SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    Nie mam siły pisać, mimo że to był Dzień Nóg. Rozgrzewka 10 minut. Przysiady z belką - BL50 - 5x10 Goblet squat i front squat - 2KB24 - 5x10 Wykroki z kettlem na plecach - KB24 - 5x10 MC Sumo z boxów - 2KB24 - 5x10 Zbieranie grzybków z boxa - KB24 - 5x10 Swing - KB24 - 5x20 Rozciąganie 15 minut Strasznie dziś słabo się czułem. Miałem wrażenie [...]

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-09-24 22:53:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    Pół życia się nad pikawą pochylałem. Zaczęło się gdy się od poboru migałem (różności mi wykryli takie jak arytmia, nerwica mięśnia sercowego i ogólna nerwica), a później jakoś tak już z rozpędu poszło. Dopiero niedawno naszło mnie, że w sumie to chyba zdrowy jak koń jestem, bo od podstawówki nie byłem u lekarza (pomijam kombinowanie zwolnień do [...]

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-10-12 22:15:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    Trening ogónorozwojowy |-) Rozgrzewka - 10 minut Swing - KB24 - 5x30 Front Squat 2KB24 - 5x12 Walking Lunges - KB24 - 5x12 Pistol Squat - 3x5 CC Sumo Deadlift plyo box - 2KB24 - 5x10 Rozciąganie - 15 minut W pisoletach zrozumiałem już o co biega z moją prawą stroną. Wchodzą już jak w masło. Robiąc je lewą na lewej nodze delikatnie balansowałem [...]

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-10-19 23:07:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    Wczorajszy trening zaczyna mi wyłazić bólem w mięśniach. Mam nadzieję, że do jutrzejszego wieczora przejdzie, bo trzeba pobiegać. Tymczasem dziś postanowiłem równie skutecznie sponiewierać górę, to sobie jutro i przez niedzielę odpocznie. Chyba odpocznie. Trening Rozgrzewka - 10 minut Podciąganie nachwytem - 5x8 i 3x8 bardzo szerokie negatywy [...]

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-10-23 22:37:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    Mi raz się to zdażyło :) Płynąłem canoe na wodach Skagerrak. Gdy zacząłem tracić brzeg z oczu to się opamiętałem. Osobiście zazdraszczam Ci tych canoe:) Kurcze, tyle jest ciekawych rzeczy na tym świecie! Oj dużo jest, dużo. Każdego dnia żałuję, że nie zacząłem "żyć naprawdę" gdy byłem trochę młodszy :) A jak sobie jeszcze przypomnę, że [...]

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-10-27 23:07:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    Poszedłbym do sąsiadki sprawdzić w wannie, ale myślę że to by się żonie nie spodobało. No i u sąsiadki, już nie kaczuszki, a gęś ;-D Twojej żonie, czy żonie sąsiadki? (bo w tych dzikich krajach nigdy nic nie wiadomo). Dobra gęś nie jest zła :-) Podobnie jak tanie wino :-D Poza sezonem w najbliższej znanej mi okolicy żyją starzy konserwatywni [...]

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-11-06 22:51:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    Szajba, co z tym dystansem maratońskim zapowiedzianym w 2015, hę? Na 47 stronie pisałem, że na maraton nie jestem jeszcze gotowy. Pisałem również, że będę chciał poprawić 10 i połówkę, ale nie było to mi dane. Od biegania nie ucieknę ;-) Dzisiejszy trening Rozgrzewka - 10 minut Przysiad ATG - 90kg - 10x5 Rumuński Martwy ciąg - 100kg - 10x5 Dzień [...]

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-01-02 21:29:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    Szajba, co z tym dystansem maratońskim zapowiedzianym w 2015, hę? Na 47 stronie pisałem, że na maraton nie jestem jeszcze gotowy. To wiem, pytałem, czy jest jakiś miesiąc, w który planujesz w 16' pobiec 42+ , czy zostawiasz to spontaniczności? Chwilowo mam w planach masę, a masa nijak się ma do biegania maratonów. Myślę, że jakieś dłuższe [...]

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-01-03 23:23:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    W południe żona wyciągnęła mnie na łyżwy. Staw niewielki, ale jeżdżąc w kółko można było parę kilometrów trzasnąć. Zimno jak diabli, a prędkość dodatkowo to zimno potęgowała. Nieszczęśliwie wczoraj zgoliłem brodę, przez co w pysk zmarzłem w dwójnasób. Wieczorem trening pleców Trening Rozgrzewka 10 minut Podciąganie nachwytem - 10x5 Wiosłowanie [...]

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-01-04 21:50:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    zapodaj jakieś z 2 fotki pozowane to sie zobaczy - tylko nie luzem. Coś jutro wykombinuję, to zrobię na zewnątrz, bo w domu nie ma szans na jakieś normalne rozproszone oświetlenie. Z pozami to będzie duży problem, bo nie umiem, najwyżej się pośmiejecie. Wszystkie wymiary które podałem wcześniej były robione na luzie (np ramię zwisające swobodnie, [...]

