Jak mozna to prosze o zmiane tresci na 1 stronie w moim dzienniku na: Witam! Moja przygoda z siłownia rozpoczęła się w 1 klasie liceum. Po ok roku zupełnie nie przemyślanych treningów kompletnie wysiadł mi prawy łokieć i musiałem zrobić sobie dluższą przerwę - oczywiście chodziłem na rożne zabiegi do szpitala ale szkoda gadać. Minęło 2-3 lata, [...]
Długo ćwiczysz? Jestem teraz po przerwie wakacyjnej ok. 2 tygodnia trwania planu siłowego i też a6w. Tak samo sprawa ma się z treningami Judo. Po 2 miesiącach przerwy chyba nie ma sensu pisać. Jak wygląda Twój plan na siłowni? Już rozpisuję. Jak na razie to pierwszy plan treningowy, przez pierwszy tydzień ćwiczeń ćwiczy się codziennie, w drugim 2 [...]
ODWADNIANIE DZIEŃ 5 - - ŁADOWANIE MISKA /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/31cb1b6f0cf240ad85357d2f4c68ee8d.png NAPOJE: przefiltrowana woda (w sumie 6 litrów i 1 szklanka...tak naprawdę jest delikatnie więcej, bo szklanki mierzyłam kubkiemw, w którym mieści się trochę więcej) WARZYWA POZA MISKĄ: szparagi, rzodkiewka, sałata, czosnek, cebula, warzywa na [...]
witam w weekend bez silowni.Wczoraj w pracy diz leniuchowanie po poludniu pojde powalic w worek troche zrobie brzuch i rozciaganie.Troche lipa z dieta wczoraj??/ rano 5kromek razowca 100gr twarogu ogorki 11.00 100GR OWSIANYCH 200ML MLEKA 15.00 kasza z miesem ogore 19.00 wedlina drobiowa 100gr chleba razowego Jak widac dieta lipa ale to dlatego [...]
Witam dzisiaj dzien bez silowni poswiecam go edukacji:)skocze troche poboksowac na worku potem rozciaganie. Jako ze w ten weekend mam uczelnie pojawia sie problem z treningiem..Musze troche pozmieniac gdyz mam tylko srode i czwartek na trening mysle zrobic tak sroda klatka+barki+tric yciskanie plaska 10*60kg 8*70kg 8*80kg 5*85kg skos [...]
SFD/Images/2015/7/27/4d12d9d0fab649fd912d4acb2e5b8319.jpg SFD/Images/2015/7/27/a60b2c78e29a4f1eacd75ad832f35694.jpg Ściaganie drążka podchwyt 3 x 75kg x 8 + drop set Wiosło hantlem, 3 x 39kg x 8, 3 x 30kg x 10 Wiosłowanie Smith, 5 x 40kg x 16 Ściaganie drążka do klatki + zza karku 2 x drop set Rozciąganie w bramie, 4 serie x 20 [...]
Nio oki, troszeczkę mnie poniosło, już myślałem że jesteś członkinią snobistycznej klitki która utworzyła się tutaj na forum, ale chyba się myliłem, i całe szczęście. Jeżeli chodzi o rozpiskę to Michail zapewne najlepiej ci doradzi, ale ja uważam że dla młodych dziewczyn zdecydowanie najlepszym wyborem są ćwiczenia o charakterze wytrzymałościowym, [...]
co do pleców miałam juz wczesniej problem, byłam u lekarza i własnie zalecił mi masaze... tylko ze jak raz poszłam to myslałam ze umre ale co czuje ze bede musiała zacząc znów regularnie chodzic. CO do zwisu na drazku nic takiego nie robi. Ale bola jak skurczy bykxD i to bola zawsze jak pocwicze na tym orbitreku w domu ;/ nie cwiczyłam na nim juz [...]
Byłam na siłowni!! Zrobiłam 2 x 50 na wewnetrzna strone ud, 50 na tyłek na takim co sie lezy xD 50 na rece i potem z hantelkami, nastepnie na materacu na pupe brzuch rozciaganie, zwis, podciaganie. Ogolnie jakos sie nie zmachałam zeby sie zemnia lało tak jak na stepie ale wkoncu byłam 1szy raz i to była taka meska bardziej siłownie xD [...]
TRENING NUMER 3 (drybling) 29.11 O 16:30 wyposażeni w sprzęt nie dawno zakupiony dotarliśmy na plac gry. Oświetlona cześć była okupowana przez naszą złota polską młodzież (kilku bez mózgowych przygłupów siedzących bez celu godzinami na ławce), więc udaliśmy się na trochę gorzej oświetloną część. Grzyniu z zapałem rozstawił pachołki a ja [...]
TRENING NUMER 6 (zajęcia piłkarskie) Na dzisiejszym treningu o 16:30: 1.rozgrzewka- 5 kółek truchtu i wymachów, przekładanka, wyskoki, naskoki. 5-10 minut 2.rozciąganie 3.Podania po ziemi w odległości 10 m od siebie. Na max ilość podań w czasie 1 minuty. Rekord prawą nogą to 38 podań, lewą 29 4. Żonglerka na 3, czyli np pierwsze odbicie lewą [...]
TRENING NUMER 13 (technika) 12.12 Godz 11:30 1.rozgrzewka- 7 kółek truchtu i wymachów, przekładanka, wyskoki, naskoki. 5-10 minut. 2.Lekkie rozciąganie 3. pól godziny odbijania piłki o mur 4.Ćwiczenia sztuczek piłkarskich #Czas treningu 1 godz 10 minut #Odbijaliśmy o mur pobliskiej szkoły, niestety piłka nie odbijała się najlepiej od nowej [...]
Trening szybkościowo wydolnościowy przeprowadzony przez trenera taekwon-do,bieg bokserski,bieg,na sygnal podskoki,rozciąganie i kopanie low kick na szybkość(miałem 25 kopnięć w ciągu 10 sekund na prawa nogę i 23 na lewą,najlepsi zawodnicy mają 27 więc nie jest źle). Wystaczająco dużo rozciągania. Trochę poobijany jestem,przez te uderzenia i uciski [...]
Sam się zdziwiłem właśnie,że miałem dużo energii a powinienem być bardzo zmęczony.Będę robił co dwa dni,czyli dziś wieczorem idę biegać.Zrobię sobie jeszcze dwa dni 5 powtórzeń,zwiększę o jedno i zobaczymy jak będzie szło. Wczorajsza aktywność to praca na działce,koszenie,podlewanie.Zjarało mi trochę plecy ;). Edit. Własnie wróciłem z biegani,HIIT [...]
Witajcie.Miałem problem z zalogowaniem sie na forum od poniedziałku ;/. W poniedziałek trening jiu jitsu w parku.Przewroty,rozciąganie,uderzenia,kopnięcia w powietrze.Jeden staje na lekko ugiętych nogach,ręce na kark,a drugi kopie go po zebrach :D.Następnie były zadaniówki z partnerem.Uderzenia proste na twarz,dwa zbicia uderzenia,zejście w bok i [...]