SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kilka pytań

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
Siemka. Przedstawię wam uproszczony zarys mojego planu treningowego.

1.
Poniedziałek: - ręce, ramiona
Wtorek - bieganie, rozciąganie
Środa: - nogi / brzuch
Czwartek - bieganie, rozciąganie
Piątek - ręce, ramiona
Sobota - bieganie / rozciąganie
Niedziela - odpoczynek

Co myślicie o takim rozkładzie tygodnia? Czy to dobry pomysł?

Druga sprawa czy biegać we wtorki i czwartki z 2 obciążnikami po 1kg na nogach i po obciążniku 0,5kg na ramionach?? Czy raczej biegać bez obciążenia?

Trzecia sprawa i chyba najważniejsza. Czy jak już rozwinę mięśnie to nie muszę już ćwiczyć? Czy mięśnie bez wysiłku po pewnym czasie znikną? Bo nie wiem czy tak mam ćwiczyć już do końca życia ;s czy po wytrenowaniu mięśni można przestać a mięśnie zostają??

Czekam na wasze opinie, odpowiedzi i sugestie :S
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2132 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9856
Nie wiem jak z tym treningiem ale przemeczysz sie. Odradzam obciazniki, biegalem z nimi 2 razy i stawy bolaly 2 miesiace. Miesnie bedziesz mial moze sie zmniejsza troche i bedzie tluszcz. Mozesz przeciez cwiczyc ale jakies pompki i brzuszki i beda miesnie.

http://www.lesnachata27.pl/
Domek w Chodlu do wynajęcia, tani nocleg nad zalewem w Chodlu !

"Wygrywa tylko ten, co ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć..." - Napoleon Hill
http://www.rundamian.pl - Blog o bieganiu naturalnym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak zaczynasz to trening silowy zacznij od treningu Mawashiego dla poczatkujacych i bieganie 1-2x w tygodniu bez obciazenia.

Plan masz zly: nie uwzglednia wszystkich partii miesniowych.

Poczytaj o splicie.

Niestety dopoki cwiczymy dopoty uzyskujemy efekty. Wiec tak naprawde trzeba cwiczyc cale zycie. Po kazdej dluzszej przerwie "zabawa" zaczyna sie od nowa. Nie mozna sobie np. w 5 lat wytrenowac ciala na cale zycie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pilates

Następny temat

aeroby fitness w domu skuteczne na redukcję?

WHEY premium