SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 225 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1688
Witam...
Zapodaje moj plan treningowy...do oceny...tylko bez bluzgów...Dodam ze trenuje kicka...ale plan jest czysto na siłke...
Wszystko robie 4 ćwiczenia po 4 serie po 7,6,5,5 powtórzeń

pon:
klatka:
-ławka prosta chwytem szerokim -ławka prosta chwytem wąskim -//-
-skos 45% -//-
-rozpiętki
triceps:
-francuz
-sciąganie drążka na wyciągu nachwytem szerokim
-nadchwytem szerokim
-podchwytem szerokim

wtorek przerwa.....

środa:
barki:
-wyciskanie przed głowa
-wyciskanie za głowa
-wznoszenia boczne hantli
-dociąganie sztanki szerokim chwytem (od pasa do brody)
-(unoszenie wyprotowanych ramion z dołu na kąt 90%+ na wysokość twarzy)
biceps:
-młotki (uginanie z dłońmi prostopadle do gryfu)-stojąc
- -//- na modlitewniku
-ugięcia stojąc (tradycyjne)
- -//- na modlitwniku

czwartek...przerwa....

piątek:
plecy:
-sciąganie drążka wyciągu za głowe
- -//- przed głowe
- dociąganie drązka do pleców w siadzie prostym (nachwytem)
- martwy- 4 serie kazda do oporu..ale małym cięzarem..
reszta:
łydki- wspięcia na palcach ze sztanga na barkach
kaptury- wznoszenia barków z hantlami w dłoniach

Nóg nie ćwicze chcem na mase bo juz mi starczy tylko serie na wytrzymałość i rozciągnięcie.....po siłowni trening na worku + rozciąganie
Do tego przed treningiem 4 serie brzuszków każda na max..na zmiane unoszenie nóg leżąc i tradycyjne spięcia...
(dodam ze moj trening mam zamiar rozpocząć..20.06.2004...(bede sie wspomagał...)
Oceńcie moj trening...jakie ćwiczenia zmienic.....co dodac co odjąć????
Może siakies alternatwyne rozwiązania.......
POZDRO

Die on foot than live on knees

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 225 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1688
Dodam jeszcze ze zapomniałem ując przedramion..ktore cwiczył bede w piątek...tradycyjnie zginając nadgarstek....i takim małym cudkiem do ściskania...

Die on foot than live on knees

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
ogólnie za dużo tych ćwiczeń, na triceps robisz tyle ćwiczeń co na plecy nie wydaje Ci sie to troche dziwne? plecy są X razy większe niż tricepsy...

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 537 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8810
Jeżeli chcesz tym planem robić siłe to powodzenia. Trening siłowy opiera się na ćwiczeniach podstawowych(wyciskanie, przysiad, martwy), na największe partie(nogi, plecy, barki, klata). Pozatym za dużo powtórzeń w ostatnich seriach. Wywal ten plan i znajdź nowy dużo tego na forum.

Zmieniony przez - K2 rulezzz w dniu 2004-06-10 21:47:15

(L)(L)(L)
United We Stand, Divided We Fall

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 225 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1688
na siłke to znaczy na siłownie a nie na siłe....bo nie rozpisuje tu mojego treningu "fighterskiego"....a trening jest na mase....

Die on foot than live on knees

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jaki masz plan fighterski tez troszke uderzam na worku pytam z ciekawosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 225 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1688
napisze cały.....jak go skończe..juz wkrotce(nie wiem czy wspominałem ale treningi indywidualne zaczynam od 20.04.2004.....więć zostao pare dni na dopracowanie...zreszta....bede sie wspomagał..i chcem zrobić sprawozdanie z postępów i przyrostów w okresie 6 tygodni....

Die on foot than live on knees

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1330
okey czekamy

..::JUST DO IT::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 225 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1688
hej...ale tak do cholery to mnie ryje z deka...bo ja tu dałem do oceny moj lan na siłke.....a nie ten na fight..więc prosze jak juz sie wypowiadac to chociaz na temat.....please..
POZDRO

Die on foot than live on knees

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 225 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1688
hmmmm...no nie chcem nikomu wjechac na ambicje..ale tylko na to stac tu opk'ow??
POZDRO

Die on foot than live on knees

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 373 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2045
4 serie po 12,10,10,8 powtórzeń - wszystko z dokladaniem obciazenia

pon:
klatka:
-ławka prosta chwytem szerokim
-skos 45% -//-
-rozpiętki
- przenoszenie hankla nad glowa na lawce prostej
triceps:
-francuz lezac
-sciąganie drążka na wyciągu nachwytem szerokim
- sciaganie sznurka na wyciagu

wtorek przerwa.....

środa:
barki:
-wyciskanie przed głowa
-wyciskanie za głowa
-wznoszenia boczne hantli
-dociąganie sztanki szerokim chwytem (od pasa do brody) lub sztruksy
-(unoszenie wyprotowanych ramion z dołu na kąt 90%+ na wysokość twarzy)
biceps:
uginanie ramion sztanga prosta stojac
modlitewnik - sztanga lamana
uginanie ramion hanklami naprzemian stojac z suplinacja nadgarstka (zamieniajac na nast tydz uchwyt mlotkowy)

czwartek...przerwa....

piątek:
plecy:
-sciąganie drążka wyciągu gornego za głowe
- -//- przed głowe
- dociąganie drązka do pleców w siadzie prostym (nachwytem)
- martwy- 4 serie kazda do oporu..ale małym cięzarem..
reszta:
łydki- wspięcia na palcach ze sztanga na barkach
kaptury- wznoszenia barków z hantlami w dłoniach

Nóg nie ćwicze chcem na mase bo juz mi starczy tylko serie na wytrzymałość i rozciągnięcie.....po siłowni trening na worku + rozciąganie
Do tego przed treningiem 4 serie brzuszków każda na max..na zmiane unoszenie nóg leżąc i tradycyjne spięcia...
(dodam ze moj trening mam zamiar rozpocząć..20.06.2004...(bede sie wspomagał...) -
co bedziesz brał ?
ile juz cwiczysz ?


Zmieniony przez - pietiaaa w dniu 2004-06-14 11:25:17

Nawet najgorsza bestia ma w sobie odrobine litosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 225 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1688
Ćwicze hmmm....ogolnie sportem interesuje sie (aktywnie) od 5 lat....na siłowni ćwiczyłem nieregularnie...ze względu na nauke...ale w pzreciągu 5 lat ćwiczyłem i potem pzrerwa...ćwiczyłem o znowu...do tego aktywnie piłka nożna i kosz...od jakiegos czasu kic-boxing(ktorego treningi znow zostały przerwane pare miechów temu przez nauke) ale teraz wakacje wiec mam czas na wszystko...a w roku szkolnym zostanie siłka(bo mam do niej nieograniczony dostęp i za friko)...i treningi kick'a w mieście w ktorym sie ucze....
Wspomagał sie będe....testosteronem propionate 10%..6 tygodni 50mg co 2 dzien....+ metanabol 100 tabsów(15mg dziennie)(wersja alternatywna bardziej prawdopodobna w moim przypadku bedzie taka ze do tego teścia dorzuce na zmiane metanabol i metyltestosteron...przemienie jednego dnia 3tabsy maty drugiego dnia 3tabsy metylteścia...(czyli po 60 tabsów kożdego)..tylko ze nie wiem czy takei połączenie mozna zastosowac...w dziale doping nei berdzo sa ludzie w temacie...
POZDRO

Die on foot than live on knees

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"banki" a tluszczyk na brzuchu

Następny temat

PYTANKO MAM

WHEY premium