Cześć,chciałbym żebyście ocenili mój trening i podpowiedzieli kilka rzeczy.Od razu zaznaczę że jest on nietypowy.Moim celem jest dostanie się do służb mundurowych,czyli przejście sprawnościówki,dlatego głównym priorytetem jest siła i wytrzymałość.Cwiczę już od lipca,wcześniej było to FBW,3xtyg + drążek,później zlepek ćwiczeń różnych bez jakieś [...]
Co to za produkt? Kurtka New York Yankees Satin-Jacket-Black od Majestic Athletic 319PLN Cechy produktu: * 100% nylon * Nylonowa podszewka * Wodoodporna * Bardzo wysoka wytrzymałość na rozciąganie * 3 wyszywane loga * Zapinana na guziki zatrzaskowe * Orginalna licencja MA Charakterystyka produktu Kurtka baseballowa [...]
Witam, Dziesiątki materiałów za mną a ciąg nadal wydaje się nie być u mnie idealny, stwierdzam to po bólu lędźwi na kolejny dzień, choć w czasie wykonywania nic mnie nie boli. Ogólnie względnie jest lepiej, bo pierwsze ciągi wykonywałem tylko ciągnąc, pomijając totalnie fazę opuszczania - robiłem to grawitacją. Wtedy plecy potrafiły boleć nawet [...]
Typ budowy:ektomorfik Pracuje przy komputerze Obciązenia zwiekszam co tydzień Przed treningiem rozgrzewka dynamiczna (skakanie na skakance,pajacyki,ruchy ramion,małe cięzary) Po treningu rozgrzewka statyczna (rozciąganie,Zwis na drążku) Odpoczynek miedzy seriami 90s ćwiczenia izolowane 120s ćwiczenia wielostawowe Odpoczynek miedzy [...]
Witajcie, mam problem z dolną fazą przysiadów a mianowicie robi mi się butt wink. Wykonuje siady high bar ATG. Przed każdym treningiem wykonuję ok ~~30 minutową rozgrzewkę polegającą na: 1. rozciąganiu dynamicznym (wymachy przód,bok, skłony, wspięcia, wykroki/siady bez ciężaru) 2. lekkie rozciąganie statyczne (oporne moje punkty typu biodra) 3. [...]
Cześć, wklejam mój drugi plan treningu HST przynoszącego zadowalające efekty. Chcę się tylko zorientować, czy wszystko jest ok;>. Proszę o zwrócenie uwagi na barki (zależy mi na nich). Dieta jest dietą typowo masową (B:2g/kg, WW:6g/kg, T:1g/kg). Prostowniki razem z dwugłowymi będę ćwiczył w następnym cyklu, bo nie chcę wciskać martwy ciąg do [...]
Czytałem dużo forów lecz nie znalazłem niczego co przypominałoby moją kontuzję. Otóż pod koniec października podczas wykopu poczułem ból w pachwinie. Nie zrobiłem jednak przerwy ale i ból minął po paru dniach. W następnym tygodniu mecz podczas jednego z padu (jestem bramkarzem) odczułem straszny mecz nie dokończyłem meczu. Bolało przy siedzeniu [...]
Witam :) Na wstępie chciałbym się przywitać. Na imie mi Patryk i mam 17 lat ;) No więc zacząłem robić Aerobiczną 6. I chciałbym się spytać o plan ćwiczenia na te 42 dni. To że chcę robić A6W jest już postanowione. Chcę trochę zrzucić z brzucha i nabrać mięśnia :D Mam 175 cm i 60 kg. Mój plan na ćwiczenia: Ćwiczę około 16-19 (zależy jak szkoła) Na [...]
Witam! Chciałbym zasięgnąć waszej rady, a mianowicie czy powinienem dalej kontynuować IF czy raczej lepiej będzie przejść na diete zbilansowaną. Ćwiczyłem 3 razy w tygodniu, ale od soboty dodałem interwały w dni nietreningowe, początkowo byłem bardzo zadowolony z efektów, ale są one co raz mniejsze, a waga stoi w miejscu mimo tylu wyrzeczeń, co [...]
