SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Plan do sprawdzenia

    Temat
    Trening w domu

    Elo Prosiłbym o sprawdzenie planu, w domowych warunkach (tymczasowo). 1. Rozciąganie ekspandera przed sobą. 3x12 2. Rozciąganie ekspandera za plecami. 3x12 3. Rozciąganie ekspandera nad głową. 3x12 4. Plan na brzuch (poprawny). Co drugi dzień, nóg nie ma. Za miesiąc idę na siłkę, także odpuszczę sobie je tymczasowo. Mawashi, liczę na Ciebie pzdr [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 791 Data: 2009-01-16 17:48:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • WAŻNY TEMAT !! POMÓŻCIE DOŚWIADCZENI !! Wszędzie pisze rozciąganie albo coś, ale i tak nie wiem dokładnie !! Prosze napiszcie mi plan na rozciąganie !! rozgrzewka co ile razy ile ma trwać rozgżewka, czy najpierw ma być rozciąganie dynamiczne czy statyczne ?? i ile razy dziennie albo w tygodniu mam przeprowadzać te ćwiczenia ?? pomoooooszcie. i [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1105 Data: 2004-11-25 03:12:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Siłownia 2x w tygodniu

    Temat
    Sztuki Walki

    Czy siłownia 2x w tygodniu środa,sobota ma rację bytu jako dodatek do sztuk walki? Zwykle na siłowni robi się treningi co 2dni a mam odstęp znacznie większy. Trening który bym stosował to byłby FBW. Wyglądałoby to tak: Pon-sw/rozciąganie Wt-rano bieganie wieczorem sw Śr-wieczorem siłownia,rozciąganie czw-rano bieganie,wieczorem sw, [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1421 Data: 2012-02-16 00:04:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jak myslicie??

    Temat
    Inne dyscypliny

    witam, chce polaczyc silownie, basen i bieganie no i troszke cwiczen na worku bokserskim. Jest taki plan: PON: 5.00 bieganie + rozciaganie 15.00 silownia FBW WT: 6.00 basen 20.00 cwiczenia na worku ŚR: 5.00 bieganie + rozciaganie CZW: 6.00 basen 20.00 cwiczenia na worku PT: 5.00 bieganie + rozciaganie 15.00 silownia FBW SOBOTA I NIEDZIELA: [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1034 Data: 2009-09-04 19:00:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 1 Dieta do treningów - ocena + porada

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] STOJĄC 4 SERIE 6 POWT 2. ZGINANIE PRZEDRAMIENIA SIEDZĄC OPARTYM O KOLANO 4 SERIE 6POTW 3. ZGINANIE SZTANGI OBURĄCZ STOJĄC 4 SERIE 6 POWT WTOREK: GODZINA BIEGANIA + ROZCIĄGANIE ŚRODA: 18:00-20:00 PIŁKA NOŻNA NA HALI GRANIE 20:30 SIŁOWNIA KLATKA PIERSIOWA: 1. WYCISKANIE SZTANGI W POZYCJI LEŻĄC 5 SERII 6POWT 2. WYCISKANIE SZTANGI NA ŁAWCE [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1204 Data: 2013-12-13 22:50:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co zrobic?

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam. Wiek 18 lat Wzrost 188cm Waga 99kg Staż na siłce: ok.6miesiecy. ACT oraz FBW. Mam zamiar do siłowni w dni wolne dołożyć MT. Plan wyglądałby tak: Pon:Siłka Wt:MT+ rozciąganie Sr:Siłka Cz:MT+ rozciąganie Pt:Siłka Sob.rozciąganie Nie.wolne Priorytetem jest siłownia a MT traktuje jako dodatek. Może to tak wyglądać jak rozpisałem???Czy trening [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1043 Data: 2008-08-08 20:00:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam :) Siłownie pozamykane, wiec trzeba korzystać z tego co ma się w domu. Mam tu dwa plany treningowe. Moim priorytetem są nogi i nie wiem ile razy ćwiczyć je w tygodniu. Jestem na redukcji, zależy mi na szybkim spaleniu tłuszczu głównie z dolnej części ciała. Chce dobrać też trening tak aby nie zajmował mi 3 godzin, wiec zastanawiam się czy [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1601 Data: 2020-03-27 15:00:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Łapy - Co dalej...

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam za 3 tyg kończe cykl treningowy i nie mam za bardzo koncepcji na to co dalej. Może ktoś mógłby mi polecić jakiś solidny trening na łapy? Przeglądałem oczywiście plany treningowe dostępne na forum, nie wszytkie bo jest tego... ale nie wiem co wybrać. O mnie: Wzrost: 182cm Waga: 89kg Urodzony: 31.10.1980 Praca: biuro bezstresowo:) Staż: pół [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1142 Data: 2008-04-08 10:56:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening do oceny: piłka + hantle

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam! Uprzejmie proszę o ocenę treningu jaki ułożyłam dla siebie. Będę wykonywać go 3x w tygodniu, przeplatając ćwiczeniami kardio na rowerku stacjonarnym. Obecnie jestem po operacji, mija już 4 tydzień i zamierzam powoli się zabrać do powrotu do formy. Przez ostatni rok pływałam na basenie 2x w tygodniu, doszkalałam style jako rehabilitacja [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 1305 Data: 2008-08-13 11:00:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan do oceny

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Wtorek,czwartek,sobota Pompki - 1x15 2x10 POMPKI W OPARCIU O KRZESŁO -1x15 2x10 SPINANIE BRZUCHA - 1x15 2x10 Rozciąganie ekspandera za plecami:1x20 2x15 Uginanie ramienia z ekspanderem stojąc:2x10 Francuskie wyciskanie jednorącz z ekspanderem:2x10 Rozciąganie ekspandera przed sobą: 1x15 2x10 Rozciąganie ekspandera nad głową: 1x15 2x10 Przysiady [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1038 Data: 2007-08-24 12:59:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT Lucjana14

