SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Trening do oceny.

    Temat
    Trening w domu

    Cześć,chciałbym żebyście ocenili mój trening i podpowiedzieli kilka rzeczy.Od razu zaznaczę że jest on nietypowy.Moim celem jest dostanie się do służb mundurowych,czyli przejście sprawnościówki,dlatego głównym priorytetem jest siła i wytrzymałość.Cwiczę już od lipca,wcześniej było to FBW,3xtyg + drążek,później zlepek ćwiczeń różnych bez jakieś [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1236 Data: 2016-12-18 12:48:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co to za produkt? Kurtka New York Yankees Satin-Jacket-Black od Majestic Athletic 319PLN Cechy produktu: * 100% nylon * Nylonowa podszewka * Wodoodporna * Bardzo wysoka wytrzymałość na rozciąganie * 3 wyszywane loga * Zapinana na guziki zatrzaskowe * Orginalna licencja MA Charakterystyka produktu Kurtka baseballowa [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 1528 Data: 2010-02-25 21:21:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak się nauczyć robić ten cholerny ciąg?

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Witam, Dziesiątki materiałów za mną a ciąg nadal wydaje się nie być u mnie idealny, stwierdzam to po bólu lędźwi na kolejny dzień, choć w czasie wykonywania nic mnie nie boli. Ogólnie względnie jest lepiej, bo pierwsze ciągi wykonywałem tylko ciągnąc, pomijając totalnie fazę opuszczania - robiłem to grawitacją. Wtedy plecy potrafiły boleć nawet [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 347 Data: 2019-08-17 08:59:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening w domu do oceny

    Temat
    Trening dla początkujących

    Typ budowy:ektomorfik Pracuje przy komputerze Obciązenia zwiekszam co tydzień Przed treningiem rozgrzewka dynamiczna (skakanie na skakance,pajacyki,ruchy ramion,małe cięzary) Po treningu rozgrzewka statyczna (rozciąganie,Zwis na drążku) Odpoczynek miedzy seriami 90s ćwiczenia izolowane 120s ćwiczenia wielostawowe Odpoczynek miedzy [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 681 Data: 2012-10-28 17:30:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Butt wink

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witajcie, mam problem z dolną fazą przysiadów a mianowicie robi mi się butt wink. Wykonuje siady high bar ATG. Przed każdym treningiem wykonuję ok ~~30 minutową rozgrzewkę polegającą na: 1. rozciąganiu dynamicznym (wymachy przód,bok, skłony, wspięcia, wykroki/siady bez ciężaru) 2. lekkie rozciąganie statyczne (oporne moje punkty typu biodra) 3. [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 4883 Data: 2016-03-10 10:37:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cześć, wklejam mój drugi plan treningu HST przynoszącego zadowalające efekty. Chcę się tylko zorientować, czy wszystko jest ok;>. Proszę o zwrócenie uwagi na barki (zależy mi na nich). Dieta jest dietą typowo masową (B:2g/kg, WW:6g/kg, T:1g/kg). Prostowniki razem z dwugłowymi będę ćwiczył w następnym cyklu, bo nie chcę wciskać martwy ciąg do [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1402 Data: 2004-11-21 21:45:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Naderwany przywodziciel ;(((

    Temat
    Piłka Nożna

    Czytałem dużo forów lecz nie znalazłem niczego co przypominałoby moją kontuzję. Otóż pod koniec października podczas wykopu poczułem ból w pachwinie. Nie zrobiłem jednak przerwy ale i ból minął po paru dniach. W następnym tygodniu mecz podczas jednego z padu (jestem bramkarzem) odczułem straszny mecz nie dokończyłem meczu. Bolało przy siedzeniu [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 2034 Data: 2014-02-25 16:28:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • A6W + pompki.

    Temat
    Trening w domu

    Witam :) Na wstępie chciałbym się przywitać. Na imie mi Patryk i mam 17 lat ;) No więc zacząłem robić Aerobiczną 6. I chciałbym się spytać o plan ćwiczenia na te 42 dni. To że chcę robić A6W jest już postanowione. Chcę trochę zrzucić z brzucha i nabrać mięśnia :D Mam 175 cm i 60 kg. Mój plan na ćwiczenia: Ćwiczę około 16-19 (zależy jak szkoła) Na [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 3071 Data: 2011-03-29 20:49:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy warto kontynuować IF?

    Temat
    Odchudzanie i forma po męsku

    Witam! Chciałbym zasięgnąć waszej rady, a mianowicie czy powinienem dalej kontynuować IF czy raczej lepiej będzie przejść na diete zbilansowaną. Ćwiczyłem 3 razy w tygodniu, ale od soboty dodałem interwały w dni nietreningowe, początkowo byłem bardzo zadowolony z efektów, ale są one co raz mniejsze, a waga stoi w miejscu mimo tylu wyrzeczeń, co [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 2342 Data: 2014-11-09 23:13:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co to za produkt? Kurtka New York Yankees Mix-Fabric-Navy od Majestic Athletic 280PLN Cechy produktu: * 70% poliester - klatka * 30% bawełny - rękawy, kaptur * Bardzo wysoka wytrzymałość na rozciąganie * 5 wyszywanych log * 2 kieszenie * Zapinana na guziki zatrzaskowe * Orginalna licencja MA Charakterystyka produktu [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 1290 Data: 2010-02-25 19:51:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • plan

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam... Zapodaje moj plan treningowy...do oceny...tylko bez bluzgów...Dodam ze trenuje kicka...ale plan jest czysto na siłke... Wszystko robie 4 ćwiczenia po 4 serie po 7,6,5,5 powtórzeń pon: klatka: -ławka prosta chwytem szerokim -ławka prosta chwytem wąskim -//- -skos 45% -//- -rozpiętki triceps: -francuz -sciąganie drążka na wyciągu nachwytem [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 2163 Data: 2004-06-10 21:38:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam, wszystkich forumowiczów na wstepnie zaznaczę że jestem totalnym laikiem jesli chodzi o treningi siłowe, więc proszę o wyrozumiałość, mam 35 lat i chciałbym amatorsko potrenować w domu ogólnorozwojowo na zwiększenie mieśni bicepsa i ogólnie rąk, ogólną wytrzymałości rąk, mięsnie brzucha i nóg oraz klatki piersiowej... moje parametry : [...]

