Jay Cutler opublikował na swoim kanale YouTube filmik, w którym wspomina swoje szkolne lata. Myślicie, że czterokrotny zdobywca statuetki Sandowa był świętoszkiem? Z poniższego filmu dowiadujemy się, że niekoniecznie... Nie przestrzegał prawa w czasach liceum i często ryzykował, na przykład prowadząc samochód bez prawa jazdy. Poza tym Cutler uwielbiał urządzać imprezy w liceum, w których pojawiała się połowa szkoły i ciągle wynikały z tego kłopoty. Na szczęście jego ojciec zawsze go z tych kłopotów wyciągał. Teraz można śmiało powiedzieć, że Cutler bardzo się zmienił od tego czasu. Wyznał nawet, że chciał zostać policjantem, ale zakochał się w kulturystyce i to z nią ostatecznie związał swoją karierę.

"Uwielbiałem trening siłowy, szybko zwiększałem rozmiar. Nie stresowałem się niczym. Codziennie przynosił mi korzyści. Do dziś jest to dla mnie terapia. Nadal mam motywację do treningu."

Jay Cutler jest inspiracją dla wielu ludzi i pomimo jego burzliwego okresu dojrzewania i imprezowego stylu życia w przeszłości, wygrał Mr. Olympia 4 razy. Udowadnia, że każdy moment jest dobry, aby zacząć, nieważne co robiło się w przeszłości. Zobaczcie wideo Cutlera, w którym opowiada o szalonych czasach licealnych!

https://youtu.be/RjPl1AGjKR8