    Temat
    Ladies SFD

    Cześć, odkąd pamiętam zawsze w jakiś sposób byłam aktywna fizycznie. Ćwiczenia na macie z trenerkami i treningi bez obciążeń/ze sztangą (swoją drogą ile kobiet w domu ma własną sztangę? :D ) wymyślone w domu, bieganie 5/10km. W ostatnim czasie dużo przeprowadzek i zmian w życiu praca ponad etat, może życie sportowe się rozsypało. Zaczynam teraz z [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1832 Data: 2020-05-07 15:54:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co myślicie o tym planie? Poniedziałek: Klatka + triceps Wtorek: trening aerobowy jazda na rowerze stacjonarnym 30-60minut Środa: Grzbiet + biceps + przedramie Czwartek: trening aerobowy jazda na rowerze stacjonarnym 30-60minut Piątek: Nogi + bark Sobota: trening aerobowy jazda na rowerze stacjonarnym 30-60minut Niedziela: wolne PONIEDZIALEK [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1718 Data: 2009-06-30 21:14:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Fbw , skakanka ,bieg

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam mam pytanie zaczynam trenować FBW chciałbym dodać do tego bieg , skakankę i rozciąganie. Moje pytanie czy może być takie plan??I ile powinna trwać rozgrzewka i roziąganie poniedziałek/środa/piątek -rozgrzewka -rozciąganie -skakanka 3/4 serie -FBW -rozciąganie wtorek/czwartek/sobota -bieg

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1587 Data: 2012-05-13 18:20:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wywiad z Przemysławem Kabanem Budziszewskim

    Temat
    Aktualności - Sporty Siłowe

    Wywiad z Przemysławem Kabanem Budziszewskim. Witaj Przemku! Dziękuję Ci że zgodziłeś się na wywiad dla SFD. -Cała przyjemność po mojej stronie. Kiedy zacząłeś interesować się dyscypliną Strong Man? Nie uwierzę, że zostałeś Strong Manem, ponieważ kazała Ci mama ( Przemek na filmie o swoim treningu na pytanie ,, Dlaczego został Strong Manem ) [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 4482 Data: 2007-12-23 20:16:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ścięgna [art]

    Temat
    Trening dla początkujących

    Ścięgna Wstęp Na początku chciałem dać do działu dla zaawansowanych, ale tam to jest oczywiste, więc dałem tutaj, zawsze jakiś mały plusik do wiedzy. Czy kiedykolwiek podczas treningów zastanawialiście się nad ścięgnami? Myśle że nie. Nie mam zamiaru pisac tu jakichś referatów. Chcę po prostu uświadomić wam, że coś takiego jak ścięgna, istnieje. [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 3372 Data: 2009-11-12 21:07:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mój trening Odchudzanie i cwiczenia zaczalem jakis miesiac temu i sa dobre efekty gdyz stracilem 7 kg wazylem 90kg a teraz mam 83. Od miesiaca robie FBW 3 razy w tyg. Cwicze w domu, do dyspozycji mam skakanke, sztangielki, raczki do pompek a to moj trening Niedziela, Wtorek, Czwartek : Rozciaganie 10 min skakanka A Klatka : pompki boczne 3 x 10 [...]

    Odpowiedzi: 32 Ilość wyświetleń: 4150 Data: 2009-07-15 06:35:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pytanko o rozklad treningów

    Temat
    Sztuki Walki

    Mam do was pytanie.Trenuje KK ale tylko 2 razy w tygodniu wiec uzupelniam w domu.Jednak nie wyrabiam ze wszystkimi cwiczeniami (rozciaganie,silowe,technika itd.)Czy wedlug was lepiej bedzie jak to sobie jakos podziele np.1 tydzień rozciaganie technika 2 tydzień rozciąganie siłówka.Dobry jest taki układ?

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1169 Data: 2006-05-28 20:39:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pytanie- zajecia fitness typu stretching

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, chcialabym sie dowiedziec jak wygladaja zajecia typu stretching w klubach fitness. czy na poczatku jest jakas rozgrzewka, uklad choreograficzny na ziemi czy stepie i pozniej rozciaganie czy od poczatku do konca tylko rozciaganie? i czy to jest rozciaganie statyczne? Z gory bardzo dziekuje za pomoc :)

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 1111 Data: 2010-01-11 15:08:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • witam, ciekawe co sądzicie o moich przemyśleniach myślałem o treningu który dałby największe szanse pod trzymanie kozackiej formy aż do samej emeryturki tytułem wstępu: na siłowni bywam od ponad 10lat, obecne BMI to 25,7 - nigdy nie interesowała mnie hipertrofia , brak mi chęci imponowania przerostami. Tak więc pod słowem 'forma' nie rozumiem [...]

    Odpowiedzi: 27 Ilość wyświetleń: 5157 Data: 2010-06-19 02:21:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Periodyzacja

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam! Co to jest periodyzacja? Periodyzacja, inaczej cyklizacja, ciężkich i lżejszych treningow. Periodyzacja krótkoterminowa Zacznijmy od słownictwa. Makrocyklem nazywamy cały cykl treningowy. Makrocykle dzielimy z kolei na mezocykle, ponieważ wraz z postępami w trenowaniu zmieniają się również twoje cele treningowe. Dla kulturystyów będzie to [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 12099 Data: 2006-07-07 14:16:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)