    Odpowiedzi: 46 Ilość wyświetleń: 4062 Data: 2013-08-02 22:03:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • prosze o ocene mojego planu treningowego

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    KLATKA PIERSIOWA 1. Wyciskanie Sztangi Na Ławce Poziomej Szerokim Chwytem - 12x10x8x6 2. Wyciskanie Sztangi Na Ławce Skośnej Szerokim Chwytem - 12x10x8x6 3. Wyciskanie Sztangielek Na Ławce Skośnej - 4x10 4. Rozpiętki Na Ławce Poziomej - 4x10 TRICEPS 1. Wyciskanie Sztangi Na Ławce Poziomej Wąskim Chwytem - 4x12 2. Wyciskanie Francuskie Jednorącz W [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1082 Data: 2005-02-21 11:59:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dziennik treningowy.

    Temat
    Trening w domu

    Mój dziennik treningowy. Cel = przybrać trochę masy. Najpierw opiszę ćwiczenia. Podciąganie(Plecy, bicepsy): 3 serie po 13-15 powtórzeń za kark(pomiędzy seriami 2 min przerwy) 5 min przerwy 3 serie po 15-20 powtórzeń podchwytem(pomiędzy seriami 2 min przerwy) 5 min przerwy 3 serie po 15-20 powtórzeń nachwytem szerokim(pomiędzy seriami 2 min [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1436 Data: 2012-04-03 21:42:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc w planie treningowym

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam. Mam prośbę o ułożenie mi planu treningowego. Mam aktualnie jeden gryf, 2 hantle i 70kg obciążenia aa i mam jeszcze sprężyny . Nie mam ławeczki, itp, ale jako ławeczkę wykorzystuje dwie pufy :P , przydaje się do rozpietek. Nie mam możliwości ćwiczenia wyciskania na klate wiec robię głownie pompki na pufach, rozpiedki i pompki na poręczach [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1524 Data: 2005-05-12 21:37:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening-jak polepszyć efekty

    Temat
    Trening dla początkujących

    trenuje już około 3 miesiące i według mnie mam słabe efekty cały czas dodaje jakieś ćwiczenie oto mój plan treningowy trenuje 3 razy w tygodniu :P na brzuch brzuszki 2 serie po 10-15 skłony po skosie 1 seria 10 razy w każdą strone brzuszki ze skrętem 1 seria 8 razy każda strona unoszenie kolan w zwisie 1 seria po 10 razy każde kolano rozciąganie [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 3191 Data: 2009-01-01 00:27:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • wrong/dziennik

    Temat
    Ladies SFD

    \-) Istotne dane z ankiety (takie, na ktore bede zwracac uwage): Wzrost: 183cm Waga: 75kg Talia: 75cm Choroby: kregozmyk II stopnia, chondromalacja II/III (lub III/IV), piriformis syndrome %-) Regularne treningi zakonczylam pod koniec 2012. W miedzyczasie mialam - MRI mozgu - MRI rdzenia kregowego - regularne wizyty u neurochirurga - 3 [...]

    Odpowiedzi: 30 Ilość wyświetleń: 3835 Data: 2014-10-27 13:39:15 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Trening Obwodowy - Plan do oceny

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam. Chciałbym się podzielić z wami moim rozpisanym planem obwodowym. Liczę na pomoc w postaci edycji planu i wyrażeniu swojego zdania. Plan ma cel redukcyjny. Do tego dołożona zbilansowana dieta tłuszczowa. Coś o mnie Wzrost : 172 cm Wiek : 26 lat Waga : 92 kg Tkanka : ok 23 % 1. Rozgrzewka (Do Wyboru A,B lub C) a) Bieżnia - 15 Minut [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1430 Data: 2018-02-15 15:15:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam wszystkich :)

    Temat
    Trening w domu

    Witajcie ! Jestem tu nowy i chcę poprosić o radę dotyczącą treningu :) Na siłownie jestem jeszcze zdecydowanie za młody - 14 lat. Ułożyłem sobie własny mini trening, według mnie niezły dla dorastającego chłopaka + basen raz w tygodniu Dodaje zdjęcia mojego zerowo umieśnionego ciała :) Ćwiczę już 2 tyg. :) Kilka informacji : Wiek : 14 lat [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1482 Data: 2009-05-01 13:55:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co to za produkt? Kurtka Pittsburgh Pirates Mix-Fabric-Black od Majestic Athletic 280PLN Cechy produktu: * 70% poliester - klatka * 30% bawełny - rękawy, kaptur * Bardzo wysoka wytrzymałość na rozciąganie * 5 wyszywanych log * 2 kieszenie * Zapinana na guziki zatrzaskowe * Orginalna licencja MA Charakterystyka produktu [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 1187 Data: 2010-02-25 19:44:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)