http://img706.imageshack.us/img706/5497/fotahulldziencwiczensio.jpg By mrrafi77 at 2011-10-22 31 trening 1 cyklu Push-Pull-FBW poprzedni trening http://www.sfd.pl/Rafi%5FNo%5Fexcuse%5FLife%2EBe%5Ffit%5Ffor%5Fit-t589468-s95.html Cały plan strona 82 Rozgrzewka 10 min orbitrek Plan treningowy FBW 1. Wyciskanie hantli poziomo młotkowo:-) 12x26kg [...]
siemka Cocta - już się wypowiadałem na ten temat Kolega ćwiczy 25 min w tym 10 min odpoczywa , ciężko mi to sobie wyobrazić ze w tak ciężkim treningu zarzut mam jako ostatnie ćwiczenie , gdzie jest to bardzo ciężkie ćwiczenie;-) http://img11.imageshack.us/img11/9206/treningsiowydw.jpg By MrRafi77 at 2011-11-26 39 trening 1 cyklu [...]
http://img695.imageshack.us/img695/4005/fotahullnowytrening.jpg By MrRafi77 at 2011-10-22 Jak wczesniej pisałem wybrałem sie na rower i tak trase podzieliłem sobie na 3 etapy Gainsborough - Hemswell Cliff , 16 mil , droga A631 Hemswell Cliff - Scunthorpe , 18,6 mil, droga A15 Scunthorpe - Gainsborough , 15mil , droga [...]
http://img706.imageshack.us/img706/5497/fotahulldziencwiczensio.jpg By mrrafi77 at 2011-10-22 41 trening 1 cyklu Push-Pull-FBW ostatni trening http://www.sfd.pl/Rafi_No_excuse_Life.Be_fit_for_it-t589468-s103.html Cały plan strona 77 ( po zmianach storna 82) Rozgrzewka 10 min -bieg na bieżni ( średnie tempo) Plan treningowy PUSH 1. Pompki na [...]
http://img706.imageshack.us/img706/5497/fotahulldziencwiczensio.jpg By mrrafi77 at 2011-10-22 42 trening 1 cyklu Push-Pull-FBW poprzedni trening http://www.sfd.pl/Rafi_No_excuse_Life.Be_fit_for_it-t589468-s104.html Cały plan strona 82 Rozgrzewka 10 min bieżnia (bieg średnie tempo) Plan treningowy PULL 1. MC rammpa 8 8x90kg 8x100kg 8x110kg 8x120kg [...]
http://img706.imageshack.us/img706/5497/fotahulldziencwiczensio.jpg By mrrafi77 at 2011-10-22 43 trening 1 cyklu Push-Pull-FBW poprzedni trening http://www.sfd.pl/Rafi_No_excuse_Life.Be_fit_for_it-t589468-s106.html Cały plan strona 82 Rozgrzewka 10 min bieżnia-bieg Plan treningowy FBW 1. Wyciskanie hantli poziomo młotkowo:-) 12x 22,5kg 12x [...]
http://img820.imageshack.us/img820/6907/gvttrening.jpg By mrrafi77 at 2012-01-03 GVT (German Volume Training) by Wodyn I mikrocykl,2 trening 10 serii roboczych x 10 p. @ 50% Między każdym ćwiczeniem 10 sekund przerwy. Po wykonaniu całej składanki 3 minuty przerwy. Wszystko powtórzyć x 10. Rozgrzewka 5 min -orbitrek 10 przysiadów sztanga 50kg [...]
http://img820.imageshack.us/img820/6907/gvttrening.jpg By mrrafi77 at 2012-01-03 TRENING TRICEPSÓW I mikrocykl (5 trening) 10 serii roboczych x 10 p. @ 50% Między każdym ćwiczeniem 10 sekund przerwy. Po wykonaniu całej składanki 2 minuty przerwy. Wszystko powtórzyć x 10. Rozgrzewka orbitrek-10 min przysiad tylni 10x60kg 10x90kg Trening Właściwy [...]
Kubinho ja mam od magnezji uczulenie - koszmar :) swędzi jak cholera skóra o to sie na meczysz:-), a można GVT podzielić na 4 dni? bo jestem ciekaw myślę nad nim bo jest konkretny, Koleo wszystko co wiem o tym Planie mam z [...]
http://img820.imageshack.us/img820/6907/gvttrening.jpg By mrrafi77 at 2012-01-03 GVT (German Volume Training) by Wodyn Rozgrzewka 10min-orbitrek przysiad tylni 10x60kg 10x90kg 2 mikrocykl( 9 trening) 10 serii roboczych x 8 p. @ 60% maxa Poprzedni taki sam trening [...]
Pandarek- Masz racje kolego trzeba zająć stanowisko na dłuższy czas ale ja nie widzę lepszej rzeczy na redukcje jak Kompleksy metaboliczne -sztangowe a co do GVT to zawsze muszę zorganizować sobie miejsce do zrobienia treningu tak żebym miał wszystko pod ręką:-), druga sprawa płace dość dużo za karnet wiec i mogę wymagać Cokta Ciśniesz, [...]
Kubinho- Będzie dobrze dajesz z siebie wszystko starasz się to i efekt końcowy będzie nie myśl o tym a nie obejrzysz się a to już się stanie Rodzinka ważna rzecz dobrze mówisz(piszesz) -ja to wszystko wiem i dążę do celu małymi krokami :-)a mam juz blisko http://img820.imageshack.us/img820/6907/gvttrening.jpg By mrrafi77 at 2012-01-03 GVT [...]
Dzień #2 Dziś dalej apetyt wciąż nie ten, duże śniadanko bo później nie miałem czasu na cokolwiek i dopiero obiad. Nadrobiłem na podwieczorku i kolacji. Trening to interwały (tfu!), których wciąż nienawidzę ale to tylko dlatego, że po każdym treningu chce mi się rzygać :) Jako, że zaczynam od jakiegoś czasu mam w planach biegać je dwa razy w [...]
ok:-) więc;-)tego... 1. Wrzucaj nam proszę to co jesz do dziennika dietetycznego na potreningu.pl, logujesz sie z danymi z forum. Nad zrzutem diety dopisuj prosze jaki masz rozkład przez martę zaproponowany, łatwiej się wtedy kontroluje... 2. Zwiększaj cięzar z serii na serie, poza tym skąd masz ten trening? 3. Nie rób aero przed treningiem, a po [...]
Ćwiczenia: Martwy ciąg "na jednej nodze" (taki opis znalazłam, ale może to ćwiczenia ma inną poprawną nazwę :P) - 2x12 na każdą stronę, obciążenie 1,5kg rozpiętki 2x12 1,5 kg wyciskanie leżąc 2x12 1,5 kg bicek 2x12 tricek 2x12 unoszenie bioder w górę 2x12 przysiady sumo 2x12 brzuszki klasyczne (nogi w górze) 16x do przodu 16x na boki 16x potrójne [...]
Czwartek 19.01.2012 W ramach treningu areoby (taniec), średnio intensywny, około godziny...plus rozciąganie Dieta: /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/31af78012da1476dbaa48be552d54df6.png
Trening na dziś 23.01.2012r: Burpees 10x10 Invert rows 10x10 (trzy ostatnie serie robiłam 9 poprawnie, a ten 10 to już taki niedociągnięty był%-)) Czas: 12:24 Przed tym była krótka rozgrzewka (roll) około 5 minut O 17.30 kolejna próba, a więc 1,5 godziny oberków, poleczek, mazura itp. :P,. Na koniec rozciąganie :> Miska na dziś: [...]