Wiesz mysmy zawsze na treningach robili pierw trucht rozgrzewajacy, tak ok 7-10 min, pozniej rozciaganie i jestes gotowy do biegu Swinski trucht to taki krociutki kroczek powodujacy ze sie nie wybijamy dobrze, najlepiej jak sie wybijasz ze srodstopia (palcow_ i wyciagasz noge do przodu, swobodnym biegiem.
Może to być np. trening z własną masa ciała. Szczególnie jak masz jakiś podstawowy sprzęt. Można wrzucić trening z gumami, trx, szybkie marsze (nie są zabronione - bieganie niekoniecznie z Twoją masą ciała). Bardzo istotne będzie wzmacnianie mięśni głębokich/posturalnych naszego ciała, rolowanie i rozciąganie. Można również w domu wrzucić tabatę. [...]
30-07-2019 Czwartek Jutro wreszcie do domku do Poznania Dziś rano byłem jakiś obolały i śpiący, więc przesunąłem budzik jeszcze o godzinę - cóż, teraz nie mam spiny na cardio, naprawa jest na pierwszym miejscu. A wieczorem rozciąganie, mobilizacja. aktywacja - chyba skończyły mi się mądre słowa ha ha Tym razem dół: https://youtu.be/vPA2dZVw6To
smarkaty jestem, wkurza mnie ten katar . . . zrobiłem dół rozciąganie i gumy jutro ważny dzień: wizytacja wojewódzkiego inspektora nadzoru budowlanego w celu poprowadzenia ruchu przez wiadukt drogowy, co umożliwi nam kontynuowanie robót w ciągu głównym drogi ekspresowej
smarkaty jestem, wkurza mnie ten katar . . . zrobiłem dół rozciąganie i gumy jutro ważny dzień: wizytacja wojewódzkiego inspektora nadzoru budowlanego w celu poprowadzenia ruchu przez wiadukt drogowy, co umożliwi nam kontynuowanie robót w ciągu głównym drogi ekspresowejJesteś potencjalnym zarażającym z objawami! Pozostań w domu! :-)
smarkaty jestem, wkurza mnie ten katar . . . zrobiłem dół rozciąganie i gumy jutro ważny dzień: wizytacja wojewódzkiego inspektora nadzoru budowlanego w celu poprowadzenia ruchu przez wiadukt drogowy, co umożliwi nam kontynuowanie robót w ciągu głównym drogi ekspresowejJesteś potencjalnym zarażającym z objawami! Pozostań w domu! :-) na żadną [...]
14-09-2020 Poniedziałek starałem się trzymać kąty proste przy face pull, ewentualnie nieco na zewnątrz odbicepsów powinny iść przedramiona odwodzenie widzę w pozycji tyłem, że rozszerzam łokcie a powinny być przyklejone rozciąganie gumy na skos w klęku chyba nienajgorzej to wygląda, jeszcze tylko poprawić szyję, nie patrzeć w komórkę ;) przy [...]
fakt, też nie widzę barków i nóg swoją drogą na klatkę przydał by się też skos, jednym słowem 2 wyciskania i jego rozciąganie. poza tym brak progresji. jak rozumiem jest to program na masę więc dlaczego zaczynasz biceps od izolowanego ćwiczenia? musisz wykonywać podstawowe ruchy - na początek daj uginanie ze sztangą. następna sprawa: jak jednego [...]
Jak piszesz nie da się ustalić przyczyny przez neta , różnica między przysiadem i wyrokrokiem jeśli chodzi o biomechanike i prace mięśni jest dość spora mimo że jedno i drugie wzmacnia mięsień czworoglowy. To co możesz zrobić we własnym zakresie to rozciąganie miesni (gruszkowaty, pośladkowy średni , czworoglowy) oraz rolowanie pasma [...]
Treningi w Kyokushin karate są niezwykle ciężkie Oj tam, oj tam ćwiczenia na kondycję i rozciąganie to bym wytrzymał dietę na masę można uzupełnic , ale wciąż interesuje mnie czy na takim treningu dużą rolę przykłada się do ćwiczeń siłowych i czy są one forsowne, bo boję się, że mogę wtedy zajechac mieśnie i moge pożegnać sie z zbudowaniem masy
wielkość ramienia nie ma nic do siły ciosu, przekonałem się o tym na własnej skorze dostając wpiernicz od typa co ma rączki chudsze o wiele od moich. Rozciąganie nei jest forsowne, rozciągaj się z głową i staraj sie nie skupiać np tylko na nogach jak to robi wiele osob. Rozciągamy całe ciało żeby zachować harmonie
ok czyli sprawa załatwiona 3 razy w tygodniu siłownia, 2 razy karate, biegania nie wliczam bo nie jest zbyt forsowne, no i codzienne rozciąganie, ale mimo to ręce będę ćwiczył tak dla pewności, że dobrze wygladam i będę silniejszy;P
jesli tak to dobrze. To juz jest stal stopowa z dodatkiem innych pierwiaskow, a przede wszystkim manganu. Jest na pewno lepsza od St3 i St5 wiec mozna smialo brac. Ma znacznie wieksza wytrzymalosc na rozciaganie i wieksza granice plastycznosci.
Ja na treningu w klubie mam tak ze jak wchodzimy na sale mamy czas dla siebie 10 min to rzucamy itp pozniej mowi ze zostaja 2 pilki i mamy odbijanie o tablice z jednego kosza na drugi i bieganie,pozniej mamy szybki atak,rozciaganie i wlasciwy trening
Wiec po poprawkach moj plan prezentuje sie nastepujaco: Wykonywanie planu przez 8 tygodni, 3 dni w tygodniu-pon,śr,pt Rozgrzewka-skakanka+rozciaganie Trening wlasciwy: 1. Prostowanie nóg na maszynie w siadzie (czworogłowe ud) 2. Uginanie nóg w leżeniu na maszynie przodem (dwugłowe ud) 3. Wyciskanie sztangielek w leżeniu na skośnej ławce (klatka) [...]