SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Naderwany przywodziciel ;(((

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9
Czytałem dużo forów lecz nie znalazłem niczego co przypominałoby moją kontuzję. Otóż pod koniec października podczas wykopu poczułem ból w pachwinie. Nie zrobiłem jednak przerwy ale i ból minął po paru dniach. W następnym tygodniu mecz podczas jednego z padu (jestem bramkarzem) odczułem straszny mecz nie dokończyłem meczu. Bolało przy siedzeniu chodzeniu. Pojechałem do fizjoterapeuty tydzień przerwy i plastry by nie przeciążać mięśnia a on sam powiedział że to najprawdopodobniej naderwany przywodziciel. Nic to nie pomogło wróciłem i historia powtórzyła się na następnym meczu jeszcze podczas rozgrzewki - nie byłem w stanie przy zwykłym siedzeniu z wyprostowanymi nogami przewrócić się na stronę bolącego przywodziciela ( nie wiem czy dobrze zobrazowałem ćwiczenie chodzi o podstawowe ćwiczenie bramkarskie z piłką). Wtedy podjąłem decyzję po wizycie u fizjoterapeuty że odpocznę 2 miesiące a następny miesiąc (czyli 3 miesiąc) to tylko rozciąganie i lekkie zabawy z piłką. Odczekałem mija 3 tydzień od ką wróciłem i tu pojawia się maje pytanie, bo w ciągu tych 3 tygodni miałem tylko 1 trening bramkarski (cały czas kondycje jedziemy w czasie tych treningów nie odczuwałem bóle) i właśnie po tym treningu nawrócił się ból przywodziciela lecz minął po 3 dniach. Byłem u lekarza po tym treningu (dzień po) powiedział że nic nie mogę zrobić ból mogę odczuwać do 2 lat. Chciałem iść do innego lekarza lecz boję się że w czasie wizyty przy uciskaniu nie będę nic czuł i lekarz powie że wyolbrzymiam. Raz odczuwam ból mocniejszy raz lżejszy niekiedy nie czuję go w ogóle. Co to może być i czy kolejna wizyta u lekarza to dobry pomysł? proszę bardzo o odpowiedź.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17430 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196425
Po co 3 identyczne tematy?

Co to może być i czy kolejna wizyta u lekarza to dobry pomysł? proszę bardzo o odpowiedź.

Chyba nie sadzisz że ktoś Cię zdiagnozuje przez kabel od neta... .Wizyta u lekarza to bardzo dobry pomysł.Jak Ci nie odpowiada x lekarz to idziesz do y,a jak i On Ci nie podpasuje lecisz do następnego.I nie wiem czego tu się bac

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej