Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Na wstępie witam wszystkich, jest to mój pierwszy post na tym forum :) Sprawa wygląda następująco.. Od Lutego bieżącego roku, staram się ćwiczyć codziennie. Zależy mi dobrej sylwetce, rzeźbie, oraz sile. Mój trening jak do tej pory wyglądał tak: Pod wieczór; rozciąganie i krótka rozgrzewka, 200 brzuszków (4 serie po 50), 60 pompek (3 serie po [...]
Witam, mam 16 lat, 175cm wzrostu i 82.5kg wagi, mój cel to redukcja, aż zaczną mi wystawać mięśnie brzucha i następnie masa + siła i zapiszę się na jakieś sporty walki. Więc tak, mam dostępny podstawowy sprzęt i ok 250kg obciążenia, ale chciałbym się skupić aktualnie na kalistenice, gdyż nie mam aktualnie miejsca i warunków do ćwiczeń na ławeczce [...]
Witam :) Mam na imię Natalia mam 16 lat. Założyłam nowy temat aby uzyskać porady i wskazówki dotyczące ćwiczeń. Postaram się jak najdokładniej opisać swój "problem". Przybliżę wam nieco swoją sytuację. Co do trybu życia... Na pewno nie jest to tryb siedzący, staram się aby ruch towarzyszył mi jak najczęściej. Nie ćwiczę regularnie aczkolwiek [...]
czy dobrze dobrałem progresje, proszę o poprawę progresji jeżeli coś jest nie tak. i czy wszędzie powinna być progresja??? KLATKA PIERSIOWA 1. Wyciskanie Sztangi Na Ławce Poziomej Szerokim Chwytem - 10x8x6 2. Wyciskanie Sztangi Na Ławce Skośnej Szerokim Chwytem - 10x8x6 3. Wyciskanie Sztangielek Na Ławce Skośnej - 10x8x6 4. Rozpiętki Na Ławce [...]
Witam. Ćwiczę takim planem treningowym i mam dobre przyrosty ale czy mógłbym coś poprawić żeby je mieć jeszcze większe? Oto mój plan którym ćwiczę aktualnie: Pn - Klatka Wt - Biceps Śr - Barki Czw - Nogi Pt - Triceps Sb - Plecy Nie wiem czy nie lepiej byłoby to połączyć przy wchodzeniu na cykl kreatynowy. Próbowałem łączyć klatke z tricepsem to [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
ANKIETA Zdjęcie sylwetki (warunek konieczny, min. przód i tył) : Wiek :19 Waga :106 Wzrost :186 Staż treningowy :2 lata z przerwami. Obwód pasa :98cm Obwód klaty:120cm Obwód uda:63 Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): piatek sobota piłka nożna + w pon i piśtki basen po godzinie.w tygodniu koszykowka max 2x. Ograniczenia [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Witam po raz kolejny, w końcu przekonałem się aby spróbować jeść wg ścisłe (lub trochę mniej) ułożonej diety. Będzie to moja pierwsza dieta. Ukradłem ją z jakiegoś tematu i lekko zmodyfikowałem. Wiek : 20 Waga : 78 Wzrost : 194 Staż treningowy: 4 miesiące Stan zdrowia: jestem po martwicy chrzęsnej kolana Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : [...]
ankieta: Płeć: mężczyzna Wiek: 16 Waga: około 60kg Cel treningowy: masa stać na siłowni: rok obijania Uprawiane inne sporty: Tylko na WF Dostęp do sprzętu: 43kg obciążenia + 4x drążek mały(2kg) = 50kg + expander + 2x plastik hantelek 5kg Dieta: ułożę jak będę miał plan Przeciwwskazania medyczne: kiedyś tylko miałem kontuzję zażywane suplementy: [...]
[...] suwnicy 4 x 10p - Prostowanie nóg w siadzie 4 x 10p **Brzuch - spinanie brzucha w leżeniu 4 x 40p - unoszenie nóg w podporze 4 x 20 p - skręty 3 x 50p SOBOTA - KLATKA(ROZCIĄGANIE) **Klatka - Rozpiętki ze sztangielkami w leżeniu na ławce poziomej 3 x 10p - Przenoszenie sztangielki w leżeniu w poprzek ławki poziomej 4 x 10p - Wyciskanie [...]
