Waga rano: 87kg Samopoczucie: Dobrze Motywacja: Bardzo dobrze papu: Wczoraj troche przesadziłem i od razu poszło w dupę... Cóż. się zrzuci. Ćwiczenia: po tygodniowej przerwie w zabawie żelazem przyszedł czas na pierwszy trening. Rozgrzewka: 3 minuty skakania, pajacyków itp. ogólne rozciąganie i rozgrzewka rąk. Pierwsza zaprawa na mięśnie grzbietu [...]
Waga rano: 84.8kg Samopoczucie: Dobrze Motywacja: Bardzo dobrze Papu: Indyk w półsłodkim winie jest wyśmienity... Ćwiczenia: Generalnie wczoraj trening aiki był porażką. Thermo speed zamiast dać kopa spowodował radosny "zjazd". Dziś jednak miałem na tyle dobry dzień, że postanowiłem zamiast żelastwa pośmigać po macie. Trening bardzo [...]
Waga rano: 82.6kg Trening o mniejszej objętości, ale nie chciało mi się ruszać tyłka do dojo. Postanowiłem zatem potrenować sobie w domu. Nastawienie na zakatowanie brzucha :D i pomęczenie reszty mięśni. Bez większych ekscesów. Jutro chyba i tak mi trening wypadnie, bo na 19 mam lekarza i pewno się nie wyrobię. Zobaczymy. Pompki na książkach: [...]
Waga rano: 82.6kg Pompki na książkach: 5/6/4/4/14 Rozciąganie ekspandera na plecy: 5/6/4/4/15 Wyciskanie hantli na barki siedząc: 3s10 z obciążeniem 10kg/ręka Wyciskanie hantli na biceps: 2s10 z obciążeniem 10kg/ręka Pompki francuskie: 2s15 Brzuch: Unoszenie nóg 30/20 Russian twist: 20/20 Spięcia: 30/20 W końcu udaje mi się utrzymywać wagę na [...]
Waga rano: 82kg Katowanie brzucha ciąg dalszy: Unoszenie nóg: 40/40 Unoszenie nóg do świecy: 40 (nogi na ziemi, podwijamy i z ugiętych kolan wybijamy do góry) Unoszenie nóg w świecy: 40 Rozciąganie ekspandera na skos: 20 na stronę (sztuka polega na skręcaniu się w pasie - pracują mięśnie brzucha i mniej grzbietu) Russian twist z obciążeniem: 40/40 [...]
Pompki na książkach: 10/12/9/9/15 Rozciąganie ekspandera na plecy: 10/12/9/9/17 Wyciskanie hantli na barki siedząc: 2s10 + 10/5/3/1 z obciążeniem 10kg/ręka Wyciskanie hantli na biceps: 3s10 z obciążeniem 10kg/ręka Pompki francuskie: 15/20/25 Brzuch: ABS II - poziom I Nogi: Przysiady 2s10 z obciążeniem 20kg Wykroki 1s20 z obciążeniem 20kg Wspięcia [...]
To też kwestia jak wcześnie zacznie się gimnastykować człowiek. ja pamiętam pierwsze takie zabawy już z okresu kiedy miałem gdzieś 4-5 lat. ale to na serio było zabawowo przemycane przez ojca. Potem w podstawówce to już bardziej w formie treningu ze 2 razy w tygodniu żeśmy z siostrą robili różne ćwiczenia. Ja sam przestałem po wypadku,który miałem [...]
Poszłam biegać. Wcześniej w domu rozciąganie i krótka rozgrzewka. Na początku ostrożnie i powoli krótkim krokiem, dobiegłam do lasku i zrobiłam trzy szybsze odcinki 200m po asfalcie (dobre miejsce do interwałów i kawałek trzeba dobiec, to od razu rozgrzewka wychodzi) i wróciłam do domu w tempie konwersacyjnym. Akurat 5 km mi wyszło w sumie. Noga [...]
Po prostu znam sporo przypadków co tak cisnęli , cisnęli, forma oczywiście też na plus . Tylko szybko przyszły kontuzje. I patrząc na biegaczy amatorów w moim gronie , którzy coś się przykładają, to co chwilę komuś coś jest. Nie wiem jak Twoi znajomi, ale zauważmy że Tsu ciężko przyrównać do standardowego biegacza :-). Oprócz biegania robi [...]
Witam, wykonałem dziś trening góra A, który ułożyłem - wrażenia pozytywne, skos skończyłem nieco zaniżonym 50kg x 5, wiosłowania robiłem 4 serie progresując 2,5kg co serie, w dipsach wyszły 4 serie ostatnia 10kg x 6 - potem zrobiłem 25 minut rowerka, ponieważ mam tendencje do zalewania (tłuszcz odkłada się na klatce i bokach tali) i rozciąganie [...]
Co do wczorajszego treningu: Zakwasów nie ma, lekko czuję czworogłowe i trochę rozpiętki. Jutro jadę do domu, więc trening wykonam w warunkach domowych. Oprócz tego czeka mnie lekarz, pewnie dostanę skierowanie na badania. Boję się troszkę o miskę, będzie ciężko przez te 4 dni. Ale rozkład musi być.@@-) trening trening interwałowy (wykonywany z [...]
Jestem po treningu, wcinam porcję indyka z soczewicą i dziś czuję, że ćwiczyłam8-) W tym tygodniu plan jak poniżej. Odpuściłam dziś basen. Wysyfiło mnie i mam lekko wzdęty brzuch, wolałam iść na siłownię. Trening: -rozgrzewka: 10 min rowerek 1. Rozpiętki na maszynie 3x10 powt x15kg ostatnia seria 10 kg 2. Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce [...]
Dziś DNT. Muszę odpocząc. Od poniedziałku codziennie kręciłam coś na siłowni. Jak nie mój plan, to kardio z dziewczynami :)) Jestem w domu, znów muszę być czujna jeśli chodzi oo miskę. Bardzo mi dopowiada takie planowanie jedzenia. Bardzo oograniczyłam nabiał. Teraz mam więcej ryb. Dawniej było sporo mleka, twaróg na śniadanie i na kolację. [...]