co jest na ogrodowej?
ja chyba zapisze się do AFC od września... ale co robić tyle czasu...
ja chyba zapisze się do AFC od września... ale co robić tyle czasu...
gg3636284
Ilość wyświetleń tematu: 51522
gg3636284
Bieganie czy siłka pompki itp we własnym zakresie .Troche inny lowkick bo kopany z góry jak w Kyokushin.Płacilo sie 8 dych i treningi codziennie do woli o jakiej godzinie pasuje.Trochę wkurzające było tylko jak czasem przychodziło sie i nie było z kim ćwiczyć .Jedna największa wada,mało miejsca 30 osób raczej sie nie zmiesci
To ,że czasem zdarzaly sie takie sytuacje jak ktoś opisał to fakt :) Ale w 90% przypadków treningi były spoko,nie wiem jak trener teraz do tego podchodzi. Wolalbym w tej naszej sekcji ale jak były ktoś chętny chodzić na Ogrodową to sie zgłaszam na ochotnika :)
W pewnym momencie złożyło sie tak że nikt nie chodził i nie było z kim ćwiczyć pozostawał worek (wisiał w drzwiach od drugiego pokoju
),potem troche pogorszył sie stan zdrowia trenera i ogólnie lipa.Nie wiem jak tam jest teraz z treningami.
w gryfie nawet fajnie treningi trener prowadzil podobnie jak sasha.
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły