SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • DZIEŃ 119. 09.05.2015 1. 2km spokojnie 2. 300m (50skipa, 50skipc, 50 wieloskoki, przerwy 50m trucht) 3. rytmy 4x100m 4. 2x3km na 85-90%, przerwa 3min marsz (druga seria jest oszukana, bo w połowie przebiegła mi wiewiórką przez drogę i zacząłem ją gonić zamiast biegnąć, chciałem pstryknąć fotkę ale zwiała mi na drzewo %-) ) [...]

    Odpowiedzi: 105 Ilość wyświetleń: 11244 Data: 2015-05-09 18:18:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DZIEŃ 145 4.06.2015 1. OWB I 2km (5:31) 2. sprawnościówka 10min 3. skipa A, C, wieloskoki po 50m, 50m przerwa trucht 4. OWB II 5km, 1 min marsz przerwa (5:16) 5. trucht do domu 2,2km (5:22) 6. rozciąganie 2 min %-) ŁĄCZNIE 503,4 KM 8-)

    Odpowiedzi: 105 Ilość wyświetleń: 11244 Data: 2015-06-04 19:57:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • De@s masz racje, biegając takie długie dystanse bedziesz miał problem z przybraniem na wadze, musisz sobie zadać pytanie ( na czym Ci najbardziej zależy ) bo połączenie dwóch przeciwiństw jest strasznie, strasznie trudne, Wiec.. sam musisz wybrać , oczywiście kiedy wybierzesz bieganie , trening na siłowni powinien być uzupełnieniem Twego treningu [...]

    Odpowiedzi: 81 Ilość wyświetleń: 9756 Data: 2009-03-22 17:44:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Po ostatnim treningu mam tak potężne domsy na pośladkach, że mnie aż w nocy obudził ból, na szczęście rozmasowałam to. Spieszyłam się w sobotę i ominęłam rozciąganie, rolowanie }:-( Mam nauczkę, już przechodzi więc normalnie idę na dzisiejszy trening. W piątek wpadły trzy małe kawałki pizzy na cienkim cieście, bez sosu i ketchupu, z warzywami i [...]

    Odpowiedzi: 1264 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-02-19 13:20:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Tydzień V 1.Ściąganie drążka prostymi rękoma 4*10 10x23kg 10x23kg10x23kg10x23kg 10x18kg 10x18kg 10x18kg 10x23g OK dobrze weszło, zrobiłam jeszcze 1x8 ściąganie drążka wyciągu górnego bo chciałam sprawdzić jak z moją siła i udało mi się zrobić w końcu 32kg a nie 25kg :-D 2.WL 3*5 5x40kg 5x40kg 5x40kg 5x32,5kg 5x35kg 5x37,5kg 5x30kg 5x32,5kg [...]

    Odpowiedzi: 1264 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-03-10 20:43:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ale numer dzisiaj odstawiłam! Myślałam, że RDL robię 62,5kg a było 70kg }:-( Tydzień VI 1.Ściąganie drążka prostymi rękoma 4*10 10x23kg 10x23kg10x23kg10x23kg 10x18kg 10x18kg 10x18kg 10x23g Uwielbiam to ćwiczenia, teraz gdy w pełni skumałam co i jak to jest jedno z moich ulubionych ćwiczeń, pięknie czuję plecy 2.WL 3*5 5x40kg 5x40kg 5x42,5kg [...]

    Odpowiedzi: 1264 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-03-16 22:22:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Tydzień 2 trening 3 jestem już zmęczona poprawie 25 minutowej rozgrzewce %-) Dead bug z gumą 3*12 pierwszy raz jak robiłam to nie umiałam załapać z gumą, teraz już ok ale muszę się mocno skupić Glute bridge z gumą 3*12 wiem, że to śmieszne ale naprawdę mocno czuję pośladki %-) trzymanie tempa też daje w kość Low bar squat (pauza 2 sekundy na dole) [...]

    Odpowiedzi: 1264 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-04-23 23:09:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ważyłam się w sobotę i wydawać by się mogło, że wszystko przyjęłam na spokojnie, a w niedzielę wpadłam w taką rozpacz, że siedziałam na podłodze w łazience i beczałam a właściwie wyłam przez godzinę :'-( płakałam, że ja jeszcze w ciąży nie jestem a już myślę co moje dziecko będzie jeść albo nie jeść, i co będę mówić innym żeby go nie utuczyli, [...]

    Odpowiedzi: 1264 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-04-30 22:55:31 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Wiedziałam, że powrót po przerwie będzie trudny ale nie, że aż tak %-) Wydaję mi się, że duży wpływ miało moje złe samopoczucie w poniedziałek, gorączkę miałam. Na szczęście cały trening robiłam z trenerem, więc popracowaliśmy nad techniką i psychicznie mnie uspokoił, nie pozwolił robić na siłę. W przysiadach muszę mocniej pracować biodrem, udało [...]

    Odpowiedzi: 1264 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-05-16 09:02:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czwartek 11.02.2016 Dieta: B/T/W/kcal: 236/133/302/3408 Waga (rano): 89.6 kg Trening: Nogi, brzuch Wyprosty nóg na maszynie (rozgrzewka) 3x25 powtórzeń Przysiady ze sztangą 60x12, 100x10, 120x6, 150x6, 180x6 Wypychanie nóg pojedyńczo na maszynie Hammer Strength Plate-Loaded Leg Press 50x15, 50x15, 50x15 Wyprosty nóg na maszynie siedziąc - [...]

