SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • DT 34

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Tak wyglądał dzisiejszy trening, oraz dla porównania poprzednie DT FBW 3x15 09.05.17 Ćwiczenie\Data 18.04 25.04 25.04 ----------------09.05--------------------- -------------------Uwagi------------------ 1 przysiady 50kg x3 ciężko 50kg x3 50 x 3 50kg x 3 2 wiosłowanie sztangą podchwytem 30kg x 3lekko 20; 30; 32,5x3 [...]

    Odpowiedzi: 92 Ilość wyświetleń: 14140 Data: 2017-05-10 00:25:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • MikeMk - DT

    Post
    Dzienniki Treningowe

    Bardzo dobre połączenie agmatyna+cytrulina+cofa dobre pobudzenie i chęć do treningu, biceps napompowany mega. Wróciłem do domu i tak mnie jeszcze nosiło że miałem chęć zrobić jeszcze jeden trening. http://i1086.photobucket.com/albums/j449/IamSin/IMG_20141222_085143.jpg http://i1086.photobucket.com/albums/j449/IamSin/dieta.png 1. płatki owsiane [...]

    Odpowiedzi: 46 Ilość wyświetleń: 5478 Data: 2014-12-22 19:57:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan na Masę, proszę o ocene

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    nie streching, tylko stretching :). A wiec tak: po rozgrzewce chwile sie rozciagasz, ale to bardzo delikatnie. Natomiast po to juz normalne rozciaganie. Pamietaj tylko aby nie przekraczac granicy bolu - moze to spowodowac kontuzje (zerwanie ścięgien). To bardzo istotny element treningu. Powiem ci jeszcze, ze 75kg przy takim wzroscie to dosyc [...]

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 2620 Data: 2009-04-17 16:29:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Układ gimnastyczny:)

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Tak, moja Dziewczyny jak dziewczyny (nie znam zadnej, ktora zaczalby sie rozciagac tak konkretnie w moim wieku, a doszlaby do takich rezultatow - mialam ok 17, 18 lat kiedy zaczelam regularnie cwiczyc), u mnie to kwestia troche sklonnosci genetycznych i budowy - mam plytkie panewki biodrowe. Bo jesli chodzi o rozciaganie bierne, to spokojnie [...]

    Odpowiedzi: 44 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-01-21 16:18:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • proste plecy

    Post
    Trening dla początkujących

    Jeżeli pracujesz przy komputerze tyle godzin to powinienes kikla razy dziennie stosowac rozciaganie calego ciala-w tym i plecow. http://www.kulturystyka.pl/atlas/stretching.htm. Wykonuj go tez w domu- malo sie ruszasz- miesnie sa w bezruchu dlugi czas-za dlugi. Sprobuj tez znalezc czas na basen- to pomoze Twojemu kregoslupowi,ale czy na [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2002-09-13 11:29:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dzisiaj dzień pod znakiem regeneracji, ale tak jak sobie wcześniej obiecałem popróbowałem kółka. Poszło tak: - rozgrzewka z kolan - próby ze stania (do tego momentu jest filmik) - 2 serie z kolan na dobitkę - rolowanie - rozciąganie Sporo brakuje do zrobienia kółka ze stójki, dodatkowo jestem za słabo rozciągnięty, a oprócz brzucha bardzo czuję [...]

    Odpowiedzi: 93 Ilość wyświetleń: 10706 Data: 2018-03-03 20:18:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Lipomastia -> a moc odżywek

    Post
    Odżywki i suplementy

    Zapewne tak. Przestancie biadolic i bierzcie sie za trening-takie moje zdanie. Szukacie pocieszenia i wyjscia w suplach, ktore odgrywaja najmniej wazna role. j/w Strecho. Skosy i rozciaganie klatki moze pomoc. Poza tym, zejscie do pewnego poziomu BF, moze nie zniweluje tego problemu w 100%, jednak na pewno pomoze chociaz w pewnym stopniu.

    Odpowiedzi: 139 Ilość wyświetleń: 19685 Data: 2009-08-22 23:25:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • serenita trzęsie pupą

    Post
    Ladies SFD

    TRENING: Obwody w warunkach mocno domowych. Odpadło mi spotkanie z koleżanką, więc postanowiłam w to miejsce zrobić obwody niestety nie było ich dzisiaj w planie, więc nie miałam sprzętu.. 1. Wejście na krzesło bokiem z odwodzeniem nogi dochodzącej w tył. 25, 20, 18 powt. Przeczytałam u Arphiel, że powinnam się wciągać na nodze którą wchodzę, a [...]

    Odpowiedzi: 29 Ilość wyświetleń: 5515 Data: 2013-04-30 21:04:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • FBW A/B do sprawdzenia

    Post
    Trening w domu

    Rzeczywiscie, rozciaganie pomaga w eliminacji zakwasow! A trzymam pozycje zaleznie od tego jak mam miesnie spompowane. Jezeli lekko to wystarczy 30 sekund. Jezeli dosyc sporawo to 1 minuta.

    Odpowiedzi: 35 Ilość wyświetleń: 2965 Data: 2012-07-21 10:48:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TRT po 50 ?

    Post
    Po 35 roku życia

    Masy to nie masz tak dużej jak myślisz. Dawne treningi nie mają wpływu na stawy. Liczy się to co robisz teraz. Mówimy, że bolą nas stawy a w rzeczywistości bolą przeciążone i poskracane mięśnie i ścięgna. Masowanie (uciskanie) tego co boli przywróci radość życia. Trening siłowy oraz buduje mięśnie i utrzymuje testosteron na dosyć wysokim poziomie. [...]

