DZIEŃ 119. 09.05.2015 1. 2km spokojnie 2. 300m (50skipa, 50skipc, 50 wieloskoki, przerwy 50m trucht) 3. rytmy 4x100m 4. 2x3km na 85-90%, przerwa 3min marsz (druga seria jest oszukana, bo w połowie przebiegła mi wiewiórką przez drogę i zacząłem ją gonić zamiast biegnąć, chciałem pstryknąć fotkę ale zwiała mi na drzewo %-) ) [...]
DZIEŃ 145 4.06.2015 1. OWB I 2km (5:31) 2. sprawnościówka 10min 3. skipa A, C, wieloskoki po 50m, 50m przerwa trucht 4. OWB II 5km, 1 min marsz przerwa (5:16) 5. trucht do domu 2,2km (5:22) 6. rozciąganie 2 min %-) ŁĄCZNIE 503,4 KM 8-)
De@s masz racje, biegając takie długie dystanse bedziesz miał problem z przybraniem na wadze, musisz sobie zadać pytanie ( na czym Ci najbardziej zależy ) bo połączenie dwóch przeciwiństw jest strasznie, strasznie trudne, Wiec.. sam musisz wybrać , oczywiście kiedy wybierzesz bieganie , trening na siłowni powinien być uzupełnieniem Twego treningu [...]
Po ostatnim treningu mam tak potężne domsy na pośladkach, że mnie aż w nocy obudził ból, na szczęście rozmasowałam to. Spieszyłam się w sobotę i ominęłam rozciąganie, rolowanie }:-( Mam nauczkę, już przechodzi więc normalnie idę na dzisiejszy trening. W piątek wpadły trzy małe kawałki pizzy na cienkim cieście, bez sosu i ketchupu, z warzywami i [...]
Tydzień V 1.Ściąganie drążka prostymi rękoma 4*10 10x23kg 10x23kg10x23kg10x23kg 10x18kg 10x18kg 10x18kg 10x23g OK dobrze weszło, zrobiłam jeszcze 1x8 ściąganie drążka wyciągu górnego bo chciałam sprawdzić jak z moją siła i udało mi się zrobić w końcu 32kg a nie 25kg :-D 2.WL 3*5 5x40kg 5x40kg 5x40kg 5x32,5kg 5x35kg 5x37,5kg 5x30kg 5x32,5kg [...]
Ale numer dzisiaj odstawiłam! Myślałam, że RDL robię 62,5kg a było 70kg }:-( Tydzień VI 1.Ściąganie drążka prostymi rękoma 4*10 10x23kg 10x23kg10x23kg10x23kg 10x18kg 10x18kg 10x18kg 10x23g Uwielbiam to ćwiczenia, teraz gdy w pełni skumałam co i jak to jest jedno z moich ulubionych ćwiczeń, pięknie czuję plecy 2.WL 3*5 5x40kg 5x40kg 5x42,5kg [...]
Tydzień 2 trening 3 jestem już zmęczona poprawie 25 minutowej rozgrzewce %-) Dead bug z gumą 3*12 pierwszy raz jak robiłam to nie umiałam załapać z gumą, teraz już ok ale muszę się mocno skupić Glute bridge z gumą 3*12 wiem, że to śmieszne ale naprawdę mocno czuję pośladki %-) trzymanie tempa też daje w kość Low bar squat (pauza 2 sekundy na dole) [...]
Ważyłam się w sobotę i wydawać by się mogło, że wszystko przyjęłam na spokojnie, a w niedzielę wpadłam w taką rozpacz, że siedziałam na podłodze w łazience i beczałam a właściwie wyłam przez godzinę :'-( płakałam, że ja jeszcze w ciąży nie jestem a już myślę co moje dziecko będzie jeść albo nie jeść, i co będę mówić innym żeby go nie utuczyli, [...]
Wiedziałam, że powrót po przerwie będzie trudny ale nie, że aż tak %-) Wydaję mi się, że duży wpływ miało moje złe samopoczucie w poniedziałek, gorączkę miałam. Na szczęście cały trening robiłam z trenerem, więc popracowaliśmy nad techniką i psychicznie mnie uspokoił, nie pozwolił robić na siłę. W przysiadach muszę mocniej pracować biodrem, udało [...]
dzisiejszy trening Rozgrzewka, potem 1) Wznosy nóg z leżenia-15x 2) Wspięcia na palce obunóż-na podwyzszeniu-15x 3) Przysiady klasyczne z hantlami-thusters-wzielam po 5 kg-15x 4) wejście na ławkę z hantlami tez po 5 kg-15x 5) wznosy z opadu 6) Pompki klasyczne max powtórzeń-klasycznych nie daje rady, oparlam rece o lozko i tylko 6 razy 7) [...]
dzięki za odpowiedz, czyli cos na plus /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/5f619837eb4d476f91337c1d44c0ab7c.JPG dzisiaj z cwiczeniami mizernie, nie mialam sily dzwigac nic wiecej niz ostatnio a i to szlo opornie{:-( rozgrzewka, potem po 15x-tylko 1 seria 1) plank max czas-60s,45s,30s-tylko 3 razy 2) Martwy ciąg z hantlami 5kg 3) Wykroki z hantlami 5kg 4) [...]
dzisiaj cwiczenia poszly lepiej niz ostatnio, moze to dlatego, ze wczoraj nie bylo deptania na stepperku rozgrzewka trening A-2 serie 1) Wznosy nóg z leżenia 15x 2) Wspięcia na palce obunóż 15x 3) Przysiady klasyczne z hantlami-thusters 15x-tylko z 2x2,5kg 4) wejście na ławkę z hantlami 15x z 2x2,5 kg 5) wznosy z opadu-na pilce 6) Pompki [...]
chyba coś nie tak robię bo te ćwiczenia zajmują mi strasznie dużo czasu, zwłaszcza jak zmieniam ciężar to mam wrażenie,ze to rozkręcanie, dokładanie lub zdejmowanie i zakręcanie ponowne więcej czasu mi zabiera niż same ćwiczenia może powinnam jakiś inny zestaw ćwiczeń wybrać? czy ciągnąć jeszcze ten? na początku był orbi 10 min, na koniec [...]
dzisiaj rano 45 min orbi wieczorem ćwiczenia z piłką (przed rozgrzewka, po rozciąganie), w nawiasie podałam ciężarki z poprzedniego treningu /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/9862d6f4af9f4c8d84635024cf5c20f2.JPG /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/eae282f596344746a41740b3ff8b77b2.JPG dodatkowo w misce warzywka- pomidory, fasolka szparagowa, kiszona kapusta gotowana, [...]
dzisiejsze ćwiczonka-pierwszy tydzień gigantserii, do wczoraj nie byłam pewna jak to ułożyć ale dokopałam się do dziennika vajolet sprzed 3 lat i tam było rozpisane jak ćwiczyła(jak fajnie) rozgrzewka 10 min orbi i 5 min pajacyki, przysiady, wymachy rak,itp 4 gigantserie po 10 powtórzeń 1a. wyciskanie sztangielek płasko 10x 7,5kg-następnym razem [...]