Wczorajszy trening: zajęcia Crossfit rozgrzewka 30s plank- 5 burpee - przerwa do końca minuty x 10 (10 min) AMRAP 20 minut: 10 Burpee 15 squat 20 situps (knee to chin) Zrobiłam ten obwód 14 razy w ciągu 20 min, razem 630 powtórzeń. Miałam trzeci wynik w grupie. + trening kettelbell 1 h (swing, rwanie, wyciskanie, przysiady, seria na koniec: 4 [...]
Wczorajszy trening: Crossfit Rozgrzewka 20 min: 1x Bear complex 25 kg + 3 burpee- do 10 rundy, póżniej od 10 do20 przysiadów) powtarzaliśmy to w każdej z 20 minut +zajęcia kettlebell piramida kettli ze zwiększającym się ciężarem 8 kg, 10kg, 12kg, 14kg, 16kg: 10 x swing oburącz 10 x swing prawą ręką 10 x swing lewą ręką 10 x zarzut 10 x zarzut [...]
Dzisiejszy trening: Zajęcia CF: 1. Tabata w parach 8 min: - skoki na skakance na zmianę z trzymaniem plank 2. AMRAP 20 min: -5 GTO 15 kg (talerz z ziemi nad głowę) -10 brzuchów -15 przysiadów Wykonanych 20 serii :-) Trening siłowy: 1. Przysiad 20kg x 20 40kg x 20 - 2 serie 50kg x 10 60kg x 5 70kg x 2 2. Przysiad bułgarski cc x 15/noga- 3 serie 3. [...]
Ło matko jaki ja jestem cienias to aż wstyd }:-( Tydzień 1 Pierwszy trening za mną. Wydawał się taki prosty do czasu aż go zaczęłam :)) Przed treningiem jako rozgrzewka 10 min orbitreka, po treningu rozciąganie + 5 min orbitreka bo więcej nie dałam rady. /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/dfe9e9dac1614c5e8c4f7a471176ab85.jpg Obciążenia wpisywałam łączne [...]
30.01.2014 Czwartek Dzień treningowy: 1) przysiady 10x10 (zaczerpnięte z German Volume Training) 60kg - 1 minutowe przerwy między seriami 2) wiosłowanie sztangą w pochyleniu nachwytem 10x10 (ostatnie 3 serie były już po 8 powtórzeń, bo nie dawałem rady) 50kg - 1 minutowe przerwy między seriami 3) Wyciskanie sztangi na skosie 6x10 (40kg) + rumuński [...]
2.02.2014 Niedziela Dzień treningowy PULL Miałem zacząć od jutra, ale jutro pierwszy dzień praktyk i nie wiem o której skończę, jak to będzie wyglądało itd. Dlatego zacząłem dziś :-). Trening: 1) drążek - wąski podchwyt 6 serii: 6,6,6,6,5,4 - ciężar własny 2) wiosłowanie sztangą w opadzie nachwytem 5 serii: 12x40kg, 12x40kg, 12x45kg, 12x45kg, [...]
Wedlug ksiązki której tytuł podałem, przed treningiem kopanym powinno wykonywac się tylko rozciąganie dynamicze czyli wymachy nóg a rozciąganie izometryczne, statyczne i w stanie rozluźnienia tak jak napisał VOLT7 po treningu.
Może i tak, ale Ty chyba nie chciałbyś sprawdzić, czy akurat u Ciebie nie rodzi się kontuzja i w efekcie przedobrzysz? Posłuchaj, co koledzy Ci radzą. Jeśli jakieś ćwiczenia powodują Ciebie ból - trzeba sie zastanowić czemu. I dobrze więc, że pytasz. Jeżeli wykonujesz to ćwiczenie, o którym pisze wwwaldek, zwróć uwagę, by kolano nogi prostej, [...]
tematy o rozciaganiu na sfd zupelnie nie kumam. ktory art jest najlepszy z tych : http://klub.chip.pl/mma/rozciaganie/rozciaganie.html http://www.kulturystyka.pl/atlas/stretching.htm
przyznam, że krótko bo miałem przerwy( tzn, chodzilem jakis czas na boks, przerwałem kickboxing a tam nie bylo nic rozciagania i wrocilem do poczatku). miesiąc. z tym ze rozciaganie te nie jest intensywne. są jakieeś plany na rozciąganie? tzn jakieś szczególny ciąg ćwiczeń. bo być może rozciągam się bez żadnego efektu
Też wyjeżdzam i kupuję sobie 3.6kg ostrowi. Będę wpychał po 60gram dziennie + tuńczyki no i jakieś tam posiłki z ryżem w pośpiechu, które się uda zjeść. Żeby nie spaść polecam rozciąganie. Codziennie rozciąganie + jakieś pomysły na podnoszenie czegoś, wogóle na jakieś krótkie ćwiczenia całkowicie zapobiegną spadkom. Zmieniony przez - audiofil w [...]
M.Oyama masz duże poczucie humoru... Tylko jak już rzucasz linka do tekstu który skanowałem i uzupełniłem grafiką - to wypadałoby PRZECZYTAĆ - NIE?! "Raczej nie ćwicz 7 razy w tygodniu. Pozwól "odpocząć" ścięgnom itd. jeden dzień, ponieważ zbyt intensywne rozciąganie może przyczynić się do negatywnych wyników. " Mówię - [...]
Rozciąganie możesz i powinieneś zawsze po treningu robić. Na szpagat polecam "Rozciąganie odprężone" Pavla T. Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-12-10 15:11:29
Dzięki za takie zainteresowanie moim tematem :) Robie prawie wszystkie ćwiczenia które mi doradzacie, ale widocznie robie to za rzadko. A jak sie tak zastanowiłem to np. jak robie przysiady przy suwnicy - schodze niziutko tak jak trzeba, więc może to rzeczywiście sprawa równowagi. Jak mógłbym nad tym popracować? Co do rozciągania to może zrobie [...]
Rozciągania nigdy nie jest za dużo, jeżeli robisz to z głową, sam musisz wyczuc granice do ktorej mozesz dojsc rozciagając sie, aby nie naderwac lub zerwac mieśnia a takie rzeczy przy intensywnym rozciaganiu sie zdarzają wiec uważaj. Pamietaj że rozciąganie to przyjemnosc i relaks, wiec nie ma tutaj takich ograniczen jak przy treningu siłowym [...]
Daje zmodyfikowany plan (wywalilem kilka cwiczen, zmniejszylem ilosc serii i powtorzen). Co wy na to: 1.Pompki płasko - 3 x 10 - ze zmiennym rozstawem dłoni. 2.Pompki przy ścianie 3 x 10. 3.Pompki w podporze tyłem 3 x 10. 4.Pompki na krzeslach (w zwisie) 3 x 7 5.Przysiady na obu nogach 3 x 10. 6.Wspiecia na palce na obu nogach 3 x 10. [...]
Hejka! Po weekendzie nie jest już tak wesoło, ciężko się uczy dyscypliny Co do brzucha, to nie katuję go całą godzinę, bo wcześniej jak juz pisałam: trening na brzuch, to 15 min rozgrzewki Cardio + 15 min ćwiczeń na ręce i 30 minut ćwiczeń na brzuch i na końcu jeszcze krótkie rozciąganie, to chyba nie jest za długo, tak przynajmniej mi się [...]