Rozumiem, dzięki. Osobiście mam nike dart 9 do biegania i jak dla mnie się świetnie spisują chociaż w lepszych nigdy nie biegałem to zbytniego rozeznania nie mam. Zastosowałem się do Twoich rad dotyczących rozciągania goleni. Świetna sprawa, dzisiaj biegajac a byłem jeszcze po koszu dosyć zmęczony + dziś w butach od kosza (cięższych) bolały mnie [...]
Trening siatkówki mam 4x w tyg. + mecz (niedziela). Właśnie te ćwiczenia (co podałem link) są bardzo ważne, bo wspomagają wyskok. Basen to najlepsze rozciąganie.
25.05.2009 Rozgrzewka i rozciąganie dynamiczne Przysiad 60/6 65/4,4 85/3 95/3 105/3,3,3,3,3,3 MC sumo 50/6 75/6 100/3,3,3,3,3 Brzuch 3 seryjki Jak widac lajcik. W siadzie próbowałem wyłapać odpowiednie ułożenie sztangi na plerach(niskie) ale za ****a nie mogę tego dobrze zrobić a jak już się uda to wstaję jak ed coan - tułów prawie poziomo. Chyba [...]
Dynamiczne to wymachy nóg "przód - tył" stojąc bokiem do drabinki(jedną ręką się trzymam). Z każdym powtórzeniem coraz bardziej "pogłębiam" ruch. Potem wymachy nogi "lewo-prawo" stojąc przodem do drabinki (trzymając się jej obiema rękami) a na koniec podobna pozycja tylko, że bardziej pod kątem jestem pochylony do [...]
22.06.2009 Rozgrzewka i rozciąganie dynamiczne Przysiad 20/8 65/5 75/4 82,5/3 92,5/3 102,5/3 112,5/3 MC sumo 75/6 100/3x3 Przedramię Dzisiaj lekki trening po piątkowych szaleństwach. Od tego tygodnia zmienia mi się rozkład treningów. Teraz będzie tylko 2x na tydzień - pon i czwartek, w związku z czym dzień siadów połączę z ławą a ciągi w drugi [...]
Te rozciaganie to jest kwestia bardzo sporna :P Ja od poczatku zawsze z 6min sie rozciagam mimo iz kumple mowia ze to niema sensu art moze byc -Sog :P Zmieniony przez - Sanyol w dniu 2008-06-06 08:40:30
Bo jak już napisałem wcześniej rozciąganie statyczne przed treningiem osłabia nieco mięśnie, oczywiście dobrze rozciągać się przed treningiem ale lekko, a najlepiej dynamiczny streczing, a po treningu najlepszy statyczny....
Jest dowiedzione naukowo, że rozciąganie przed treningiem osłabia mięśień, a skoro osłabia go to możesz podnosić mniejsze ciężary-proste. Jak już pisałem, przed treningiem streczing dynamiczny, a statyczny po treningu pzdr.
DNT Nieplanowany, następny trening w piątek dopiero :-( EDIT : Jednak stwierdziłam, że tak być nie może i zrobię w domu coś skoro nie moge pójść na siłownie. Takie coś udało mi się wykonać 0. rozgrzewka + burpees 1. przysiad (zwykły i plie) 2. wykroki 3x10 na każda nogę 3. plank 2x max 4. Wznosy nóg z leżenia 3x10 5. Turlanie piłki pod siebie [...]
TRENING 3 obwody 3x10-15 1. swing 16 2. wykroki 16 3. przysiad 16 4. wyciskanie francuskie 8/12 (4-6 powtórzeń) + seria brzuch statyczne i dynamiczne + rozciąganie 4 - hardo%-) Trochę od czapy że robię wszystko jednym ciężarem, ale to był mój największy..następnym razem przygotuje sobie więcej. MISKA +ogórkowa [...]
Sobota Barki i Triceps wyciskanie sztangielek 10kg/10 10kg/9 10kg/6 wznosy bokiem 8kg/7 7kg/7 6kg/6 wznosy w pochyleniu 4kg/10 4kg/8 do czola sztanga 17kg/15 22kg/10 22kg/7 francuskie jednorcz 6kg/10 6kg/8 Nie ma to jak autosugestia, wyczytalam z zeszlotygodniowej rozpiski 10kg i zrobilam 10x, a okazalo sie ze powinno byc 7kg. Ale wogole trening [...]
-chce miec w bicu 30cm, to by mnie zadowolilo, ale jak bede chudnac to nigdy mi sie nie uda -do zimy podciagnac sie do klatki chociaz raz bez asekuracji (nie wiem czy to realne) -wyrabiam dalej miesnie klatki (ladnie sie w tej chwili zaczynaja komponowac z biustem, to o wiele lepsze niz koscista klatka nie wiem czy dociagne do swojego rekordu w [...]
Malgosia tak na szybkiego to twoja podstawowa przemiana materii jest 1400kcal, zakladajac, ze bedziesz cwiczyla silowo 3x w tygodniu i dodasz cwiczenia aerobowe, powinnas jak na moj gust startowac od 1700-1800kcal z dieta i od tego odejmowac kalorie przy zbyt malym spadku wagi. Najwazniejsze, bialko bierz co najmniej 100g dziennie. 130g miesa to [...]
myślę,że jestem w stanie pomóc.(mam tą samą kontuzje)rehabilitant powiedział mi,że najlepsze w mojej sytuacji będzie delikatne rozciąganie,ale długie(od 5-20min)okłady z lodu oraz masaż poprzeczny tegoż oto ścięgna + maść rozgrzewająca(najlepiej voltaren) ja chodzę prócz tego na zabiegi(laser,ultradżwięki i napromieniowanie)
Najpierw krótki poranny trening przed meczem footballu amerykańskiego, skipy delikatne rozciąganie udało się zrobić nawet parę pajacyków a potem wygrana przebranie się w normalny strój i zaglądnięcie jeszcze na korty już tylko w formie widza dzisiaj do brata :) Forma chyba troszkę mijająca się z ogólną treścią zadania ale sądzę, że ten dzień był [...]
a) Trening klatki i pleców z ciężarem własnego ciała. Podczas tego treningu skupimy się na czterech ćwiczeniach, w których wykorzystamy tylko i wyłącznie masę swojego ciała. Ćwiczenia wykonywać będziemy w czterech seriach łączonych jedno po drugim. Po każdej serii 90 sekund odpoczynku. Plan obejmuje cztery ćwiczenia. Pierwsze: Pompki klasyczne. W [...]