Czterokrotny zdobywca tytułu Mr. Olympia Jay Cutler nie wróci do Olympii, pomimo krążących wielu plotek w Internecie, w które wiele osób uwierzyło. Cutler postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości w wideo GN Laboratories podczas FIBO. Powiedział też kilka słów o tym, czym obecnie się zajmuje.

„Trenuję, dobrze się bawię i nie planuję powrotu, choć wszyscy myślą, że wrócę. Nagrywam teraz wiele filmów na YouTube i przekazuję treści, które dają ludziom wiedzę na temat fitness i kulturystyki, próbując utrzymać kulturystykę przy życiu.”

https://youtu.be/CCWj_xmw0s8

Właściwie nie ma powodu, dla którego Cutler miałby wrócić na scenę, ponieważ już udowodnił całemu światu, że jest wystarczająco dobry, wygrywając najbardziej prestiżowy konkurs w kulturystyce. Dokonało tego tylko czternastu mężczyzn w historii.

Fani muszą w końcu dać mu spokój i zrezygnować z mówienia o tym, że Jay Cutler ponownie wchodzi na scenę po kilku latach przejścia na emeryturę. Wyraźnie powiedział, że nie chce tego robić. Jego kanał YouTube oraz firma z suplementami Cutler Nutrition są popularne w Internecie i przynoszą oczekiwane zyski. Mamy nadzieję, że nadal pozostanie inspiracją dla wielu ludzi na świecie i zaskoczy nas jakimś ciekawym przedsięwzięciem.

ZOBACZ też:

Jay Cutler opowiada o licealnych czasach

Komentarze (1)
domosos

raczej sukcesów obecnie by nie osiągnął w Olympii.

0