SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bramka do sufitu

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1949

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
Witam zainteresowała mnie brama którą mocuje się do sufitu. Mam jednak dwa pytania czym jest mocowana kołkami czy śrubami oraz czy tam brama wogóle ma sens bytu u mnie w piwnicy gdyż strop jest wykonany z pewnego rodzaju pustaka ceramicznego który jest w większości pusty
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2242
Ja bym to zrobił tak: 1. dużą japę (dziurę w tych pustakach, 2. nawkładał bym tam prętów i zamurował z wystającymi i zaczepionymi o pręty śrubami, aby można było przykręcić bramę nakrętkami od dołu xD na pewno nie spadnie :P pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
coldh22 Genialny pomysł Nie wiem czy sam bym na to wpadł , masz problem a nie jest u Ciebie tak że jest zelbeton tak jak u mnie w bloku w suszarni że jest beton potem pusto i znowu beton bo jeżeli tak jest to dajesz mega długie kołki i nie wyrwiesz tego nawet jakby się tam uwiesiło 3 dużych panów

Pozdrawiam Duda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
na suficie mam tynk pod tyniekm pustak ustawiony w rzędzie beton wypełnia reszta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2576
chucknoris: I Jak zdecydowałeś się na zakup bramki?
Serdecznie pozdrawiam
BOK Kelton

Katarzyna Małysa - Kelton. Skontaktuj się ze mną tel.665 045 898; GG:9924606; [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
wiesz co pieniądze są tylko nie wiem czy mój sufit to utrzyma ściana by utrzymała na bank bo to cegla a w stropie jest pustak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2576
chucknoris: MOże wykorzystasz pomysł coldh22.
Serdecznie pozdrawiam
BOK Kelton

Katarzyna Małysa - Kelton. Skontaktuj się ze mną tel.665 045 898; GG:9924606; [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
gdzieś tam musisz mieś stal w suficie i tego bym się trzymał, a w starszym budownictwie było tak że co ok 60 cm szły dwuteowniki i ja właśnie do tego złapałem wyciąg, złupałem trochę sufitu, dostałem się do dwuteownika, dorobiłem dwie łapy, w których uprzednio wywierciłem dziury, przez które włożyłem śrubę i skręciłem tak że łapy się scisły. Jak ktoś tego nie może sobie wyobrazić to mogę jakoś namalować w paintcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Ja tam mniej więcej łapie , najważniejsze aby wyłupać się do konstrukcji potem już można ostro kombinować ,a już dwuteownik/szyna jest nie do zruszenia no chyba że macie taką moc żeby zruszyć konstrukcję domu/bloku

Wesołych Świąt

Pozdrawiam Duda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 161
Ludzie kochani... taka brame mozesz dac na kołkach stalowych typowo do betonu.... musisz tylko dziure wywiercic pod kołek bardzo dokładnie zebyś nie przestrzelił otworów do mocowania bramy..... wiercić wiertłem o 0,5mm mniejszym niz uzywasz kołek.... wbijasz młotkiem pamietaj zebyś juz miał brame i nakretke delikatnie nakręcona bo rozbiejsz gwint bez tego.... podejrzewam ze jak to wbijesz to bd mógł sie na tym uwiesic i nie ruszysz tego za chiny.... dociągnij kołki i naprawde solidnie chwyci w ten pustak... jesli chcesz dokałdnie wiedziec jakie to kołki to wal na PW pOZDRAWIAM
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kołka łożyskowe...

Następny temat

Talerze

WHEY premium