    Odpowiedzi: 429 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-02-12 09:14:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dzisiejszy trening Rozgrzewka, potem 1) Wznosy nóg z leżenia-15x 2) Wspięcia na palce obunóż-na podwyzszeniu-15x 3) Przysiady klasyczne z hantlami-thusters-wzielam po 5 kg-15x 4) wejście na ławkę z hantlami tez po 5 kg-15x 5) wznosy z opadu 6) Pompki klasyczne max powtórzeń-klasycznych nie daje rady, oparlam rece o lozko i tylko 6 razy 7) [...]

    Odpowiedzi: 299 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-06-18 22:29:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dzięki za odpowiedz, czyli cos na plus /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/5f619837eb4d476f91337c1d44c0ab7c.JPG dzisiaj z cwiczeniami mizernie, nie mialam sily dzwigac nic wiecej niz ostatnio a i to szlo opornie{:-( rozgrzewka, potem po 15x-tylko 1 seria 1) plank max czas-60s,45s,30s-tylko 3 razy 2) Martwy ciąg z hantlami 5kg 3) Wykroki z hantlami 5kg 4) [...]

    Odpowiedzi: 299 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-06-20 01:10:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dzisiaj cwiczenia poszly lepiej niz ostatnio, moze to dlatego, ze wczoraj nie bylo deptania na stepperku rozgrzewka trening A-2 serie 1) Wznosy nóg z leżenia 15x 2) Wspięcia na palce obunóż 15x 3) Przysiady klasyczne z hantlami-thusters 15x-tylko z 2x2,5kg 4) wejście na ławkę z hantlami 15x z 2x2,5 kg 5) wznosy z opadu-na pilce 6) Pompki [...]

    Odpowiedzi: 299 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-06-22 21:35:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • do tego pomidory, kalafior, fasolka szparagowa, ogorek kiszony, papryka suple-omega3, magnez, rutinoscorbin, Esceven, sylivit150, Psyllium husk, bratek tabl, tabl uspokajajace ziolowe woda 2l, herbata zielona, kawa zbozowa wczoraj cwiczylam 2x 20 min na orbitku a dzisiaj rozgrzewka-5 min orbitrek, pajacykix20, pilka i hantelki 1.wyciskanie [...]

    Odpowiedzi: 299 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-07-03 01:42:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • chyba coś nie tak robię bo te ćwiczenia zajmują mi strasznie dużo czasu, zwłaszcza jak zmieniam ciężar to mam wrażenie,ze to rozkręcanie, dokładanie lub zdejmowanie i zakręcanie ponowne więcej czasu mi zabiera niż same ćwiczenia może powinnam jakiś inny zestaw ćwiczeń wybrać? czy ciągnąć jeszcze ten? na początku był orbi 10 min, na koniec [...]

    Odpowiedzi: 299 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-07-15 02:31:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dzisiaj rano 45 min orbi wieczorem ćwiczenia z piłką (przed rozgrzewka, po rozciąganie), w nawiasie podałam ciężarki z poprzedniego treningu /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/9862d6f4af9f4c8d84635024cf5c20f2.JPG /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/eae282f596344746a41740b3ff8b77b2.JPG dodatkowo w misce warzywka- pomidory, fasolka szparagowa, kiszona kapusta gotowana, [...]

    Odpowiedzi: 299 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-07-17 02:27:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dzisiejsze ćwiczonka-pierwszy tydzień gigantserii, do wczoraj nie byłam pewna jak to ułożyć ale dokopałam się do dziennika vajolet sprzed 3 lat i tam było rozpisane jak ćwiczyła(jak fajnie) rozgrzewka 10 min orbi i 5 min pajacyki, przysiady, wymachy rak,itp 4 gigantserie po 10 powtórzeń 1a. wyciskanie sztangielek płasko 10x 7,5kg-następnym razem [...]

    Odpowiedzi: 299 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-08-20 18:54:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dzisiejsza miska, trening wpisze pozniej /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/4f7d02ea00d04e80a26856f3aef08a73.JPG warzywa w misce-pomidory, papryka, fasolka szparagowa,brokuly kalarepka woda 4l , kawa, kefir z grzybka tybetańskiego na mleku kozim-wpisałam w tabelce 100g mleka suple-gold omega 3, diosmina, ,stress contol, skrzyp plus, chrom z cynkiem, [...]

    Odpowiedzi: 299 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-08-22 14:51:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dzisiejsza miska warzywa w misce-pomidory, papryka, brokuły, cukinia, pieczarki woda 3l , kefir z grzybka tybetańskiego na mleku kozim-wpisałam w tabelce 100g mleka, melisa suple-gold omega 3, diosmina, ,stress contol, skrzyp plus, chrom z cynkiem, probiotyk, psyllium husk, zen-szen,rutinoscorbin, esceven, tran przyprawy-czosnek, imbir,kurkuma, [...]

    Odpowiedzi: 299 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-08-27 19:57:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • miska+kiszona kapusta, pomidory, papryka, pieczarki, gotowana kapusta, cebula, czosnek, imbir, kurkuma, cynamon woda 4l, herbata zielona, melisa, kefir domowy, kombucha, psyllium husk /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/73cc3fdaba1a4f02899019ee4297ffb4.JPG dzisiejsze ćwiczenia-rozgrzewka 10 min orbi 5 min ogólne cw 1 gigantseria 4x10 powtórzeń, 90s przerwy po [...]

    Odpowiedzi: 299 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-08-29 22:36:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)