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 3999 Data: 2025-06-30 13:13:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kontuzja barku ????

    Post
    Zdrowie i Uroda

    Naderwalem na silowni, przy takim cwiczeniu na klate na maszynie, przy takim ruchu polokraglym (takie cwiczenie cos jak sztangielkami na lawce na lezaco rozciaganie klaty ). Tak rzesi do dzis, ogolnie nie mozna normalnie cwiczyc po prostu jest bol przy roznych cwiczeniach! Bylem u chirurga zrobil przeswietlenie i powiedzial ze jest ok!!!! [...]

    Odpowiedzi: 28 Ilość wyświetleń: 19067 Data: 2005-05-18 08:34:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak to wreszcie jest z tymi zakwasami?

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    kwas mlekowy jest produktem odpadowym ATP - głownego źródła energii zużywanej jako paliwo napędzające mięśnie podczas ćwiczeń beztlenowych.A więc kwas mlekowy jest odpowiedzialny za uczucie palenia towarzyszące intensywnemu treningowi i co w końcu przeszkadza w zdolności mięśni do skurczu, czyli ćwiczeń. Jak tylko ilość kwasu wzrośnie do pewnego [...]

    Odpowiedzi: 84 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2005-10-30 13:15:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan do ocenki ! @ ! @ !

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    k, więc : 1.) W czwartek robię barki, w piątek tric + nogi. 2.) BIC podpore od kolano zamienię na modlitewnik (w niedalekich planach mialem tak zrobić) 3.) gravedigga, unoszenie tułowia z opadu na ławeczce? :) Co do martwego ciągu troszkę się boje, ale mam parenaście osób które moga mi wytłumaczyć to kontuzjonogenne cwiczenie. (oczywiście wybiorę [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1739 Data: 2007-08-09 23:27:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • SZKÓŁKA STRONG MAN LEKCJA 2

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    . W zwisie na gałęzi unoszenie kolan w górę – popularne ćwiczenie mięśni brzucha 10. Na zakończenie naszego treningu w terenie możemy wykonać kilka - kilkanaście niskich startów do biegu. 11. Nie zapominajmy o odpowiednim "wyciszeniu" treningu. Polecam ponownie kilka minut lekkiego truchtu i na koniec rozciąganie mięśni. Taki [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-07-23 17:13:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • plan - masa(ocena) - dzieki:)

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    nie schodz z powtórzeniamui do 4 rób w przedziale 12-8 Poniedzialek Klatka: 1. wyciskanie na poziomej 5 serii - 12,10,8,6,4 zrób 12/10/8/8 progres 2,3. wyciskanie na skosnej 3 serie - 10,8,6 /Zmiana co tydzien zrób hantlmi 12/10/8/8 2,3. rozpietki na skosnej 3 serie - ciezar staly 10,8,6 /Zmiana co tydzień 12/10/8 2,3. wyciskanie sztangielek na [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1222 Data: 2007-06-14 09:45:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan treningowy do korekty i oceny

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    [...] zadnego obciazenia??STAŁYM OBCIĄZENIEM- BEZ PROGRESJI Uginanie ramion ze sztangą łamaną (młotkowe) (3 serie) WYWAL - ok ale teraz niemamm zadnego rociagajacego (chyba)JAKIE ROZCIĄGANIE??? Wznosy tułowia (3 serie) A TO CO ZA BIABEŁ??NIE WIEM, ALE WYWAL-TO WYŻEJ STYKA - ok wywale - to sa jakby obrocone pompki czy jak to tam nazywac WYWAL NOGI: [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2066 Data: 2003-10-05 22:44:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan treningowy do korekty i oceny

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    [...] zadnego obciazenia??STAŁYM OBCIĄZENIEM- BEZ PROGRESJI Uginanie ramion ze sztangą łamaną (młotkowe) (3 serie) WYWAL - ok ale teraz niemamm zadnego rociagajacego (chyba)JAKIE ROZCIĄGANIE??? myslalem ze mlotkowe jest na rozciagniecie bicepsa tzn zeby byl szerszy Wznosy tułowia (3 serie) A TO CO ZA BIABEŁ??NIE WIEM, ALE WYWAL-TO WYŻEJ STYKA - ok [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2066 Data: 2003-10-05 23:00:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • No może i dla was jest to mobilizacja jednak jak by cio to polecam rozciaganie wszystkiego a nie tylko nóg bo tak jak coś to ja ogolnie jestem rozciągniety i mimo że waże 85 mam w miare szybkosc i w powietrzu udaje mi sie w worek wykonac 3 kopnięcia zanim wyladuje same nogi to jednak nie wszystko w walce w bliskim dystansie przydają sie dźwignie [...]

    Odpowiedzi: 39 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-04-07 23:46:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • MUAY THAI W CZĘSTOCHOWIE - Szczegóły str.11

    Post
    Baza klubów Sztuk Walki

    O ile dobrze pamietam to przeważnie trening wygladał tak:Rozgrzewka we własnym zakresie bieg bokserski pajacyki czy cos innego żeby sie rozgrzać potem rozciąganie.Potem trening na tarczach : na zmianę po 2 min jeden kopie potem drugi.Albo konkretne techniki najpierw lowkick,mawashi,frontalne na chama przez 2 min ,albo wszystko w zależnosci od [...]

    Odpowiedzi: 517 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-05-01 18:11:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Początkujący oczekuje porady

    Post
    Trening dla początkujących

    Ja bym walil FBW. Rozciaganie codziennie ok W DT lekko przed trenem, a po juz konkretniej zdr.

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1153 Data: 2009-08-30 14:13:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)