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-01-15 22:36:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    Trening Rozgrzewka - 10minut Wyciskanie na płaskiej - 82kg - 9x5 1x4 Wyciskanie żołnierskie - 52kg - 5x5 Wyciskanie zza karku - 52kg - 5x5 Wyciskanie na skośnej - 62kg - 10x5 Rozpiętki na płaskiej - 17kg - 5x10 Unoszenie sztangi do brody - 35kg - 4x15 Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia - 7kg - 4x15 Rozciąganie - 20minut

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-01-16 22:52:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    Może jakiegoś pierwiastka brakowało? Jak z jedzeniem? Węgle? Jedzenie w porzo, węgle są. Pierwiastki? Trochę domowego żarcia wpadło, a z nim cała tablica Mendelejewa. Ostatnio coś mnie w karku gniotło (odkładanie szatangi na barki przy wyciskaniu zza karku). Może to było przyczyną? Wszystko zaczęło się od tej nocy gdy obudziwszy się o 5 nad ranem [...]

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-02-04 21:45:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    15 ton, Szajba, to jakaś szajba przecież :) Nie boisz się o kontuzję? Nie. Obciążenia są dopasowane do programu, odpoczywam jak młody bóg, jem za trzech. Nie, nie boję się o kontuzję. Po krótkiej analizie co mnie jeszcze nie boli, wypadło, że dziś przetrenuję biceps i triceps. Trening Rozgrzewka - 10 minut Uginanie przedramion ze sztangą - 40kg - [...]

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-02-07 21:39:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    Nie wiem czy potrzebujesz nadwyżki, czy lepszej jakości biologicznej pokarmu (chociaż i tak jesz bardzo zdrowo chyba). Coś jednak Twojemu organizmowi nie służy, albo służy inaczej niż byś chciał. Procesy anaboliczne musisz uruchomić. Jak? Któż to wie? Warunek konieczny: równowaga hormonalna i spokój. Potem cała reszta. :-) Kalorie to tylko [...]

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-02-22 22:36:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    Trening Rozgrzewka - 10 minut Kettlebell Push Press - KB32 - 5x4 L/P Kettlebell Military Press - 2KB24 - 5x6 Kettlebell Floor Press - 2KB32 - 6x8 i 4x7 One Arm Assisted Push Ups - CC - 5x6 L/P Kettlebell Biceps Curl - KB24 - 5x10 Rozciąganie - brak Do military pressa pewnie nie szybko dorzucę powtórzenie, gdyż skupiam się na wydłużeniu czasu [...]

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-02-25 05:51:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    Dzięki chłopaki za wskazówki :-) Nie miałem jeszcze okazji zastosować się do nich, ale jutro popróbję. Dzięki Waszym radom i wbrew mojemu uporowi, technika mam nadzieję sukcesywnie poprawia się. Parę elementów ciężko mi przezwyciężyć, jak choćby trzymanie kettla na zglętym nadgarstku. Przy 32kg trzymam jakby prościej. Dzisiejszy trening bez [...]

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-03-04 23:25:38 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    Jak pogoda, tam gdzie jesteś? Pytam, bo woda się robi cieplejsza, to i pływanie będziesz mógł zacząć do tych czajników :) Pogoda śliczna była dwa dni temu. Słonecznie i mroźno. Woda do pływania to chyba za zimna jeszcze, bo wczoraj zszedł lód (w zatokach jest sporo słodkiej wody to przymarza). Myślę, że potrzeba jeszcze miesiąca by wejść do wody i [...]

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-03-06 23:24:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    Też kiedyś (jeszcze nie tak dawno) miałem takie postanowienie! Wstać wcześniej i więcej zrobić! Często później mi się już nie chce! Ach ta młodość - górna i durna. Nie, nie, nie i jeszcze raz nie. Nie chcę wcześniej wstawać by więcej zrobić. Za stary jestem by za konia robić. Chcę wcześniej wstać by wcześniej wrócić do ... regeneracji. Siąść sobie [...]

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-03-08 22:34:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    Pistolet to ćwiczenie wymagające sprawności, siła ma drugorzędne znaczenie. Wydaje mi się, że u mnie gro pracy przejmuje łydka, a te mam spore i silne. Masy ud pistoletami nie zbuduję. Póki co więc odpuszczam sobie, a w okresie redukcji, jeśli taki nastąpi, powróce do nich. Zresztą, najmniejszego kettla mam 24kg, a to że kiedyś udało mi się [...]

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-03-11 23:40:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szajba - Chasing The White Rabbit

    Post
    Po 35 roku życia

    Dlatego co napisałem powyżej. Było o tym w którejś książce Pawva chyba... Może przy opisie SSPress, a bankowo było w Perfecting the Press!! Tak samo można zaczepić gumę na drążku i jedną ręką wyciskać kulę, a drugą ściągać gumę na dół. SSP jest łatwiejsze niż MP. Spokojnie spróbuj z 2x24, a potem 24+32 no i 32+32. Może akurat :-) Pojutrze robię [...]

    Odpowiedzi: 4757 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-03-14 22:21:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)