Na mnie nigdy duża objętość dobrze nie działała. Trening się czasem wydłużał gdy robiłem więcej serii pierwszego ćwiczenia na długich przerwach. Teraz w pierwszym ćwiczeniu jest 5 serii progresywnych, a w pozostałych po 3 serie robocze z redukcją na koniec. No to ile czasu potrzeba żeby to zrobić? Brzmi ciekawie. Nie jeden z nas moze sie nauczyc [...]
niee, po prostu nie mam treningów SW, na siłkę nie chodzę, więc postanowiłam serio serio zająć się bieganiem ;) a 15 km padło spontanicznie, biegłam i biegłam i w trakcie stwierdziłam, że to mój dzień i tyle pobiegnę i jako, że dobrze się czuję to znak, że czas wydłużać kilometraż, czas modyfikować biegowe treningi i pobawić się tym trochę:D a [...]
dziś w planie mam iść na zajęcia grupowe %-) jakieś rozciąganie, elementy jogi i pilatesu zobacze czy mnie wk*** nie chwyci :-) po wczorajszym treningu siniaki na łokciach od planka %-)
Trening A Tuck Planche 10 s x 6 Tuck Front lever 10 s x 6 Pompki nap poręczach (dipsy) 5x5 Podciąganie nachwyt (tu się jeszcze zobaczy)4x5 Na unoszenie nóg mam drążek za krótki, a nie zawsze będę mógł być w terenie. Spróbuje to zastąpić, albo brzuszkami jandy, jak się to nie uda to poszukam czegoś lepszego 5x5 Pistolety 5x5 (ale z podporem [...]
Trening A Tuck Planche 10 s x 6 Tuck Front lever 10 s x 6 Pompki nap poręczach (dipsy) 5x5 Podciąganie nachwyt (tu się jeszcze zobaczy)4x5 Na unoszenie nóg mam drążek za krótki, a nie zawsze będę mógł być w terenie. Spróbuje to zastąpić, albo brzuszkami jandy, jak się to nie uda to poszukam czegoś lepszego 5x5 Pistolety 5x5 (ale z podporem [...]
Prawy się trochę gorzej odchyla, ze względu na ból i jak masz te ścięgna, które się ruszają jak ruszasz palcami to się bardziej napinają, ale nie widać tego jakoś bardzo, żeby jeden odginał się gorzej drugi mniej. Chciałem dzisiaj zrobić kali, no, ale na razie muszę oszczędzać rękę, przy staniu na rękach, L-sit podlega ona nie małym obciążeniom, [...]
23.11.2011 Dzień 15 BTW 130/reszta/130, 1700kcal Trening "Miękkie nogi" - doszłam tylko do 9 burpee (to pewnie efekt niewyspania, bo ostatni sypiam po 5h ;/ Potem było 4x (30sek pajacyk + 30sek bieg w miejsc z nogami wysoko) Potem: 3 ćwiczenia od fizjoterapeutki + kilka ćwiczeń dla "połamańców" + rozciąganie Dieta Trochę kulała, bo za dużo białka [...]
14.12.2011 Dzień 36 B BTW 130/reszta/130, 1700kcal Dieta Coś nie mogę zrzutu wygenerować, ale była na 100%. Trening A nr 6 Rozgrzewka dynamicznie różne wymachy, skłony Siłowe Zapomnialam wziąć mojej rozpiski z ciężarami na poprzednim treningu więc wszystko robiłam z pamięci. Z ciężarami trochę nie trafiłam, ale za to dobre ćwiczenia zrobiłam, [...]
11.02.2012 BTW 120/reszta/120, 1600kcal Trening c Rozgrzewka: 5min bieżnia, wymachy, rozciąganie, kręcenia rękami, nogami, kolanami itp Siłowy: trochę krótko, następnym razem zrobię po 3 obwody i wezmę większe ciężary. Musze jeszcze nad techniką popracować bo to nowe ćwiczenia dla mnie. Aero 25min w tym 10min bieżnia: 1min 6km / 4min 9km / 5min [...]
17.02.2012 BTW 120/reszta/120, 1600kcal Trening b Rozgrzewka: 5min bieżnia, wymachy, rozciąganie, kręcenia rękami, nogami, kolanami itp Siłowy: C2) jakos nie lubie tego plank, zrobilam spiecia z nogami na pilce, mam nadzieje ze to nie zaszkodzi na moja poglebiona lordoze. Aero orbitrek 15min w tym 5x interwaly 30-30 (level 6-8) Dieta Warzywa: 1) [...]
21.02.2012 BTW 3x(120/80/50) 1x(120/80/100) Wrażenia z nowego BTW Na razie odpowiada mi mniejsza ilość węgli. Nie mam takich wybrzuszeń, wzdęć. Zaskoczona byłam jak dobrze poszedł mi trening po posiłku bez węgli. Łatwo było przysiąść do MC, bo brzucha nie wzdymało, Trening b Rozgrzewka: 5min bieżnia, wymachy, rozciąganie, kręcenia rękami, nogami, [...]
17.03.2012 BTW 3x(120/80/50) 1x(120/80/100) Trening a Rozgrzewka: 5min bieżnia, różne wymachy i skłony Siłowy: * Nagrałam ostatnią serię ale poszło mi tragicznie więc nie ma się czym chwalić :-{ * Trener na siłowni zauważył że filmuję i dał mi rady jak poprawić technikę w przysiadzie: powiedział że muszę uważać bo czasem na palce wchodzę i przy [...]
ona85, wieeeeeelkie dzięki. Ja to jednak ciężko-kapująca czasami jestem}:-( /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/2c3c8a95d3f94d71973db89021d40742.png Teraz to pierwsza klasa :) Trening: 25 min rowerek trening B 1) plank max czas 1x12, 1x8 2) Martwy ciąg z hantlami 2x15 3) Wykroki z hantlami 2x15 4) wiosłowanie hantelką 2x1 5) wyciskanie hantli leżąc 2x15 6) [...]