sie w glowie i caly dzien mnie boli lepetyna :/ Dzien4 mobilizacja barkow, rozciaganie dynamiczne 1. Push [...]
DZIEŃ 47 - PIĄTEK Dzień jeden z lepszych :-) Dieta utrzymana, więc jest ok. Co do treningu to dzisiaj przy negatywach było super - czuję, że coraz bliżej do pełnego podciągnięcia %-) Nogi poszły ok choć chciałem wycisnąć więcej ale nie ma pośpiechu. Wiosłowanie - dałem 45-55-60, niestety 65 nie dałbym chyba rady - na następnym już postaram się o [...]
Miśka cicho bo się wyda \-) ______________________ 03-11-2013 DT -> dzień 4/2 A. WL (cluster) 3 x 5 x 1; 2 min przerwy; 5 powt. z 10sekundowymi przerwami 20kg/20kg/28kg/30kg/32kgx4 20kg/27kg/29kg/31kg B. Crossovers (sztangielki) 2 x 10 - 12 + 3 dropserie; 2 min przerwy; staramy się uzyskać 30-35 powt 4,5kg/5kg/4,5kg/3,5kg/2,5kg [...]