Siema, ostatnio przeczytałem pare postów z zapytaniem czy da się coś zrobić, żeby jeszcze urosnąć. To właśnie mnie skłoniło do zamieszczenia tutaj tego tekstu. Oto pare rad tyczących się wzrostu: " Styl Życia: Chodzi tu głównie by był on jak najzdrowszy . Przede wszystkim liczy się zdrowe odżywianie - organizm musi mieć cały czas po dostatkiem [...]
Cześć, do połowy lub maksymalnie do końca maja chciałbym poprawić siłę we wszystkich bojach. Co sądzicie o poniższym planie? poniedziałek Przysiad 4-5s x 5pow Fronty/suwnica/wyprosty Dwugłowy i łydki brzuch mocno cardio mocno rozciąganie i masaż wtorek WOLNE- do wyboru basen masaż regeneracja lekkie cardio bieganie może pilates Masaż i [...]
Witam serdecznie. Chcę zmienić swoje życie i ciało na FIT. Bardzo proszę o rady i ocenę czy dobrze się do tego zabieram. Mam nadzieję, że nie jestem jeszcze stracona pod tym względem i uda mi się naprawić dotychczasowe błędy. Wiek : 26 Waga : 63 kg Wzrost : 160 cm Obwód w biuście(1) : 101 cm Obwód pod biustem : 80 cm Obwód talii w najwęższym [...]
Mój pierwszy dziennik:), może ktoś coś poradzi coś zmieni. Przed udomowieniem dość aktywny tryb życia treningi (o czym niżej ), jakiś rower itd. w domu tylko w nocy. Z dwa razy chciałem powrócić do formy jednak kończyło się na kontuzjach. Górę wzięło hmm cholera wie co - „Jak nie podniosę jak kiedyś robiłem więc teraz też dam radę” „... co młody [...]
/SFD/Images/2015/11/14/1d1466e4d0fc48caac77db4021fe3329.jpg Wśród osób uprawiających sport panuje przekonanie, że rozciąganie po treningu jest konieczne. To ono ma gwarantować nam większą elastyczność i zmniejszać bolesność mięśniową kolejnego dnia. Jakie rodzaje rozciągania wyróżniamy? Kiedy powinniśmy się rozciągać? Czy rozciąganie bezpośrednio [...]
/SFD/Images/2015/11/15/4617145cbdb5470fab01b8da8bcdb8e0.jpg Wśród osób uprawiających sport panuje przekonanie, że rozciąganie po treningu jest konieczne. To ono ma gwarantować nam większą elastyczność i zmniejszać bolesność mięśniową kolejnego dnia. Jakie rodzaje rozciągania wyróżniamy? Kiedy powinniśmy się rozciągać? Czy rozciąganie bezpośrednio [...]
Witam !!! Ułożyłem taki plan na masę, jest to plan 3x Split PONIEDZIAŁEK 1.Klatka: - wyciskanie sztangi na ławce poziomej 4x 12 10 10 8 - wyciskanie sztangi na skosie 4x 12 10 10 8 - rozpiętki na skosie 3x14-12 2.Triceps - wyciskanie francuskie jednorącz leżąc 3x12-10 - prostowanie ramion z górnego wyciągu/pompki na poręczach 3x12-10 (na zmianę co [...]
Witam wszystkich: 2) wiek 28 3) waga/wzrost 82/180 4) staż treningowy Rok i juz chyba ze sporym hakiem 5) cel cyklu : Dobrze wygladac, wyrobic brzuch zbytnio sie nie wymasowac 6) stosowane już wcześniej suplementy : Myprotein (isolate whey protein 7) stosowane wcześniej spalacze : zadnych i nie zamierzam 8) suplement stosowane przez ostatnie 60 [...]
Witam proszę o pomoc w ułożeniu szybkiej rozgrzewki i rozciągania po treningu. Ćwiczymy z kolegami, ale nasza rozgrzewka to totalny freestyle a rozciąganie jeszcze gorsze i chciałem do każdego dnia rozpiski dodać też krótką i sprawną rozgrzewkę i rozciąganie. Nie będę wypisywał wszystkiego co i jak ćwiczymy bo to nie ma sensu tylko napisze jakie [...]
/ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/6012eaf32c7841d788440803b8ff2798.jpg Cel mam jasny! Dać z siebie wszystko! 8-) i zrobić sylwetkę życia! Zamykam tamte pół roku, które wiele mnie nauczyło i rozpoczynam nowy rozdział :-)) bez pitu pitu! POMIARY /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/1b3005a980a84d93b6f03d9795b6b206.jpg Zdjęcia najbardziej aktualne są w poprzednim dzienniku [...]
Witam. Dwa miesiące przed wakacjmi zacząłem trenować Taekwondo. Po wakacjach chce kontynuować treningi lecz niewiem czy to ma sens. Czytałem troche na temat tego jak wygląda trening. Zazwyczaj było tak: 1. Rozgrzewka 2. Rozciąganie dynamiczne 3. Techniki, sparingi itp 4. Siła 5. Rozciąganie statyczne U mnie trening wygląda tak 1. Rozgrzewka ok. 25 [...]
Cześć, czy mógłbym prosić o ocenę planu na schudnięcie, wyrzeźbienie? Z góry przepraszam, jak będzie troszkę długawo, ale chcę oddać w pełni sytuację. Parametry: Wiek 26 Wzrost 185 Waga 86 BF: około 19 Doświadczenie: Lekkie ćwiczenia ogólnorozwojowe, w ostatnich dwóch latach krótkie (1-2 miesiące) siłownia i około 1 rok boks 2 razy w tygodniu. [...]
Witajcie. Mam kilka pytań ogólnych o treningu: 1. Czy ma znaczenie czy robię najpierw rolowanie a potem rozciąganie? Może na odwrót? 2. Obydwie formy rozciągania (te co powyżej) wykonuje w dni nie treningowe. Po treningu wykonuje tylko ogólne rozciąganie. Czy tak może być? 3. Chcąc dołożyć ćwiczenia na rotacje barków (nie są one ani męczące ani [...]
Wszedłem w dzaił trening domatora i wybrałem parę ćwiczeń. A.-Pompki klasyczne Pompki na 3 taboretach Pompki na podwyższeniu, tzn. nogi na taborecie? F. Pompki na taborecie: A. Rozciąganie ekspandera za plecami: D. Uginanie ramienia z ekspanderem stojąc: E. Francuskie wyciskanie jednorącz z ekspanderem: F. Rozciąganie ekspandera przed sobą: G. [...]
Hej:P Szukam porady odnośnie treningu na 1000m i 50m a więc tak zacząłem jakieś 4 tygodnie temu moj trening wtgladał nastepująco : Poniedziałek: -rozgrzewka biegowa - bieg w tempie konwersacyjnym 30 min - rozciaganie Środa: - rozgrzewka biegowa - bieg w tempie konwersacyjnym 30 min - sikp A,B,C, wieloskok 3x20 m - starty z bloku 5x 40m - [...]
Długo zastanawiałem się jaki plan ułożyć pod SW : Pon :Podciąganie się (http://www.podciaganie.pl/) , rozciąganie izometryczne 10sec wszystko Wt :SW Śr :Podciąganie się (http://www.podciaganie.pl/) , rozciąganie izometryczne 10sec wszystko Cz :SW Pt :Podciąganie się (http://www.podciaganie.pl/), rozciąganie izometryczne 10sec wszystko Sob : Siłka [...]
Witam, Mam na imię Aga i trafiłam do Was dzięki kumplowi, który kilka tygodni temu radził mi by właśnie na tym forum zasięgnąć rady dotyczącej suplementacji. Jednak zanim zadałam pytania o suplementację odkryłam inne rzeczy wymagające u siebie korekty, więc póki co odstąpiłam od tego pomysłu na rzecz ukierunkowania przy redukcji :-) I tak bogatsza [...]