Co to za produkt? Kurtka New York Yankees Mix-Fabric-Navy od Majestic Athletic 280PLN Cechy produktu: * 70% poliester - klatka * 30% bawełny - rękawy, kaptur * Bardzo wysoka wytrzymałość na rozciąganie * 5 wyszywanych log * 2 kieszenie * Zapinana na guziki zatrzaskowe * Orginalna licencja MA Charakterystyka produktu [...]
Witam... Zapodaje moj plan treningowy...do oceny...tylko bez bluzgów...Dodam ze trenuje kicka...ale plan jest czysto na siłke... Wszystko robie 4 ćwiczenia po 4 serie po 7,6,5,5 powtórzeń pon: klatka: -ławka prosta chwytem szerokim -ławka prosta chwytem wąskim -//- -skos 45% -//- -rozpiętki triceps: -francuz -sciąganie drążka na wyciągu nachwytem [...]
Witam, wszystkich forumowiczów na wstepnie zaznaczę że jestem totalnym laikiem jesli chodzi o treningi siłowe, więc proszę o wyrozumiałość, mam 35 lat i chciałbym amatorsko potrenować w domu ogólnorozwojowo na zwiększenie mieśni bicepsa i ogólnie rąk, ogólną wytrzymałości rąk, mięsnie brzucha i nóg oraz klatki piersiowej... moje parametry : [...]
Mój dziennik treningowy. Cel = przybrać trochę masy. Najpierw opiszę ćwiczenia. Podciąganie(Plecy, bicepsy): 3 serie po 13-15 powtórzeń za kark(pomiędzy seriami 2 min przerwy) 5 min przerwy 3 serie po 15-20 powtórzeń podchwytem(pomiędzy seriami 2 min przerwy) 5 min przerwy 3 serie po 15-20 powtórzeń nachwytem szerokim(pomiędzy seriami 2 min [...]
Witam. Mam prośbę o ułożenie mi planu treningowego. Mam aktualnie jeden gryf, 2 hantle i 70kg obciążenia aa i mam jeszcze sprężyny . Nie mam ławeczki, itp, ale jako ławeczkę wykorzystuje dwie pufy :P , przydaje się do rozpietek. Nie mam możliwości ćwiczenia wyciskania na klate wiec robię głownie pompki na pufach, rozpiedki i pompki na poręczach [...]
trenuje już około 3 miesiące i według mnie mam słabe efekty cały czas dodaje jakieś ćwiczenie oto mój plan treningowy trenuje 3 razy w tygodniu :P na brzuch brzuszki 2 serie po 10-15 skłony po skosie 1 seria 10 razy w każdą strone brzuszki ze skrętem 1 seria 8 razy każda strona unoszenie kolan w zwisie 1 seria po 10 razy każde kolano rozciąganie [...]
Witam. Chciałbym się podzielić z wami moim rozpisanym planem obwodowym. Liczę na pomoc w postaci edycji planu i wyrażeniu swojego zdania. Plan ma cel redukcyjny. Do tego dołożona zbilansowana dieta tłuszczowa. Coś o mnie Wzrost : 172 cm Wiek : 26 lat Waga : 92 kg Tkanka : ok 23 % 1. Rozgrzewka (Do Wyboru A,B lub C) a) Bieżnia - 15 Minut [...]
Witajcie ! Jestem tu nowy i chcę poprosić o radę dotyczącą treningu :) Na siłownie jestem jeszcze zdecydowanie za młody - 14 lat. Ułożyłem sobie własny mini trening, według mnie niezły dla dorastającego chłopaka + basen raz w tygodniu Dodaje zdjęcia mojego zerowo umieśnionego ciała :) Ćwiczę już 2 tyg. :) Kilka informacji : Wiek : 14 lat [...]
Co to za produkt? Kurtka Pittsburgh Pirates Mix-Fabric-Black od Majestic Athletic 280PLN Cechy produktu: * 70% poliester - klatka * 30% bawełny - rękawy, kaptur * Bardzo wysoka wytrzymałość na rozciąganie * 5 wyszywanych log * 2 kieszenie * Zapinana na guziki zatrzaskowe * Orginalna licencja MA Charakterystyka produktu [...]