Mój dziennik treningowy. Cel = przybrać trochę masy, zwiększyć wytrzymałość, kondycje. Wiem, że to drugi temat, ale chciałem podać wymiary w pierwszym poście i nie mogłem edytować. Moje wymiary : Wzrost (cm) 154 Waga (kg) 42 Obwód Bicepsa (cm) 26 Obwód Klatki (cm) 84 Obwód Pasa (cm) 67 Teraz opiszę ćwiczenia. Podciąganie(Plecy, bicepsy): 3 serie [...]
Witam, od 4 m-cy jadę split 4 dni wcześniej fbw i partia 2x w tyg. - klata, tric, przedramiona - nogi, łydki, brzuch - barki, bic, przedramiona - plecy, łydki, brzuch.... Na plecy ok. 14-15 serii + kaptury 4s., czworogłowe 12 serii + 8 serii na dwójki, klatka 12 serii (8 wyciskań + 4 rozciąganie), bic, tric 9 serii, barki ok. 12-13 serii. Otóż od [...]
Witam wszystkich gorąco. Chciałbym zrzucić trochę wagi. Ważę 87kg przy z wzroście 168 a to nie wygląda za fajnie.W dodatki jestem szeroki w barkach( rodzinne) i zaczyna to śmiesznie wyglądać.Mam 16. Od jakiegoś czasu się rozciągam się , aby jeszcze jakoś pobudzić ten wzrost pije mleko i staram się jeść rzeczy zawierające białko(twarogi itp.)Wiem [...]
Witam .. chcialbym zacząć chodzic na siłownie ale nie wiem jak ustawic sobie trening..kiedys tam coś trenowałem .. ale jakos zrezygnowałem .. i teraz po szkole mozna już coś pomyśleć .. tylko jestem zupełnie zielony mam 184 cm i wazne 68 kg - jaki trening zacząć robić ? znalazłem coś na takiej stronie : DZIEŃ 1 poniedziałek KLATKA PIERSIOWA: 1. [...]
Witam , tak by to mniej więcej wyglądało z mojej perspektywy , jeśli ktoś ma zastrzeżenia , polecenia - mile widziane . Trening w systemie ABC 3dniowy , koleżanka chce poprawić swoją sylwetkę - poprawić uda , brzuch , ogólnie chodzi o spalenie fatu w tych okolicach. Starałem się wybierać takie najprostsze ćwiczenia i postawiłem na oczywiście [...]
Witam, Po szeregu badań - rtg klatki, usg oraz ekg serca, neuro konsultacji, badaniach krwi i innych trafiłem na USG ortopedyczne, gdzie okazało się że ból położony w bocznych okolicach mostka z lewej strony wynika najprawdopodobniej ze zmian przeciążeniowych które tam zaszły. Diagnoza wygląda następująco: Torebka stawowa bez pogrubień. Brak cech [...]
moj trening wyglada nastepujaca: bieg ciaglym tepem przez ok 30 min po biegu rozciaganie ok 15 min po tym wszystkim napierdzielam w worek tez ok 30 min. ale dla mnie jest to malo i stalo sie monotonne i przez to trace checi do cwiczen ! najbardziej zalezy mi na kondycji bo w styczniu czeka mnie egzamin gdzie bedzie 5 walk po 2 minuty i chce [...]
Witam, chciałem sie dowiedzieć (nie dla siebie) czy codzienne siłowe ćwiczenia na łydki (duża intensywnosc) przy diecie redukcyjnej pozwolą spalić mięsnie łydek. Czy rozciąganie wpłynie na wysmuklenie?? Korzystałem z wyszukiwarki, ale opinie były różne. Dzieki :) Zmieniony przez - markowiec w dniu 2006-05-01 08:24:12
Mój aktualny trenin pleców prezentuje się następująco : Popzedzany 10-15 minutową rozgrzewką: Róznego rodzaju skłony, rozgrzewka obręczy barkowej, rozciaganie/ przeciaganie (streching ) grzbiet podciaganie na drążku na maxa x 2- 3 Ćwiczenia wioslowanie x 3 wioslowanie jednorącz x 3 szrugsy sztangą x 4 prostowanie grzbietu z opadu tułowia x [...]
3x w tygodniu 7 min rowerek 5 min ogólne rozciąganie unoszenie tułowia z opadu 15 po 3s nie wiem czy wykonuje rozpiętki w siadzie na maszynie czy Odwrotne rozpiętki (na maszynie) bo w atlasie nie mogę za bardzo dostrzec różnicy 15 po 3s prostowanie nóg w siadzie (na maszynie) 15 po 3s skłony w leżeniu głową w dół 20 po 3s wypychanie ciężaru na [...]