Witam !!!
Mam jush ulozony plan treningowy, ale wrzucam go tutaj do expertow do oceny i do ewentualniej korekty.
Jest to plan na mase - cwicze tylko te trzy dni w tygodniu(pon, wt, pia) po 1,5h.
Poniedziałek: Plecy + Biceps + przedramię
PLECY:
1. Podciąganie się na drążku szerokim nachwytem (3 x MAX)
2. Ściąganie drążka za kark (3 serie)
3. Wiosłowanie sztangielkami (3 serie)
4. Przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie płaskim (4 serie)
BICEPS:
1. Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc (3 serie)
2. Uginanie ramion ze sztangą łamaną na modlitewniku (3 serie)
3. Uginanie ramion ze sztangą łamaną (młotkowe) (3 serie)
PRZEDRAMIĘ:
1. Uginanie nadgarstków za plecami (3 serie)
2. Uginanie przedramion ze sztangą łamaną nachwytem (3 serie)
Wtorek: Klata + Triceps
KLATA:
1.Wyciskanie na ławce płaskiej (3 serie)
2.Wyciskanie w skosie (sztangielki) (3 serie)
3.Rozpietki (3 serie)
4. Przenoszenie ciężarka w leżeniu (3 serie)
TRICEPS:
1. Ściąganie drążka wyciągu (3 serie)
2. Wyciskanie sztangi wąskim chwytem lub francuskie (3 serie)
3. Wznosy tułowia (3 serie)
Czwartek: Barki + Nogi
BARKI:
1. Wyciskanie sztangi sprzed klatki (3 serie)
2. Wyciskanie sztangi zza głowy (3 serie)
3. Wznosy boczne ze sztangielkami (3 serie)
4. Szrugsy na maszynie (3 serie)
NOGI:
1. Prostowanie nóg na maszynie (4 serie)
2. Uginanie nóg na maszynie (4 serie)
3. Prostowane kolan na maszynie (4 serie)
4. Prostowane palców na maszynie (4 serie)
5. Wznosy na palce (3 serie)
Dodatkowo brzuch:
1. Wznosy nóg (4 x max)
2. Spięcia (4 serie)
3. Skrętoskłony na rzymskiej (4 serie)
4. Wznosy nóg ze skrętem (3-4 serie)
Ćwiczenie 3 serie ? 12-10-8 powtórzeń z progresją ciężaru
Ćwiczenie 4 serie ? 12-10-8-6 powtórzeń z progresją ciężaru
Odpoczynek między seriami 2-3 minuty.
Ten dodatkowy brzuch to wtedy kiedy wczesniej skoncze lub mam spory zapas sil.
Z gory dziekuje za wszyswtkie odpwoeidzi
NiC Na SiŁę - WsZyStKo MłOtKiEm
Jeśli w jakikolwiek sposób ci pomogłem to niewachaj się i daj mi SoGacza ---> o tam kliknij
Mam jush ulozony plan treningowy, ale wrzucam go tutaj do expertow do oceny i do ewentualniej korekty.
Jest to plan na mase - cwicze tylko te trzy dni w tygodniu(pon, wt, pia) po 1,5h.
Poniedziałek: Plecy + Biceps + przedramię
PLECY:
1. Podciąganie się na drążku szerokim nachwytem (3 x MAX)
2. Ściąganie drążka za kark (3 serie)
3. Wiosłowanie sztangielkami (3 serie)
4. Przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie płaskim (4 serie)
BICEPS:
1. Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc (3 serie)
2. Uginanie ramion ze sztangą łamaną na modlitewniku (3 serie)
3. Uginanie ramion ze sztangą łamaną (młotkowe) (3 serie)
PRZEDRAMIĘ:
1. Uginanie nadgarstków za plecami (3 serie)
2. Uginanie przedramion ze sztangą łamaną nachwytem (3 serie)
Wtorek: Klata + Triceps
KLATA:
1.Wyciskanie na ławce płaskiej (3 serie)
2.Wyciskanie w skosie (sztangielki) (3 serie)
3.Rozpietki (3 serie)
4. Przenoszenie ciężarka w leżeniu (3 serie)
TRICEPS:
1. Ściąganie drążka wyciągu (3 serie)
2. Wyciskanie sztangi wąskim chwytem lub francuskie (3 serie)
3. Wznosy tułowia (3 serie)
Czwartek: Barki + Nogi
BARKI:
1. Wyciskanie sztangi sprzed klatki (3 serie)
2. Wyciskanie sztangi zza głowy (3 serie)
3. Wznosy boczne ze sztangielkami (3 serie)
4. Szrugsy na maszynie (3 serie)
NOGI:
1. Prostowanie nóg na maszynie (4 serie)
2. Uginanie nóg na maszynie (4 serie)
3. Prostowane kolan na maszynie (4 serie)
4. Prostowane palców na maszynie (4 serie)
5. Wznosy na palce (3 serie)
Dodatkowo brzuch:
1. Wznosy nóg (4 x max)
2. Spięcia (4 serie)
3. Skrętoskłony na rzymskiej (4 serie)
4. Wznosy nóg ze skrętem (3-4 serie)
Ćwiczenie 3 serie ? 12-10-8 powtórzeń z progresją ciężaru
Ćwiczenie 4 serie ? 12-10-8-6 powtórzeń z progresją ciężaru
Odpoczynek między seriami 2-3 minuty.
Ten dodatkowy brzuch to wtedy kiedy wczesniej skoncze lub mam spory zapas sil.
Z gory dziekuje za wszyswtkie odpwoeidzi
NiC Na SiŁę - WsZyStKo MłOtKiEm
Jeśli w jakikolwiek sposób ci pomogłem to niewachaj się i daj mi SoGacza ---> o tam kliknij

Krzysztof Piekarz